Jak vypít co nejvíce alkoholu

Od: odpovědí: 16 změna:
Čau lidičky, kdo poradí? My budem mít s klukama šampionát - kdo vypije nejvíc slivky za večer... poraďte pls jak vyhrát... :) A mám vůbec šanci když jsem tam asi jediná holka? Je to o 5000-kč, ale hlavně o čest, tak na tom moc záleží... díky
16 odpovědí na otázku

0x
Zmažeš se jak doga a o čest přijdeš jen to vrzne... BTW, o to asi taky hlavbně jde...

0x

poradte.cz/...
A to je to, oč tu běží...
*smich*

Tak to mi nehrozí, o tuhletu"čest"jsem přišla už dávno (tak 2roky) a náhodou vím kdo to byl! Ale je to tajný... Ale ta odpověď - to je dobrý, taky s tím tak trochu počítám... :):) máme na to celou noc,ne?a naši nevijou kde sme tak toho musíme využít...
Ale vy ste nic pořádnýho neporadili, kdo ste dospělí tak musíte vědět ňáký finty,ne? sexem se alkohol v těle spálí, žejo?
Dobře. Chce to: čerstvého, neunaveného člověka, dobře najedeného, s dobrou náladou. Při pití pak nemíchat zmíněnou slivovici (hlavně kvalitní, aby byla!) s čímkoliv jiným obsahujícím bublinky - tedy pít jen vodu! Nepít kofejnové nápoje (což je nejenom káva, ale i čaj), prokládat pití sýry, slaninkou, prostě vydatnějším jídlem. Pohybovat se, tanec je ideální. Neměnit teplotní prostředí, to platí hlavně v pozdější době.
No, a dneska se také docela osvědčuje Antiethanol. I ten však má své podmínky. Příjemnou zábavu!

Před začátkem"akce"vypij decku kvalitního olivového oleje. Jinak jak radil Strejc.
Vzhůru do bezvědomí!

*smich*

Tak díky,no premiéra jako chlast to teda není... :D ale s tím olejem sem to ještě neskoušela,slaninu nebo tak to jo. Ale já vždycky myslela že kofein pomůže,aspoň ráno určitě? No jesli se tam někomu bude chtít tancovat ...to pochybuju :(
A myslíte že to záleží na tom kolikáťák sem? jako že čím starší tím de vypít víc? oni sou tam i osmáci a jeden prej dokáže vypít skoro litr ,..ale já myslím že kecá..
Hele, v těch svých třinácti tyhle problémy radši neřeš... Jinak v pětadvaceti budeš řešit osobní problémy osmdesátiletých...
tak jsem to pročetla ze zvědavosti až do konce ...docela darda*zed*
osobně si myslim, že takovýhle sázky jsou nesmysl... pít se má pro radost... jako zpestření... fakt hustý... *zed**plac*

0x
no ja bych rek ze si supergirl srandu nedela sice uz chvily do skoly nechodim ale podobny kraviny sme skouseli taky takze ji preju hodne stesti protoze nasledna otrva krve a hlavne pozdejsi vysvetlovani doma to je neco co neni tak prijemny jako samotna sazka*ee*

Trénovat, trénovat, trénovat...

0x

Soutěž v pití alkoholu děla jen blázen a RUSKY MUŽIK

search.seznam.cz/...

Jak praví klasik: "Kdo chce kam, až se ucho utrhne".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]