Jaký máte názor na Tomia Okamuru

Od: Datum: 02.01.13 09:58 odpovědí: 22 změna: 02.01.13 16:41
Fandíte mu nebo vám vadí. Já mu totiž strašně fandím. Začal v děcáku, pak prodával pop-corn nebo dělal popeláře, ale vlastní chytrostí a pílí se vypracoval, a to bez nějakých známostí nebo tunýlkem, ale čistě vlastní šikovností. Tak trochu ho znám a je to strašně zásadovej a cílevědomej člověk, kterej dělá všechno na 110%, prostě žádná česká povaha všechno vošmelit, atd. Myslím, že je strašná škoda, že nebude prezident, protože on je schopný vůdce. Stát je prostě jen velká firma a on ví, co a jak s firmou, aby fungovala správně. Zajímá mě váš názor na něj.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 10:13
avatar

Za mě NE. Vypracoval se vlastní šikovností k mnoha milionovému kontu? Tak to bych chtěla vidět tu jeho šikovnost a zásadovost.

doplněno 02.01.13 10:34:

magnon, znám docela dost podnikatelů a ti opravdu poctiví se rozhodně v milionech netopí. Nicméně ráda bych uvěřila jeho nezištnosti a serioznosti, bohužel jeho vystupování mě zatím nepřesvědčilo. Z navržených kandidátů na prezidenta si já nemám z koho vybírat ale neptejte se koho bych si za prezidenta představit dovedla, nevím, jelikož v našem státě žádnou takovou osobnost neznám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:20
avatar

Já ho sice taky nemusím, ale teď se ho musím zastat. A ujišťuji Vás, že nepatřím mezi "horních 10000". Vy zřejmě taky zastáváte názor, že co úspěšný podnikatel, to lump a podvodník. Ale tak to není. Ač se Vám to nezdá, opravdu existují lidé, kteří dokázali získat majetek poctivě. Že to nedokážete Vy, ještě neznamená, že to nejde.

doplněno 02.01.13 10:37:

Abych teda odpověděl na otázku: Jako úspěšný podnikatel ano, jako prezident NE. Už proto, že prezident České republiky by měl být (můj názor) ČECH.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 13:29
avatar

Moraváci do zbraně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:26
avatar

To je to, co se nakouslo v tomto tématu. Kdo je úspěšný, nebo má peníze tak je nepřítel lidu, podvodník, tunelář, lhář, darmožrout a bůhví co ještě. Nikoho nenapadne, že podnikatel může být i úspěšný a vypracovat se vlastní pílí. Jenže jsme v Čechách a tu se úspěch neodpouští.

doplněno 02.01.13 10:28:

P.S. ale jako prezidenta si ho taky nedovedu představit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 14:47
avatar

Probůh co máte proti úspěšným, já znám osobně dva kteří našli díru na trhu jakou našel on sám a své nemalé peníze vydělali nabídkou služeb a zboží které nikdo neměl...

Stále nechápu tuhle vlastnost-milionář je podvodník a tunelář... s širkého okolí tohle říkájí jen lidé 70+...

Já osobně jsem pro Okamuru. Jak psali jiní, on narozdíl od ostatních nebojí poukázat a říct kde ten bordel přesně je.

A než mít šmoulu...to už radši pracovitého japonce...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 02.01.13 10:16

*blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:24
avatar

Souhlasím s magdon. Jinak Okamura je mi sympatický a svým způsobem ho obdivuju, ale jako prezidenta si ho nedovedu představit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:37

viděli jste poslední hydepark s ním? ti šašci z něho mají nahnáno.. proto ho odtamtud tak nechutně vyštípali... mě by jako prezident nevadil.. když se podivam co se to tam sešlo za kandidáty, tak mi přišel nejvolitelnější... naopak si tam opravdu nedovedu a ani nechci představovat fischera či toho rakušáka nebo švycara nebo co to je zač...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:42
avatar

Proč by z něj měli mít nahnáno? Při pravomocech českého prezidenta je úplně jedno, kdo tam nakonec bude. Musí ale reprezentovat českou republiku, takže by měl i česky vypadat. (V tomhle případě to nemyslím rasisticky).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 10:49

tak proč teda pak jedná v jeho případě ministerstvo vnitra protizákonně a k tomu ještě nějaky soudce říká uplne bláboly? mi to příjde trochu divne a asi ho tam někdo hodně moc nechce... v tom vzhledu s vámi souhlasím.. ale já to beru z těch kandidátů co tam jsou.. má podobné myšlenky jako já.. je zapálený pro věc.. ja bych mu klidně dal šanci.. i když nevypada jako čech.. ja upřednostnuju to co má c hlavě a ne jak vypadá.. a nemate uplnou pravdu že nema pravomoce.. sice nemuže vytvářet zákony ale dost jim tam do toho muže kecat... to řekl i zeman že je tam bude chodit otravovat se svyma řečma :D... takže ovlivnovat určitě muže.. to že klaus dělal mrtvého brouka neznamena že jiny nemuže byt aktivnější...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.01.13 11:10

Za prezidenta jej volit nebudu, ale fandím mu, jako jediný hlasitě poukazuje na kocourkov v této zemi, jako jediný dokázal podat stížnost na zprasený prezidentský volební zákon, jasně dělá to pro sebe, ale všichni to vědí že je to špatně a nedělají nic ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 11:16
avatar

Tohle je ten pravý kocourkov, to dokáže vymyslet jen nějaký blb.

doplněno 02.01.13 11:34:

Oprava

doplněno 02.01.13 11:35:

To je divné

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekonomika/_zprava/podnikatele-budou-rucit-za-to-zda-jejich-obchodni-partneri-plati-dph-1156052

doplněno 02.01.13 11:39:

