Zničili mi život, chci se jim pomstít

Od: Datum: 14.07.17 21:46 odpovědí: 39 změna: 15.07.17 14:30
Zdar, název zní jasně, zničili mě život všichni v mé obci, baví se na mě, pomlouvají v hospodách, dělají ze mě někoho kdo nejsem, chci se jim pomstít za všechno co mi udělali. Zničili mě dětství, zničili mě střední školu, to jim nestačí a ted mě pomlouvají po celém facebooku, háží po skupinách a pomlouvají po celém česku skr sociální sítě. Ted už nemám co ztratit, v práci se mě smějí, v obchodě, na ulici si na mě ukazují prstem a smějí se mi. Nenajdu si slušně placenou práci, nemůžu postoupit v kariérním žebříčku, nemůžu si najít holku, všichni mě pošpinili a ted mi nezbývá nic jiného než pomsta. Ne nadarmo se říká, že pomsta je sladká, v mém případě to bude platit dvojnásob. Udělám něco co hne celou obcí a všemi co mě kdy znali. Bude se o mě mluvit v novinách, v televizi a bude to pro média senzace tohoto roku. Je mi jedno co se mi stane, na mě už nezáleží, ted si to odpykají rodiny...Váš názor?
avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Je to marné a další diskuze zbytečná...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 14.07.17 21:55
 
avatar

Zajděte k obvodnímu lékaři, proberte to, pošle vás za specialistou...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: vernon
Datum: 14.07.17 22:00
 
Spíš rovnou k tomu psychiatrovi...
 
Datum: 14.07.17 21:57
 

Odstěhovat se hodně daleko, tam, kde vás ty pomluvy nedostihnou a začít žít nový život. Na pomstu se alespoň prozatím vykašlete, když budete v novém působišti úspěšný, pomsta přijde sama.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: vernon
Datum: 14.07.17 21:58
 

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @ladinpraha z důvodu porušení pravidel poradny. ]

 
Od: xbv
Datum: 14.07.17 22:01
 
Už jsme vám tu radili. Takhle mluvila jedna moje kolegyně s paranoidní schizofrenií. Měl byste jít k lékaři!
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.07.17 22:04
 
Pokud můžete,přestěhuje se. Začněte chodit na bojová umění. Najdete přátelé na celý život. Naučíte se úctě,respektu,pokoře,odříkání. Budete pyšný na to,co jste dokázal. Ale i na to,co s Vaší pomocí dokázali druzí. Největší vítězství je nad sebou samým!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 14.07.17 22:13
 
avatar

Dobrý den, viz odkaz je stejný problém, který má Váš kolega - patrně ho neznáte , ale je stejně postižený, tak by třeba měl pochopení (jestli už není v péči lékařů). Zdravím!

https://www.poradte.cz/spolec…-celem-facebooku-a-firme.html


doplněno 14.07.17 22:27:

ivzez - řekl bych, že tito tazatelé mají společné rodiče .


doplněno 14.07.17 22:35:

jemitojedno - přestat řešit pomstu, která Vás spaluje a navštívit lékaře, popovídat si s ním a on už poradí (pošle za specialistou). Potom dodržovat léčebný režim a těšit se ze života. Pomsta není řešení.

 
Datum: 14.07.17 22:19
 
avatar

Také jsem si na něj vzpomněla...

 
Od: jemitojedno
Datum: 14.07.17 22:39
 

já to myslím vážně, já nepotřebuji psychiatra, před rokem jsem byl n a komplexniím vyšetření v nemocnici s tím, že se budu hlásit do armády na unverzitu obrany, prošel jsem a byl u psychologa i psychiatra, mám čisté A bez omezení což mě opravnuje dělat u výsadkářů...jen chci poradit jak byste se zachovali vy kdybyste byli v mé situaci když jsou všichni proti mě..myslím si, že pomsta je ideální, aspon za to všichni zaplatí

Od: nikc®
Datum: 14.07.17 22:53
 

Záleží na tom, jaký psycholog, psychiatr Vás vyšetřoval. I někteří psychologové by sami potřebovali vyšetření od jiných psychologů. Psychiatrů se to taky týká... Není ani divu, že z těch pacientů pak sami zcvoknou. Vždyť jsem to viděla v tom seriálu Terapie - česká i americká verze..

