Založit vegetariánskou politickou stranu?

Od: Datum: 04.01.13 06:39 odpovědí: 37 změna: 04.01.13 22:01

Chtěl bych udělat petici nebo něco, aby se lidi probudili. Nechci, aby existovaly Casína, továrny na maso, továrny na ženské a dětské sexuální maso, továrny na drogy. Toto vše v Praze je, toto je i v menších městech nebo se to dováží a nejhroznější je na tom to, že to lidi konzumují. Chci, aby tomu tak nebylo. Chtěl bych, aby prezident a vláda se skládala z lidí, kteří jsou vegetariány, potlačovali by zabíjení zvířat a konzumaci masa, drogy těžké i lehké včetně cigaret a alkoholu - to vše by se nemělo a nesmělo vyrábět ani dovážet. Potlačování dětské a ženské i jiné prostituce, to prostě nesmí být. Potlačování a vymícení casín, zbytečných herních automatů, zbytečných sázkových kanceláří, kam lidé akorát vyhazují mince, peníze a čas. Proč není taková vláda? Nikdy nikoho nezvolím, pokud to nebude vegetarián, který bude mít takovýto program a který bude podporovat zbožnost, podporovat děti, školy, rodiny a staré lidi. Proč tomu tak není? Lidé nevědí za co protestovat. Tady máte za co máte protestovat. Tady máte, co máte chtít. Tady máte, koho máte mít v čele. Já říkám, musíte mít vládu vegetariánů, kteří budou mít v programu to, co jsem napsal výše. Pak se budeme mít všichni lépe a dobře. Nechce se mi žít tam, kde vyjdu do města a vidím casino, sázkové kanceláře, vykřičené domy, zhulené děti a vožralé staré lidi, nebo mix toho a přepracovanou střední generaci, která nevidí smysl v budoucnosti. Vážení přatelé, to je situace, se kterou se přece musí něco dělat. Přátelé, proč nejsou zákony, které zakazují, ZAKAZUJÍ: casína, vykřičené domy, továrny na výrobu masa, továrny na výrobu cigaret, továrny na výrobu alkoholu? Toto škodí, toto škodí, toto škodí! Proč se nepodporují pracovní místa, která jsou jiná než úředníci u počítačů, obchodníci, kteří musejí vykořisťovat jejich zákazníky a oblbovat se mezi sebou vzájemnými obchody, takzvaní počítačový technici a jiní, kteří si umí max hrát na počítači pc hry, ekonomové a účetní, kteří umí tak max. s kalkulačkou nebo zase s pc a pc hrama? Proč nejsou podporovány řemesla? Ženy v domácnosti, děti, staří lidé? Proč se společnost prakticky není schopna postarat o nemocné a lidi, kteří skutečně pomoc potřebují? Kdyby se vymítili casína, atd ..., jak už jsem dvakrát napsal, bylo by více na ty, kteří to potřebují. Mějte se hezky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.13 08:07
avatar
Asi si půjdu dát bucek, pač tohle je síla.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 04.01.13 08:52

Prakticky všichni vegetariáni, co jsem poznal, byli takoví...nezdraví. Chytala se jich kdejaká viróza, lehce se unavili a v duševní oblasti nebyli úplně OK.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 09:19
avatar

Nebudu psát o tom, že mám vegetariánku s vymytým mozkem jakéhosi guru švagrovou. Stačí sebrat dostatek podpisů a můžete stranu založit. Já již dnes vím. že vás volit rozhodně nebudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 09:27

Ač neznaboh, musím jen pronést: Bože, do kohos to rozum vložil. Teda vlastně, tady jsi asi šáhnul do jiného košíčku.*zed*. Jdu na pečenej prorostlej bůček a večer, ač to nikdy nedělám, půjdu protestovat - vsadím na ruletu nebo něco podobného.*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 11:54
avatar

Laďo špatně cituješ! Správně je Bože, do kohos duši dal. Ne rozum, ale duši! ;) Takový pitomec bez rozumu má duši :D Komanči také zakazovali a zakazovali. Co nezakázali, to stejně v obchodě nebylo. Třeba maso. *jasne* To už tady jednou bylo!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 11:59

Babčo, k čemu je mu duše, když se mu z ucha sypou piliny?*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 15:09
avatar

:)*smich**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 09:34
avatar

Nevím co jste dnes ráno jedl(a).