Nevím proč to nefunguje, musel jsem to překopírovat sem

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.01.13 11:32

nějak to nefunguje *ee*

doplněno 02.01.13 12:02:

Jo, už jsem si to pustil, nic překvapivého :D:D:D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artemio2*
Datum: 02.01.13 11:40

Já mu fandím a moc mě mrzí,že nebude v čele státu.Ať vypadá tak či onak,věřím,že by dokázal vrátit lidem něco,co už dnes není.Chuť a víru.Chuť žít a víru v to,že zlo bude potrestáno a dobro zvítězí.Že opilý gauner,který úmyslně najíždí na člověka,okamžitě skončí ve vězení s pouty na rukou.Že darebáci,kteří svou nedbalostí zaviní,že na rychlík spadne most,půjdou spravedlivě pykat a ne že budou několik let spokojeně dál stavět mosty,protože prostě Karel zná Lojzu a milion je pěkný peníz a příbuzní obětí jen bezmocně chodí na jejich hroby.Že gauneři,jako je Klaus,Topolánek,Langer,Řebíček,Gross a další tisíce jiných,které máme okolo sebe,skončí jednoho dne s pouty na rukou a budou muset vysvětlovat a zpovídat se za své gauneřiny,kdy statisíce lidí nemají ani na základní životní potřeby,zatímco oni mlaskají a vystavují svou nenažranost každý den na odiv.Chybí nám satira,kterou dokázal Jan Werich,Miroslav Horníček,Miloslav Šimek,Jiří Grosmann a další.Chybí nám krásné pořady plné zábavy a pohody,jako Možná přijde i kouzelník,Televarieté.Chybí nám někdo,kdo umí moudře ukázat na lumpárny a zlodějiny,na které my už nemáme sílu a jen bezmocně čteme každý den nová zvěrstva o amnestii atd.Právě proto si myslím,že nový,svobodný a nezávislý člověk,který není provázaný s tím modrým hnusem,by uměl vrátit této krásné zemi její slávu a lidem chuť a sílu žít.Proto se ho vrchnost bez rozdílu bojí a soudy si najdou jistě důvody,proč ho vyřadit ze hry.Veliká škoda pro nás všechny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 11:58

Okamura je byznysmen každým coulem a prezidenství bere jako job. A to je ta chyba. Nejdřív by měl něco dokázat jako senátor, něco čím by si, kromě svých řečí, dokázal lidi získat, ale on se krátce po zvolení senátorem už už vidí jako prezident zeměkoule. Jenomže všechno má svůj čas. Ten jeho ještě nenastal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 12:15

opravdu doporučuju podivat se...


on se v senátu nemuže uplatnit.. auž první den se mu tam ostatní vysmáli jeho návrhům.. a proč by to měl brát jako job? to by pak bylo docela nelogické protože bych řekl že s jeho podnikáním vydělá více než prezident.. aspon podle toho co říká..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 13:40
avatar

Tak jsem si pustil začátek toho Hydeparku, a nelíbilo se mi to. Jen jedna věc: Okamura řekl , že ti, kteří podváděli, byli zvýhodněni a uspěli , a moderátor to přetlumočil (ne interpretoval, v podstatě "citoval" Okamuru) tak, že "ti, kteří uspěli, podváděli". No kde to jsme?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.01.13 13:44

No teď jsem to zkouknul, Okamurovi nelze vytknout jedinou slabiku, moderátor se choval příšerně...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 02.01.13 16:41

Děkuji za odkaz, shlédl jsem jej. Ale víte, stále jsem přesvědčen o tom, že charakter se projeví v boji. A proto si myslím, že jeho čas ještě nepřišel. Možná v dalším volebním období. Jestli mu síly, přesvědčení a nepodplatitelnost vydrží...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: umtdpmt
Datum: 02.01.13 13:40
Proč by musel být prezident ČECH. Jako aby byl povolnější při uplácení? aby radši držel hubu a krok, než aby se postavil proti něčemu s čím nesouhlasí? Nebo to snad nejsou typické povahy našich politiků? ,,Rychle rozkráct co jde, než nás vystřídá jiná vláda". Čím si myslíte, že by ti žebráci nahoře chtěli uplácet Okamuru, když jsou vesměs všichni chudší než on. On si tam nejde vydělat, to už má dávno. Jemu jde o to dokázat teď něco víc, pod něco významného se podepsat. A že to bere jako byznys, jak tu někdo psal, by bylo jenom dobře, protože to právé umí dokonale. To že u nás sice nemá prezident takovou moc je pravda, ale my si neumíme představit, jak by to vypadalo, protože to neznáme, když by se prezident postavil proti vládě, protože Klaus nikdy takovýho nic neudělal, spíše to přehlížel a bylo mu to jedno, radši měl klid a pohodu, což si myslím že je špatně, neb prezident u nás by měl spíš mít povahu ,,bojovnou" a ne chciplej starej pes. A jako reprezentanta ČR si ho umím představit dobře, co na tom, že je Japonec. Vždyť další kandidát vypadá jako Fantomas a ten by vám nevadil?
Datum: 02.01.13 16:31
avatar

Proč by musel být prezident ČECH.
Protože jsme Češi a on bude reprezentovat Českou republiku.
...vypadá jako Fantomas a ten by vám nevadil?
Vadil.
doplněno 02.01.13 16:33:

Možná trochu nepřiměřené srovnání, ale je to jako když chtěl trenér Sparty trénovat Slávii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 15:03
avatar

Nevím,proč si lidé myslí,že je to Japonec?On sám několikrát prohlásil,že je Čech,a především se tak cítí.Je tu spousta lidí,kteří dávno republiku hodili za hlavu a klanějí se cizím modlám.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.