Zkušenost s prací Organic Mission

Od: Datum: 13.07.12 13:31 odpovědí: 6 změna: 13.07.12 18:51

Zdravím,chtěl jsem se zeptat-máte někdo nějakou zkušenost s firmou Organic Mission?funguje to na tzv.síťovém marketingu,a váhám,jestli je tahle práce OK...díky za odpovědi..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 13.07.12 13:40

To není práce, ale lákání nových ´klientů´...

Od: janys116
Datum: 13.07.12 13:55

Dobrý den,

Organic Mission trochu znám,vůbec netvrdím, že je to špatná věc, ale zkoušela jsem už hodně MLM a již vynechávám ty, kdy musím někomu nabízet nějaké zboží, nebo produkty. Pokud máte chuť dělat a dostat opravdu zaplaceno,zkuste jiný typ MLM, kde nemusíte nabízet žádné zboží a výplaty dostáváme. Mám takové obchody dva a už bych neměnila.Pokud chcete víc informací, napište mi na můj e-mail : janka.sladecek@centrum.cz

Od: buss®
Datum: 13.07.12 14:05

To je jak perpetuum mobile na peníze..., jak to, že už nejsme všeci v balíku?

Datum: 13.07.12 18:42

Jsem strašně zvědavý na to, co děláte :)

Datum: 13.07.12 14:10

Také zdravím. Mrkněte do této diskuze, tam se to nabídkami jen hemží...Je to prašť jako uhoď. Kdyby to bylo všechno tak výhodné, nenabízelo by se to touto cestou všem...

www.poradte.cz/volna-diskuze/12594-mlm-zeekrewards-stiforp.html

Od: hm®
Datum: 13.07.12 18:51

Mám-li psát za sebe - pryč od takových firem, ani nečíst jejich nabídky do konce, akorát ztráta času (v ideálním případě).

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.