 
Datum: 14.07.17 23:12
 
avatar

jemitojedno -

- no -někomu ublížit není žádná sranda ... měl byste si s někým o těchto Vašich pocitech popovídat, nežli něco provedete. Správně zde doporučujou linky bezpečí, nebo různé poradny. Zavolat tam přece můžete kdykoliv, jak tady někde říká "pepan" . A co když "zaplatí" nevinní - třeba děti?


doplněno 14.07.17 23:23:

- anebo zvířata - pokud nemáte rád lidi.

 
Od: jenda2
Datum: 15.07.17 00:12
 

Tak nějak jednají islámští teroristé. Svět je údajně nechápe a chtějí se pomstít. Jak píšete značí, že jste u žádného psychologa nebyl a u výsadkářů můžete chovat vepříky. To ano. Každý psycholog už ve dveřích pozná, že nejste v parametrech zdravého člověka !

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikc®
Datum: 14.07.17 22:42
 

Bene,*haha*​ stejný rodiče a sourozence, pokud jsou.

 
Datum: 14.07.17 22:27
 
avatar

Dlužník, zbrojar, melichar, podnikatel, yusuf ... možná by to chtělo vystupovat pod jedním nickem, abys mohl očekávat nějakou komplexnější odpověď. Stejně se ale obávám, že bys potřeboval mnohem odbornější péči, než ti může poskytnout tato poradna.

 
Od: jemitojedno
Datum: 14.07.17 22:30
 

takže my nepomůžete? potřebuji radu, vžijte se do mé situace co byste dělaly vy?

Datum: 14.07.17 22:36
 
Pokud je to hodně zle a potřebujete rychlou pomoc nebo se alespoň vypovídat a nemáte s kým,zavolejte na Linku bezpečí. Funguje i chat. Stačí zadat do googlu "linka bezpečí" a vyzkoušet, je tam více odkazů! Neodkládej že to!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: worker
Datum: 14.07.17 22:39
 

Dobrý den.

Promlvit si s odborníkem. Neznám Vaši situaci, nedovedu posoudit... Jde teď oto najít si někoho, kdo vás podpoří. Když se budete někomu mstít, zavaříte sobě...

 
Datum: 14.07.17 22:40
 
avatar

"...co byste dělaly vy?"

Já bych šel na pivo. Nebo na fernet. Případně na oboje. *pivo*

 
Datum: 14.07.17 23:36
 
avatar

Chci se něco naučit a být žádaný..V čem podnikat, kde nalézt díru na trhu..Je možné si půjčit od firmy, u které pracuji, jsem zadlužený.. Pomlouvají mě po celém facebooku a na firmě, protože mi závidí moje krásné dlouhé vlasy..Chci si dělat zbrojní průkaz, jak na to..Zničili mě život, chci se pomstít.. To vše jste zde psal. Zamyslete se sám nad sebou a vykašlete se na pomstu. Nejlépe se druhým pomstíte tím, že budete chytrý, inteligentní, pracovitý, nebudete mít dluhy, poctivý a dotáhnete to dál než ti, kteří Vás štvou. Život si ničíte sám tím, že chcete být zajímavý, středem pozornosti a hledáte problémy tam kde nejsou a nesnášíte lidi za to, že pro ně zase tak zajímavý nejste. Vzpamatujte se, člověče! Žijte a nechte druhé žít! To, jestli si najdete holku, záleží jen na Vás. Ale Vy už předem víte že si ji nenajdete, všichni kolem jsou hnusní, všichni vás pomlouvají, smějí se vám...A nejhorší ze všeho je, že tomu snad i sám věříte. S vaší psychikou je to opravdu vážné, takže se zkuste obrátit na Linku psychopomoci, třeba to bude pro vás ta pravá pomoc:

Linka psychopomoci (ČAPZ)

Linka psychopomoci je krizová telefonní služba, která pomáhá lidem s duševními problémy, jejich blízkým i pracovníkům v sociálních službách, zorientovat se v těžké a často nepřehledné situaci psychické krize. Jde o anonymní, nízkoprahovou službu snadno dostupnou i lidem, kteří by se těžko odhodlávali k návštěvě odborníka.

Telefonní linka je v provozu každý všední den od 9:00 do 21:00 hodin.
tel.č. 224 214 214
mob. 777 783 146
email: psychopomoc@capz.cz www: http://www.capz.cz/linka-psychopomoci


doplněno 15.07.17 02:10:

To doufáte špatně. Dívám se jen na to, co mě zajímá. Mýlíte se, Vy pomoc potřebujete, jen si to nechcete přiznat. Tak pijte kávu s celými zrnkami, třeba Vám to zvedne tlak, když ho máte nízký, jak píšete v jiném příspěvku, vyspěte se z toho a zítra zkuste o sobě trošku popřemýšlet...

