Kde bydlí Ježíšek

Od: Datum: 20.12.12 19:36 odpovědí: 13 změna: 21.12.12 09:49
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.12 19:43

ježíšek je jako tajnej agent nemá stálé bydliště zjevuje se pouze jednou ročně na vánoce aby potěšil děti a pak zas tiše zmizí a nikdo neví kam ;)

Od: axus®
Datum: 20.12.12 19:44

To je nejaky novotvar?

bidlit = sedet na bidle

Jezisek rozhodne na bidle nesedi, tudiz ani nebidli.

Datum: 20.12.12 19:53

zeptej se járy cimrmana...

Datum: 20.12.12 19:53

Pokud nebydlí na vrakovišti, tak by to mělo být ve volné diskuzi.

doplněno 20.12.12 19:56:

Jeruzalém

doplněno 20.12.12 20:16:

@dabel : Včera jsem se nasmál víc. Favorit v oddělení domácnost-kuchyň *smich*

Datum: 20.12.12 20:01

klucí berte to s humorem *smich*

Od: michalov*
Datum: 20.12.12 20:15

V mé peněžence...

Datum: 20.12.12 21:02

v peněžence dobrýýýýý*haha* tak to je potom ježíšek asi zloděj neb tu mou peněženku dokonale vybílil *smich*

Od: anonymkas*
Datum: 20.12.12 21:14

Dneska jsme to řešili ve škole. Šlo popořadě a každý měl říct, kde si myslí, že Ježíšek bydlí. Já to měla říct jako první, tak ze mě bez jakéhokoliv přemýšlení vypadlo, že v Izraeli v Jeruzalémě. Koukali na mě jak na blázna, ale já si myslím, že je to pravda, vždyť je to logické, když Jeruzalém je největší křesťanské centrum (společně s judaismem a islámem, samozřejmě). To je můj názor.

Datum: 20.12.12 21:18

hm, kde mám odpověď, že nebydlí ale stále cestuje?

Kam se poděla...

Od: martinxx1
Datum: 20.12.12 21:46

Ježíšek neexistuje*smich*

Datum: 20.12.12 23:19

Jak to, že neexistuje?! Existuje, já ho viděla! V roce 1955 jsme se s maminkou koukali z okna na chodbě ze kterého byla vidět fabrika. Tam byly pece na vypalování materiálu a ty se pravidelně otevíraly. Od pecí šla veliká záře a to byla ta chvíle, kdy jsme zrovna stáli u toho okna. No a ta záře z otevřeného nebe - to byl přece Ježíšek, který k nám z nebe přiletěl! Tak jsem to jako pětiletá viděla a dodnes mi nikdo nevyvrátí, že Ježíšek neexisuje! Jen s těmi dárky je to už horší ...*plac*

Datum: 21.12.12 09:49

zmatenko. Tohle jsou ty úžasné vzpomínky z dětství. Nádhera :). Já jsem se na Stědrý večer vracela se čtyřletou vnučkou domů z procházky. Venku už byla tma a my se těšily, co přinese Ježíšek. Když jsme přicházely k našemu domu, tak po obloze letělo pár balonků štěstí. Shodou okolností letěly tak, že se za chvilku schovaly za náš dům. My jsme stály a koukaly a malá povídá : Babi, to k nám přiletěl Ježíšek ... *andel* Ono to fakt vypadalo úžasně :)- A dodnes každému vykládá, že Ježíška viděla...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.