Ale v každém případě už to nikdy nejezte...zanechává to na Vás následky z kterých se budete jen těžko léčit..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 09:51

Omlouvám se, neměl jsem sílu (inu jsem unavený masožravec, žádný zdravý a vitální vegan) číst to celé. Jen bych poprosil o vysvětlení co jsou továrny na maso a továrny na ženské.

Maso se pokud vím zatím nepodařilo vyrobit a ženské také ne. Oboje zatím vzniká tak nějak přirozenou cestou.

Děkuji za vysvětlení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 13:56
avatar

Ten obrat je "továrny na ženské maso", rozdělené to nedává zmysl. Takhle dohromady jaksi tuším, oč jde, ale stejn+ tomu moc nerozumím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 09:53
avatar

továrny na maso, továrny na ženské a dětské sexuální maso, továrny na drogy. Toto vše v Praze je, toto je i v menších městech nebo se to dováží a nejhroznější je na tom to, že to lidi konzumují.
:-D :-D :-D Ja krom masa nic takoveho nekonzumuji. Ale vim ze takovych magoru, a veganu je v teto republice dost. Zaloz si stranu, par takovych lidi te volit bude.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 04.01.13 09:58
avatar

Zde http://www.nicm.cz/registrace-politicke-strany-a-hnuti

je navod, jak zalozit politickou stranu.

Ovsem nevim, zda uspejes s programem, ktery zakazuje potlacovani detske prostituce, viz

Potlačování dětské a ženské i jiné prostituce, to prostě nesmí být.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 10:30

Dobrý postřeh, je vidět, že jsi to četl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 10:05
avatar

Co vám vadí na masu? Co vám vadí na alkoholu? Co vám vadí na cigaretách?

Promiňte, ale tohle mi přijde už jak článek na serveru feministky.com, jen trochu o jiném tématu.

NIKDO NORMÁLNÍ nebude volit někoho, kdo mu vezme svobodu. Já si život bez masa nedokážu představit, prostě je jím denně a miluju je. Alkohol? Když se pár lidí spolu trochu napije aby něco oslavili, nebo zajdou pokecat u piva, co je na tom špatného? A cigarety? To je snad každého věc ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 14:00
avatar

Já tedy vidím trochu rozdí, mezi konzumací alkoholu a konzumací cigaret, zejména tedy v dopadu na okolí. Konzumace masa ... já ho jím a nevidím v tom nic špatného, a ve srovnání s cigaretami a dopadu na okolí je to úplně jiná liga. A v tom je zakopaný pes - autor hází do jednoho pytle příliš mnoho věcí, proti kterým by bylo třeba brojit (zda oprávněněm to neřeším) samostatně a různými metodami.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 10:08

Jestli mu na to někdo skočí, založím stranu, která bude mít v programu - ZÁKAZ VEGETARIÁNSTVÍ - evidentně nemá vliv jen na fyzické zdraví, ale i na mozek. Tazateli z toho už zřejmě zrosolovatěl.

Jinak taky znám pár vegetariánů, kteří jsou prolezlí nemocema skrz na skrz. Člověk je všežravec a kdo to chce změnit, může zkusit naučit vodu téct do kopce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 10:11

A já nechci, aby jsi existoval ty.

Co jsem napsal, je zbytečné, takhle vylízaný nikdo nemůže být. Fakeová otázka a pobavené úsměvy nad pročítáním reakcí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 10:15

Tomáši, musím ti oponovat. Nemáš pravdu: Takhle vylízaný být někdo může - vidíš sám na vlastní oči.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 10:20

Nene Láďo, pokud se jedná o fake, to se nepočítá ;)

Já si nemohu pomoci, ale pořád mi to připomíná jednu příhodu, když jsem kdysi nastoupil do svého prvního zaměstnání. Byl tam jeden borec, o kterém všichni tvrdili (on sám samozřejmě také), že je vegetarián. Tak to šlo asi dva měsíce, kdy mi sežral vepřovou paštiku *smich* Od té doby se mu říká Kabanos a jestli neumřel, žije dodnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 10:25

Tome, sestřenka to taky kdysi zkoušela. Pořád zelenina, zelenina, a nevražděte malá telátka. A najednou koukám, žere rybu - to prej není maso. Pak žrala kuře, to prej taky není maso. Dnes žere bůček jak zjednaná *haha*. Dokud žrala zeleninu, byla co dva měsíce ve špitále na kapačkách. Od té doby, co žere všechno ji nezklátila ani rýma.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 10:27

jojo, to jsem tudle zkusil na doktorku taky, že jím jenom bílý maso... slaninu, ovar, špek... :)

Ani se nezasmála.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 10:28
avatar

jsem vegetarián, chodím v norkovým kožichu, koženejch kozačkách a p*del si vozím mercedesu plným pravé kůže *smich* ale maso nejím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 10:18

Ledacos z toho co se Vám nelíbí jsou skutečně nepravosti, které by stály za změnu...

