Jak zhotovit konopnou mastičku na klouby?

Od: Datum: 13.10.12 07:04 odpovědí: 4 změna: 13.10.12 20:33

Na netu je dost návodu na zhotoveni konopné mastičky na klouby, ale zdaji se mi dost složité ty postupy.Použila bych nejraději lékarenskou vazelinu nebo sádlo,jen nevím jak na to at to zvládnu.Jestli jste už nějaký jednoduchy a rychly recept vyzkoušeli tak mi poradte prosím.Diky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.12 13:59

Koukni na stránky http://www.konopijelek.cz/ind…php?stranka=samolecba-konopim, tam najdeš všechno, co potřebuješ. Sama jsem dostala tip na tyto stránky, ale nikdo mi neporadil, kde legálně seženu tu nejdůležitější ingredienci nezbytnou do všech těchto přípravků. Pěstitelem, byť legálním, být nechci.

Datum: 13.10.12 19:59

Na klouby je rovněž výborná kostivalová mast - ke koupi v lékárnách či zdravých výživách.

Od: buss®
Datum: 13.10.12 20:33

Teď jsem dostal kokosový olej, superantikontramultiunikát na vše, vlasy, masáže, klouby, pečení, vaření.. i pro alergiky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.