Ohodnoceno: 6x
 
Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 01:23
 

já nepotřebuji pomoc od nějaké psycholinky, to se vše děje a jen vy tomu nevěříte, však počkejte tohle bude možná jednou v televizi, doufám že sledujete zprávy, časem to tam určitě bude, mě opravdu hodně lidí nenávidí a závidí, tohle je realita a když mě všude pomlouvají a špiní a dělají ze mě něco co nejsem, vytváří si tak určitý příběh o mě a nikdo neví skutečně jak to je protože nemám ani facebook ani instagram ani nic jiného, chápete to?

Od: elane
Datum: 15.07.17 01:27
 

A proč Vám to vlastně všichni dělají? Taky nemám facebook ani instagram ani nic jiného. A neřeším to.

 
Od: nikc®
Datum: 15.07.17 08:07
 

Většinou to, jak se k němu okolí chová, je odraz jeho samého. Neříkám, že za to může. Záleží na výchově, sourozencích, geny a jeho povaze atd. Pomsta opravdu nic nevyřeští. Kdybyste raději pracoval sám na sobě, aby Vás lidé začali mít postupně rádi, respektovat. A smiřoval se i s variantou, že vyloženě oblíbenec z Vás třeba nikdy nebude. Protože někdo je oblíbený v kolektivu a jiný ne. Tak to prostě chodí. Začněte chodit na psychoterepii k dobrému psychologovi, psychiatrovi. Hodnocení lékařů je na internetu. Aspoň trochu by to mělo pomoci. Nedělejte, prosím, ze sebe někoho podobnýho jako byla Olga Hepnarová*hej*. Má to jiná, lepší řešení.

 
Od: elane
Datum: 15.07.17 01:32
 

Na té psycholince byste si totiž mohl s někým o své situaci popovídat. Chcete od někoho radu, ale takhle si psát přes poradnu, to jde dost špatně. Telefonem byste jim to mohl vysvětlit líp.


doplněno 15.07.17 02:38: Moc tomu nerozumím. Říkáte: "...mě opravdu hodně lidí nenávidí a závidí, ... mě všude pomlouvají a špiní a dělají ze mě něco co nejsem, ...nikdo neví skutečně jak to je..."A až se pomstíte, myslíte, že lidi pak poznají jaký opravdu jste? Myslíte, že na Vás pak lidi změní názor? Myslíte, že si pak lidi řeknou, že jste vlastně fajn kluk? A nezačnou spíš všichni mít důvod Vás opravdu nenávidět? Opravdu chcete, aby nakonec měli pravdu, když Vás pomlouvali? Nebylo by místo toho lepší ukázat jim, že pravdu nemají a nikdy neměli? Zavolejte do některé té poradny a proberte to s někým aspoň po telefonu.
doplněno 15.07.17 02:38: Moc tomu nerozumím. Říkáte: "...mě opravdu hodně lidí nenávidí a závidí, ... mě všude pomlouvají a špiní a dělají ze mě něco co nejsem, ...nikdo neví skutečně jak to je..."A až se pomstíte, myslíte, že lidi pak poznají jaký opravdu jste? Myslíte, že na Vás pak lidi změní názor? Myslíte, že si pak lidi řeknou, že jste vlastně fajn kluk? A nezačnou spíš všichni mít důvod Vás opravdu nenávidět? Opravdu chcete, aby nakonec měli pravdu, když Vás pomlouvali? Nebylo by místo toho lepší ukázat jim, že pravdu nemají a nikdy neměli? Zavolejte do některé té poradny a proberte to s někým aspoň po telefonu.
 
