Nejste přihlášen/a.
Nem4am lupy, žádné. fleky ve vlasech, vlasy se mi téměř nemasti, používám šampony bez parabenu, bohuzel se barvim a musím. Děkuji
0x
Dobrý den, viz odkaz jste zde už problém řešila (a máte tam odpověď, kterou jste dokonce ohodnotila). Mimochodem, barvení vlasů není povinnost a některé ženy si umí stárnutí připustit (navíc stáří je vidět na celém těle a nejen ve vlasech, tak před ním neutečete). Zdravím!
P.S. Je vedro a hlava se potí - a vlhká pokožka svědí, což je normální (mně třeba pomáhá se na hlavě občas podrbat).
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.