Plnění obálek na doma - Truxa Group, s.r.o.

Od: Datum: 01.06.12 19:11 odpovědí: 17 změna: 16.12.12 01:11

Dobrý den, má někdo zkušenost s plněním obálek na doma od Truxa Group, s.r.o? Diky za odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.12 07:36
avatar

KAŽDÉ PLNĚNÍ OBÁLEK je vždycky podvod.

Berte to podle sebe: kdybyste chtěl někomu poslat větší množství obálek s materiály, platil byste za to někomu? Myslím, že každý by byl schopný to tam nastrkat a poslat sám, i kdyby mu měli pomáhat ostatní členové rodiny. Za takovou práci by nikdo neplatil.

Najděte si ve vyhledávači hesla "domácí práce" či "plnění obálek" a čtěte. Už mě unavuje pořád psát o tom, jaký to je podvod. Za ta léta, co se to mezi lidmi točí, jsem si myslela, že všichni jelimánci už naletěli a ti ostatní soudní už si o tom myslí své a nenaletí. Jak je vidět, pořád mají ještě podvodníci dost široký prostor. *zed* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.12 08:16
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 29.06.12 13:29

Podvod*zed*

Těmto podvodníkům u nás kvete pšenka.Nevím proč na to vždy někdo naletí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ocko
Datum: 28.11.12 10:10

Dostala jsem nabídku na "domácí práce" od Truxa Group, s.r.o. právě včera. Navštívila jsem okamžitě obchodní rejstřík a našla zaregistrovanou společnost na jiné adrese a s tím, že podniká v jiné oblasti než je zprostředkovávání práce a brigád. Přímo na adrese v Třinci jsem našla další společnosti, u nichž jsem se na Truxa Group dotázala. Výsledek je více než pochybný.

Závěr je jasný: peníze neposílat na žádnou adresu, kde se někdo zaštiťuje náklady, které má společnost se zvědavci. Tyto náklady si přece dokáže služná firma pokrýt jinak a nemusí z lidí tahat peníze předem (a ještě tvrdit, že peníze "se vrátí po odeslání prvních 100 obálek - samo se neděje vůbec nic a hlavně se určutě samy nevrátí žádné prachy). Taková firma by také mohla mít zveřejněný osobní kontakt, na němž by se daly nejasnosti vyřešit. Truxa Group, s.r.o. nemá zveřejněný ani telefon, mobil, či e-mailovou adresu.

Proč lidé skáčou na podobné nabídky je přece na bíledni - zoufalá situace nutí člověka dělat zoufalé věci. Nedostatek peněz dokáže pořádně zpřevracet myšlení člověka. Potom není proč se divit, že někdo se tolik upne na možnost budoucího vysněného výdělku, že přestane myslet na opatrnost.

Také zoufale potřebuji najít solidní možnost přivýdělku. Na dotaz "Proč nepodnikáš sama?" mohu klidně odpovědět: Ještě něco málo dělám, ale na nové podnikatelské aktivity si již netroufám. Práci potřebuji na vyřešení přechodných problémů a nemám v úmyslu se "štvát do posledního dechu". Na druhé straně mohu ještě nabídnou solidní práci, kterou třeba někdo jiný bude schopen využít. Máte-li nějaký vhodný tip, budu za něj velmi vděčná.

Všichni v ČR nejsme schopní podnikatelé, kteří prosperují. Jako dlouholetá účetní znám spíše opačné případy - lidi, kteří se v dnešní době pracně snaží uživit. Hezký den. očko

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matrix*
Datum: 18.07.12 09:32

Plna pochybnosti jsem poslala 680 Kc a ocekavala doruceni ofrankovanych obalek a reklamnich materialu. Nedockala jsem se niceho. Zvazuji podani hromadne zaloby.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.08.12 17:09
avatar

tak to udelejte. Zkuste sehnat dalsi lidi co nalewteli a podejte hromadne trestni oznameni. Pri vice nez 5000Kc to trestny cin je a policie to bude vysetrovat. Kdyz vam to bude lhostejne, naleti dalsi a dalsi. A on se bude mit porad lepe ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 18.07.12 10:20

