Granule zavislost vs posilovani

Od: Datum: 09.04.14 13:33 odpovědí: 8 změna: 09.04.14 20:42
Dobry den,
nedavno jsem poznal chlapa co dela kulturistu ... A povidal mi ze vse ma prirodne ze psich granoli .
Prvni tyden jsem myslel ze se pozvracim ale uz je to mesic a dva tydny co jsem di zvykl..
Mel jsem 67 kiloa opravdu ted mam 81 .. S tim ze snim kilo denne.Pribiram fakt rychle a i dobre se to tvaruje.
Chci se zeptat .. Nemuze mi to znicit zdravi? Mixuji si je na kasi a nechci se ptat doktorky protoze se za to malinko stydim.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.14 13:48

Možná bych to střídal s kočičími konzervami a krmením pro rybičky, aby to bylo vyváženější a ne tak jednotvárné.
Domnívám se, že ve tvém případě jde spíš o zdraví duševní než fyzické...

Datum: 09.04.14 15:41

mirex. Kouzelná odpověď *smich*

Od: fekt
Datum: 09.04.14 13:56

Takovej sílák a stydí se? Spíš by se chtělo zeptat, co je na tomhle zdravého?

Datum: 09.04.14 14:17

srandu si delej jinde.

Datum: 09.04.14 15:52
Připomínáš mi chlapa o kterým mi vyprávěla moje doktorka. Brali mu krev kvůli nějaké viróze a když dostali výsledky okamžitě ho začala shánět že má nějaké markery překročené o tolik jako by měl infarkt. Chlapovi se nedovolala tak volala policajty aby zjistili jeho adresu a poslala tam sanitu. Borec byl v pohodě a divil se co mu chtějí. Vylezlo z něj že polyká bobule z posilvny aby byl krásnej. Doktorka mu řekla že z toho má poškozený játra, že musí přestat a on na to že pro krásu se musí trpět.
To si rači budu pěstovat pivní mozol než bych se dělil s našima čubama o jejich večeři.
Datum: 09.04.14 20:18
Srandisto a ještě napis, ze těch 14 kg za měsíc a půl je jen svalová hmota
Od: mon
Datum: 09.04.14 20:29

A jakou značku granulí žereš? Doufám, že né pedigree, protože pro psy je to něco jako hambáč z mekáče... :D

Datum: 09.04.14 20:42

Tohle je úplně v pohodě. Zdraví to jen a jen prospívá. *zed**zed**zed*

Trochu to tedy protahuje obličej, do takovýho čumáku, nadějní jedinci krásně štěkají a ti nejnadanější krásně chodí po čtyřech a po čase výcviku bezvadně chodí na vodítku, panáčkují a dávají pac. *smich**smich**smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.