Posilovaní a psí granule

Od: Datum: 25.05.14 22:33 odpovědí: 8 změna: 26.05.14 12:34

zrdavím slyšel jsem když budu jíst psí granule že my budou rust svaly je to pravda mě to sice připada jako blbost ale chtěl jsem se zeptat díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 25.05.14 22:35

Ja sem zase slysel, ze kdyz budu jist psi granule, ze zacnu stekat. Je to pravda? Me to sice prijde jakoi blbost, ale chtel sem se zeptat. Diky.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.05.14 22:37

základem růstu svalů je cvičení a strava... proč se uchylovat ke psí stravě mi je záhadou. Nedokážeš sehnat lepší zdroj stavebních látek?

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 25.05.14 22:39

Dobrý den, a jak vypadal ten člověk, co Vám toto poradil - nebyl to vlkodlak? Zdravím!

doplněno 26.05.14 12:41:

jakublinhart1 - a proč mu nadáváte do dobytků? Vždyť Vy jste se ptal na to samé, že?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.14 22:42

Nedal bych moc za to, že některé krmivo (žrádlo?) je na tom složením mnohem líp než běžné potraviny :)

Datum: 25.05.14 23:13

Nedal bych moc za to, že některé krmivo (žrádlo?) je na tom složením mnohem líp než běžné potraviny

Ono i chuťově to není prý špatný. Jednak to mám potvrzené od kolegy, který neznajíc cizích jazyků zakoupil při naší cestě do Rakous ( porevoluční euforie roku 90) ,,báječnou masovku´´ a celou ji sjel s rohlíkama, zatímco já jsem řídil. Když jsem se na křižovatce zadíval na tu konzervu, bylo jasno. ,,Nevadí Ti, že je to konzerva pro psy?´´ Chvilku koukal na pixlu s přiblblým výrazem, pak se usmál a povídá - ,,Dyť to bylo dobrý...´´

No a náš syn - to je od mala ochutnávač . Typická věta rodiče - ,,Odnes misku kocourovi - a ne že mu to sežereš !´´ Samozřejmě trochu nadsazeno, vždy se s chlupatými kamarády podělil ! Ale prý to chutná výborně.

Oba jsou zdrávi a bez problému.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.05.14 06:32

Zdravím.Granule jíst můžete,nic se Vám nestane a svaly porostou,když budete cvičit.

Datum: 26.05.14 08:46

cože? ještě něco dalšího podobného kalibru by nebylo? Už jste to zkoušel? Ve vašem okoli asi se už rozšížila BSE - nemoc šílených krav, nebo (v..ů)

Někde jsem slyšel, že hvězdný Arnold měl v dobách začátků prohlásit: " pokud mi budou po hov..ch porůst svaly, tak budu žrát h..na". Sice to asi nakonec nebyle exkrementy, ale určitě to byly produkty chemického průmyslu.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.