Ma tohle manzelstvi jeste vubec cenu

Od: Datum: 04.02.11 13:40 odpovědí: 8 změna: 04.02.11 15:56

Dobrý den, zajímaly by mě vaše názory na situaci, v jaké se nyní nacházím.

Nevím si už rady a nevím, co mám dělat. Manželka mi již delší dobu lže. Bohužel to lhaní učí i naše děti. Zatajují mi různé věci. Např. zakážu synovi počítač (za nějaký malér) a když se zeptám, jestli na něm syn byl, oba mi řeknou, že ne, vím však, že na počítači byl. Chodím do práce a tak nemám o všem takový přehled, jaký bych mít chtěl. Do práce jsem kolikrát odcházel s tím, že jde syn normálně do školy a za nějakou dobu zjistím, že ve škole nebyl, ale mně to doma neřekli. Žena mi pak řekla, že byl syn nemocný, nic mu však nebylo, max. měl rýmu a to dle mého názoru není důvod k tomu, aby do školy nechodil. Nebo syn udělá nějaký průser, ale mně se o tom neřekne a tak nemůžu nic dělat, řešit to, když se věci dozvídám od příbuzných po uplynutí nějaké delší doby.

Před nějakou dobu manželka udělala dluhy, které nyní splácím, aby nám exekutoři nezabavili byt a my neskončili s dětmi na ulici.

Teď jsem se zase dozvěděl, že manželka známým tvrdí, že jí mlátím, není to však žádný pravda i když chodí domů s modřinami, mně tvrdí, že to má z práce. Co si mám o tom myslet? Co bych měl dělat? Snažím se vztah a rodinu zachránit za každou cenu, ale už je toho moc a nevím, jestli to má ejště cenu. Ona odmítá cokoli řešit. Když si chci promluvit, řekne mi, že se rozvedeme. Mám i podezření, že je mi nevěrná. Záleží mi hlavně na dětech, sám jsem vyrůstal v neúplné rodině a tak vím, jaké to je a nechci, aby dopadly stejně i moje děti.

Děkuji za vaše názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 04.02.11 13:44
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bezradny*
Datum: 04.02.11 13:50

To asi nebude tatáž situace*nevi*

Datum: 04.02.11 13:55
avatar

Hele řeknu to ve zkratce jak jste si to zařídil (myslím tím vaši autoritu v domácnosti ) tak s tím taky scházíte já bych jim už dávno všem rozliskal huby *bum*(což doma dělat nemusím ) ,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marenka*
Datum: 04.02.11 14:16

No já mám z příspěvku divný pocit, jestli to tam už párkrát neproběhlo. *zed* Takové tajení před tátou mi přijde ze strachu. A proč asi?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bezradny*
Datum: 04.02.11 14:22

Manželka je flegmatická, odmítá cokoli řešit a proto mi věci raději zapírá a lže. Syn tím pádem lže taky a ona jej v tom ještě podporuje. Rozhodně manželku ani děti nemlátím! Kdybych je mlátil, vážně si myslíte, že bych zde psal, že to žena o mně tvrdí, když to není pravda? Bože.

Od: marenka*
Datum: 04.02.11 14:27

Bezradny, pokusila jsem se o náhled z druhé strany. Proč lžou. A o manželkách i z jiné strany bych mohla povídat. Manžel takhle došel až k rozvodu a dnes má dceru ve vlastní péči. Jeho bývalá, její matka s tím s radostí souhlasila. *sok* O holku se nestarala, neposílala jí do školy, neplatila nájem, půjčovala si ... atd. atd..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 04.02.11 14:01
avatar

Bezradný, v mládí jste si vybral svou dívku za ženu a matku svých dětí. přece již musely být signály, že něco není v pořádku. Jenže láska nosí růžové brýle a mužů je láska slepá, když se pak prohlédne přijde zklamání. Vy jste ten, kdo vztahu hodně vložil, proto jej nechcete lehce opustit. Vaše paní to má asi obráceně. Ta větší zodpovědnost bude asi vždy na Vás. No uvidíte, co vám napíší jiní. - stařenka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wazi*
Datum: 04.02.11 15:56

Problém je, že za život člověk může mít více manželek v jednom manželství - tu co si bere, tu se kterou žije a pak tu se kterou se rozvede (platí i o chlapech). Ve vztahu je největším průšvihem ztráta důvěry a lhaní je celkem přímočará cesta k tomuto stavu

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.