Zlomené srdce..!

Od: Datum: 27.08.14 13:37 odpovědí: 6 změna: 27.08.14 22:16

Dobrý den,nevím jak začít ale asi začnu tím že už hodně dlouho se trápím s holkama! CCA: od mých 16-17 let do součastnosti (teď je mi 20 let)! a nevím co s tím mám dělat? Nemůžu kvůli tomu ani spát! Pořád myslím jen a jen na ni! Udělal bych pro ni všechno na co by si jen vzpoměla! Takže tak vám to povím (když jedu někam na zábavu ať už je to Belmondo,Varna,..Diskotéka Citov..atd),tak se tam snažím ulovit nějakou slečnu či dívku neboť chci s ní si tančit a ona mě odmítne! Nevíte co dělám špatně pořád? Od mého narození trpím vadou řeči a mám odstaté uši myslíte že to může být způsobeno tím? Problém je ten,že mě všechny holky z Olomouce už znají! Ví jaký jsem,jak se chovám atd..

Př: Když projdu kolem holek které se mi fakt líbí a oni se na mě podívají a radši předemnou zdrhají! Nevíte co dělám tak za hroznou chybu pořád? Nebo když se seznámim s nějakou dívkou,tak si myslí o mě všechny holky bůhví co třeba jaký jsem pičus,retard a podobné nadávky či urážky! Vidí hned kluka co jde po ulici,po parku a hned si myslí že je divný ten kluk přitom je úplně v pohodě! Akorát má odstaté uši a vadu řeči! Nerozumím dnešní době! A ještě nerozumím co všechny holky vidí na těch zmrdech a nás hodných si vůbec nevšimají! Myslíte že když budu na holky tvrdý tím myslím (Zmrd jako ty kluci) že si mě budou všímat? Nebo čím to dopiči je? Změnit styl,Změnit Image,Změnit styl hudby? Co myslíte?

A Teď odbočím k sexu! Nechci se tady zpovídat co se týče sexu (každého soukromá věc!) Ale mě už ten sex naprosto chybí! Možná si teď říkáte co je to za prasáka nebo co je to za uchýla! Ale ne ne nejsem žadný uchýl či něco podobného to ne-e! Ale všichni skoro moji přátelé přišli už o panictví a já ještě ne a už mi je 20 let! :( No jo no 20letý navěky panic asi achjoo! A zabordely se mi nechce platit,ikdyž bych si to rád zkusil ale sex za prachy mi připádá poněkud trapný! :D Jeden kamarád jmenuje se Pavel mi říká tuto větu (Hej ty ten sex potřebuješ jako sůl!) Co mám dělat abych měl sex s dívkou mých snů! Za případné tipy a rady jak na holky! Ppředem děkuji mockrát vám děkuji! Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.14 14:10

Dobrý den, nemám pocit, že máte zlomené srdce. Máte potřebu sexu a k tomu hledáte děvče. Máte mindrák ze svého vzhledu, vyjadřujete se hrubě i sprostě a jste znám po celé Olomouci. Změňte loviště, zkuste inzeráty nebo seznamku, změňte slovník, zvyšujte si své sebevědomí a zlepšete svůj přístup k ženám (nejsou tu jen na sex). Myslím, že problém je ve Vás a ne v okolí. Nebo choďte na lov s kamarády, kteří Vás to chování možná naučí (pokud to nejsou také zm*di).

Zdravím!

Datum: 27.08.14 15:41

Ve všem souhlasím s Benem. Navíc se zeptám, proč jste doposud nezlepšil svůj slovník, proč z Vás vyzařuje, že dívky hledáte jen na sex (cítím to i z dotazu), a proč jste ještě neodstranil svou vadu řeči?

A nezlobte se, ale "v pohodě" rozhodně nejste.

doplněno 27.08.14 16:02:

Myslím, že byste dívky neměl hledat na diskotékách a v klubech, ale v místech, kde se věnují svým zájmům a koníčkům. Co Vás zajímá, čemu se věnujete ve volném čase? Společný zájem usnadní seznámení i první rozhovory (budete mít společné téma).

Datum: 27.08.14 17:37

Ptáš se poněkolikáté pořád dokola, myslím, že dobrých rad jsi dostal dost. Co jsi od té doby udělal pro změnu?

https://www.poradte.cz/volna-…m-zaujmout-zenu-ci-divku.html

https://www.poradte.cz/nejen-…t-holku-v-cem-je-problem.html

Datum: 27.08.14 18:55

na to abys měl sex s dívkou svých snů potřebuješ mít na kontě plno peněz *frajer*

Datum: 27.08.14 19:09

No ono je tomu v životě většinou tak, že holky, ale i dospělé ženy hodně letí na takový ten namachrovaný a líbivý typu kluků a mužů. A o hodné moc zájem není. Ale když už ženy mají toho machýrka doma a on jim pořád zvedá prkýnko od WC, pohazuje ponožky po bytě a kouká za kdejakou jinou sukní, tak to by se ho nejraději co nejrychleji zbavily.

V odstátých uších a ve vadě řeči tvůj problém nebude. Tvůj problém je ve tvé hlavě. Podívej se např. na herce Miroslava Vladyku, ten má uši taky hodně od hlavy. Anebo konferenciéra Aleše Hámu, ty jeho uši jsou fakt hodně viditelné. No a vadí to někomu? Ne a jim už asi úplně je to šumafuk, spíš si na tomto postavili svoji kariéru. Proč? Protože z toho udělali svoji přednost a nepodceňují se.

Cvičíš, nebo lépe řečeno, máš trošku vysportovanou postavu? Jestli ne, tak zkus s tímto něco udělat. Nemusíš chodit hned do posilovny, stačí, když začneš doma se dřepy či kliky, hlavně ty kliky. Když se je naučíš dělat opravdu správně, tak si zpevníš perfektně svaly. Toto je vyzkoušeno i prakticky - můj syn si ve tvém věku takto vypracoval postavu, plus tedy ještě posilování doma s činkami 10 kg.

Od: lotus*
Datum: 27.08.14 22:16

Asi bych to chtělo začít tím, že přestanete urážet sebe i ostatní...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.