Hokej není pozdě?

Od: Datum: 04.06.15 21:35 odpovědí: 3 změna: 05.06.15 00:04

Ahojky chtěl bych se vás zeptat.. je mi 13 let a rád bych začal s hokejem moc mě to začlo bavit.. ale když sem se někde zeptal tak mi řekli že je moc pozdě a že se začíná 3-5 let.. tak bych se chtěl zeptat jestli není pozdě.. :) dííky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.15 21:38
avatar
Na okresní přebor pozdě není, ale na NHL už to nebude..
Ohodnoceno: 1x
 
Od: ar
Datum: 04.06.15 23:53

Martine bohužel nemohu souhalsit a to proto, že okresní přebor jako takový v podstatě neexistuje. Dnes to je krajský,někdy také uváděný jako oblastní přebor.

Prostě časy kdy bylo hokejové hřiště i v každé druhé vesnici, jsou ty tam. Dnes to nedovoluje jak finanční rozpočet malých obcí tak hlavně zimní počasí. V podstatě tam kde není umělá ledová plocha je z hokejem amen a těch není tolik,aby se hrálo v okresech. No a protže jsem se tomuto sportu spoustu let věnoval a později i jako trenér hokejového "potěru" troufám si tvrdit, že pro tazatele je už pozdě. Je mi to sice líto,ale je to tak. Nechci to znovu rozepisovat a proto dávám odkaz na podobnou otázku, kde jsem mladíkovi vysvětloval, proč je pozdě na regitrovanou soutěž.

https://www.poradte.cz/sport/…-jsem-moc-stary-na-hokej.html

Věřím, že jak tenkrát xuriam tak i kowik si cestu k rekreačnímu hokeji najdou. Radost ze hry a gólů není o nic menší než ve vyšší soutěži.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 05.06.15 00:04

Vezměte si, že ty nejjednodušejší sporty slaví ty největší úspěchy. A hokej to určitě není. Třeba s fotbalem sbalíte merunu, dáte dva kameny jako branku, a už se hraje. Hokej je velice náročný (vždyť, jakou tašku musí nosit hokejista). U nás má historickou tradici, ale je to technicky náročné. Začít se dá vždycky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.