Využívá se toho, jak jsou lidi chtiví peněz za malou námahu. Kdybych chtěl od někoho plnit obálky, tak se v místě najde lidí jak hnoje, co by si chtěli přivydělat a žádné vstupní polatky, ruky by trhali.
Proč nepodnikáte? Máte neomezené možnosti, je to jen a jen na vás.

doplněno 18.07.12 11:31:

Abyste se nasrštvali, Babiš - peníze nejsou všechno
http://www.stream.cz/onemansh…dil-one-man-show-andrej-babis

Ohodnoceno: 0x
 
Od: danina
Datum: 06.09.12 11:56

Mám tutéž zkušenost, ale zavčasu jsem pochopila, že se jedná o podvod, takže jsem penízky neposlala. Jednoduché řešení tohoto problému - zablokovat inzerát. Pak už si neškrtnou a když se jim zablokují různé inzertní servery, mají po hehe...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strachades
Datum: 12.09.12 21:22

Pozor, velký podvod. Zašlete 680,- Kč a přijde vám jen jakási dohoda, neodpovídající ustanovení Zákoníku práce. Máte si dát inzerát na některé z uvedených činností např. kompletace kuličkových per nebo plnění obálek a na vlastní adsresu si nechat doručit ofrankovanou obálku se zpětnou adresou zájemce. Tyto obálky pak odešlete na Truxa Group. Za prvních 100 obálek je 10,- Kč za kus, 15,- Kč za 200 ks a nad 200 ks je pak údajně 20,- Kč za kus. Oni neriskují nic, naštvaní zájemci budou uhánět či případně inzultovat vás. Nebrat, jde o princip letadla. My jsme už naletěli, jedná se o hyenismus na zoufalých lidech v těžké životní a finanční situaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wendyska
Datum: 05.11.12 14:40

bohužel jsem těn podvodníkum taky naletěla takže se pripojuji k hromadne zalobe :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 05.11.12 18:45

Bože a proč si nejdřív něco nezjistíte na netu? Jen tady na poradně to je snad každý měsíc přihlouplá otázka na domácí práce. A přitom stačí přemýšlet - kdo by platil za to, že lepíte obálky?

Navíc se obávám, že to mají tak podložený, že nic nevysoudíte. Prostě jste naletěli a aby se vám to vrátilo, musíte nachytat další naivky přes internet a jiné inzeráty. Ale je to jen můj názor, třeba uspějete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.12 01:11
avatar

Přesně tak.

Chce to číst, co si člověk objednává.

Na webech firem jsou k dohledání kontakty (nejsou-li, jít jinam!) a obchodní podmínky. V těch je vždy nějakou formou uvedeno, že nenabízejí práci, nýbrž podklady pro podnikání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: adre
Datum: 08.11.12 18:25

A co když po vás nechtějí žádné peníze?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.12 20:14
avatar

Nevím zda-li se tak jmenovala firma co pro ni manželka zkusila "plnit obálky".ale podvod jsem v tom neviděl-dojela si pro materiál,dovezla domů a 3 dny jsme měli oba o zábavu postaráno.Tak tak jsme to stihly udělat a nabalit a odvezli jsme z5-dostala za to 500,bez pár kč.

Obnášelu to : vzít dvojlist (jako přání) č.1-oboustranko nalepit srdíčko,vzít dvojlist č.2 nalepit oboustrannkou malo obálku a to celé vzít a vložit s dalšími dvěmi obálkami (zelená a oranžová) a vše ve správném pořadí vložít do nadepsané obálky (pro rakušáky) a dle počtu na?obec? poté svázat do balíčků-od cca 15ks po 33ks.3lo o naplnění asi 1000ks obálek.Vše na to dostala,nic neplatila ale neměli jsme na to tu správnou zručnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 28.11.12 11:36

takže 3dny práce pro - 2 lidi - 2x cesta a za to máte 500,-? to si děláte srandu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romnilg*
Datum: 20.11.12 22:41

jo mam ja sem to už delala mam zajem dete mi vjedet co nedřiv dekuji

doplněno 20.11.12 22:46:

hruza to snat človjek ne videl jak podvadej lidi to neni pravda nevje na čem máj videlat?*zed*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.