Jak se stát pilotem záchranného vrtulníku?

Od: Datum: 01.09.15 22:59 odpovědí: 1 změna: 02.09.15 16:55

Dobrý den, už od mala mám přání se jednou stát pilotem záchranného vrtulníku. Mám na toto téma zjištěno i hodně informací a to zejména průběh, který je tady zmíněn v již uzavřené otázce.
https://www.poradte.cz/skola/…letecke-zachranne-sluzby.html

Takže by mě spíše než cesta, jak toho dosáhnout, zajímala cena kompletního výcviku. Podle mě to bude statisícová částka, ne li snad milionová. Nejsem sice z vyloženě chudé rodiny ale tolik peněz bych stejně dohromady jen tak nedal a platit si takový výcvik někdy kde čtyřicítce už trochu ztrácí smysl. Můžete mi někdo poradit nebo mě nasměrovat na nelevnější variantu? Existuje třeba nějaká škola, kde by byl výcvik dotovaný apod.? Asi ne úplně celý ale třeba jen z nějaké části?

Děkuji za rady a informace

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.15 16:55

To nebude jednoduché! Začít můžete získáním soukromého průkazu pilota na Flying Academy a pak si udělat průkaz profesionálního pilota vrtulníku. A jak tak koukám na ceny výcviku, připravte si tak 3 mil. Kč.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.