Jak na vojnu - návod

Od: Datum: 04.12.11 15:59 odpovědí: 9 změna: 19.11.15 18:41

Ahoj,

takže.. udělal bych to asi takhle. Šel bych do aktivní zálohy, tam bych se podrobil cca. měsíčnímu výcviku. Potom bych šel na vojnu. A kde se to mám přihlásit? A budu muset dělat přijímací zkoušky, nebo mě vezmou automaticky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: klukshuk
Datum: 04.12.11 16:01

A pak bych chtěl jít třebas sem http://www.zasahovejednotky.wbs.cz/Uvod.html jestli by to bylo možné, nebo někam do speciálních vojenských jednotek.

Datum: 04.12.11 16:02

A ten nick má být: kluk s hamburgrem u kompu.

Od: ludak*
Datum: 04.12.11 16:41

Si to představuješ jak Hurvýnek válku.Kolik ti je?

Datum: 04.12.11 16:56

20 mi je

Datum: 04.12.11 18:59

kdyby to šlo jen tak už tam jsem taky*smich*,čeká tě přijímač,psychotesty,kondyčky,nic lehkýho hodně lidí propadne,pak když se dostaneš počítej školení a zařazení někam k utvaru,klidně na druhým konci republiky,mohou tě povolat i do mise,ono to už není co bývalo,nábory jsou a zároven propouští trochu nelogickej bordel,a nemysli si že tam je ted už veget jak se říká,školení,výcviky,a pak kdykoliv vyhazov jak chtěj udělat

Datum: 04.12.11 19:22

Pokud se nechcete hlásit na vojenskou akademii tak zkuste svůj dotaz na vojenskou správu. Dnes kdy se útvary ruší to nebude snadné.

Od: bronislavhirs
Datum: 19.11.15 15:05

Dobrý den mám zájem o vojenskou službu , nejsem vyučený , chtěl bych sloužit své vlasti ,.

Datum: 19.11.15 18:41

Bronislave pokud umíš číst,tak bys o pár řádků níže nalezl tento (viz odkaz) dotaz!

Odkaz : https://www.poradte.cz/volna-…e/19212-vojak-z-povolani.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.