Nicméně musím konstatovat, že máte dost naivní a nereálné představy o fungování světa. Druhou možností je, že Vám přemíra zeleného s prominutím vlezla na mozek.

Pokud by tyhle Váše názory prošly (hlavně ohledně té vegetariánské vlády, zákazu alkoholu, tabáku a nedejbože povinného vegetariánství), garantuji Vám, že by tahle republika měla během pár měsíců jen pár tisíc vegetariánských obyvatel, protože by ostatní rychle utekli někam jinam.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 04.01.13 10:23

Pravdu díš. Hele, víš kolik bychom toho museli v práci vyhodit? No považ *smich* Tuhle třeba zůstala z vánočního firemního večírku půlka rožněného selete. No to bych jako neměl dojíst a vyhodit to? Jak už řekl Homer Líze:

"Myslíš si, ty hloupá, kdyby Pánbůh nechtěl, aby lidé jedli maso, že by ho dělal tak dobrý?" :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 04.01.13 19:59

Dokonce i Albert Einstein byl vegetarián,Gandhí taky,Jan Burian,Platón,Paul McCourtney,a tak dále.

Hodné významných odobností bylo veg.

Já mám pořád chuť na husu,knedlík a zelí,ale toleruji lidi,kteří nejí maso.Pravda je,že vepřové,hovězí nejim,ale ryby a drůbež jo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 22:01

Já proti nim také nic nemám, ale nesmí mi nutit svou pravdu.

Aneb jak praví klasik... svoboda jednoho člověka končí tam, kde začíná svoboda jiného.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 04.01.13 10:33
avatar

"Tady máte za co máte protestovat. Tady máte, co máte chtít..."
1. za tohle rozhodně protestovat nehodlám.
2. nemám rád, když mi někdo (kdokoliv) radí, co mám chtít! Nejsem ovce a mám svou hlavu
doplněno 04.01.13 10:43:
"Proč nejsou podporovány řemesla?"
Ale jsou, já například podporuju řemeslo "řezník - uzenář"
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kreator
Datum: 04.01.13 10:42

Nemáte náhodou něco společného s nápadem, který se tu dříve objevil, že by se měla krmit všechna divoká zvířata, aby nezabíjela druhé?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 10:47
avatar

Tak o tomhle jsem zatím neslyšel, ale není to dobrý nápad *stop*. Když budeme krmit například tygry a vlky senem, nezbyde ho dost pro lidi :D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 04.01.13 14:21
avatar

Magdone, to jste přišel o hodně, ale stále to můžete dohnat ZDE! ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 20:35
avatar

Jo, to je dobrý. Na 100% je to stejný autor. *smich*

Ale mám lehký pocit, že si z nás kdosi tropí 3,14ču a my mu to baštíme, jak ty medvědi granule.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 04.01.13 13:27

Zdravím,

já osobně nekupuji a tudíž nepodporuji chov nosnic v klecích. Zkuste si o tom něco málo najít infa a uděláte si možná vlastní názor ...

Vajíčka mám z volného výběhu nosnic.

No, jo salátem přátelé nezískáš.-znáte ten výrok a víte z kterého je seriálu?Když tak napovím:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 21:35
avatar

Nenapovídej! Není třeba. ;)


*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 13:58
avatar

:D:D

Ví někdo zdá má dotyčná osoba občanku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 21:26

Založte Stranu magorů a klidně si dejte to, co jste napsal, jako volební program.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ewa*
Datum: 04.01.13 21:40

Pán(nebo spíš dítě) si zde dělá srandu ne? Nebo to myslíte vážně a chcete, aby si čtenáři mysleli, že všichni vegetariáni mají vymyté mozky? Začněte u sebe, nepodporujte to co nechcete a svým příkladem působte na ostatní. Co chcete, aby za vás kdo řešil? Zákazy ani žádná vláda nezlepší morálku, naopak, tak se proberte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: claire*
Datum: 04.01.13 21:52

To je slovo do pranice! Žebřík, Sváťo, a jdeme na věc!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.