Datum: 15.07.17 06:12
 
avatar

Nepotřebuješ psycholinku, s nikým si povídat a co tedy děláš tady a nyní? Já si myslím, že jsi tak trochu zakomplexovaný. Takový kecy že "ještě o mě uslyšíte, jen počkejte, bude to ve zprávách", to jsou jen tvé vlhké sny. Jestli jsi například ve škole dostával nakládačky a kradli ti svačiny, tak si z toho nic nedělej. Hlavně přestaň fňukat a vyhrožovat něčím, co stejně neuděláš, protože na to se máš moc rád, abys kvůli tomu skončil v kriminále nebo dokonce pod drnem. Nemáš facebook, ale víš, že tě na něm všichni pomlouvají, hm. Vím, co by ti pomohlo. Práce.


doplněno 15.07.17 06:21:

Jo a ještě něco. Jestli budeš takhle pořád vyhrožovat tak aby ses jednoho krásného dne nedivil, že k tobě vtrhne komando a přišlápnou ti hubu kanadou k zemi, že se z toho pos... kakáš. To pak bude panečku psychoterapie, až tě povedou v pase zalomenýho s pytlem na hlavě a ty nebudeš vědět, co se děje!


doplněno 15.07.17 06:28:

Trestní zákoník ČÁST DRUHÁ, HLAVA X, Díl 5 § 353
§ 353Nebezpečné vyhrožování

(1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 13:30
 

ale já jsem to nemyslel tak, že to udělám fyzicky, nenechám si zničit život od nějakých závistivců, to bych jim to jen ulehčil a vyhráli by, chci to udělat přes podnikání, zaměřit se na jejich firmy a zničit je. Když zničím konkurenci, zničím i ty rodiny co mě dělají špatně a to bude nejsladší pomsta a o tom se bude psát v novinách, protože ty firmy jsou velké

Datum: 15.07.17 07:32
 
avatar

"...protože nemám ani facebook ani instagram ani nic jiného, chápete to?"

Ne, to nechápu. V jednom vašem předchozím příspěvku jste psal, že

"...je to asi 7 měsíců, co mě začali pomlouvat po firmě a následně po celém facebooku."

Takže facebook nemáte, ale víte, že Vás na něm všichni pomlouvají? Vaše fantazie (nebo halucinace) je skutečně obdivuhodná, ale měl byste si aspoň pamatovat, co píšete.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.07.17 22:40
 
avatar
Tak to jste už teď výjimečný. Většina lidí si svůj život po*ere sama, vy na to máte celý tým a ten se stále rozrůstá. Gratuluji. To je komplot hodný vysoké politiky. Pokud bych si zahrála na odborníka, musela bych souhlasit s odpověďmi výše. Agrese, paranoia, svalování viny na druhé... Doporučuji navštívit někoho, kdo si na odborníka nehraje. M.
 
Datum: 15.07.17 06:43
 

Když uděláš nějakou pitomost, dáš jim jen za pravdu. Jestli tě štve, že z tebe udělali něco co nejsi, tak proč se teď chceš chovat přesně podle toho, jak si oni přejí? Všichni ti lidé, kterým se chceš pomstít, si budou říkat: "Měli jsme pravdu, byl to debil a blázen. Dělali jsme dobře, že jsme ho nepustili mezi sebe." A všem těm rozumným lidem, co teď stojí za tebou, co s tebou sympatizují i třeba jen v koutku duše, těm všem plivneš do obličeje.
Jestli je to tak, jak píšeš, největší a nejsladší pomsta bude, když se odstěhuješ jinam, tam budeš úspěšný a za čas tam přijedeš na návštěvu a s gustem jim vmeteš svůj úspěch do xichtu! Před cca 10ti lety jsem byl u toho, když jeden můj kamarád takhle usadil bývalou tchýni, měla na něj kecy a on ji usadil tak dokonale, že se tomu všichni smějeme do dneška. A to už je kopec let :)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: likona
Datum: 15.07.17 06:47
 

Já např. bych vám ráda poradila,ale nevím jak to všechno začalo.Čeho se chytit a pak to zhodnotit. Vy jste jim první něco provedl a oni vás proto nemají rádi? Nebo jste jinak slušný nenápadný člověk? Jste hodně mladý,nebo spíše střední věk?

Někdo z rodiny vám nepomůže?

 
Datum: 15.07.17 11:49
 

Doufám, že protiteroristický odbor MV zachytil tuto Vaší zoufalou výhružku, zjistí si kdo jste a včas Vás zastaví.

 
Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 13:26
 

myslel jsem to tak, že je zničím skrz to, že vydělám dost peněz na to, abych si mohl dovolit zničit konkurenci, která mě ničí a závidí mě. U nás v obci je dost firem co profitují z podnikání a ty když zničím a jejich rodiny přivedu k bankrotu, to bude nejlepší, ne že jim něco udělám fyzicky, nejlepší pomsta je zničit to co pracně vybudovaly. Lidé vždy závidí to co nemají, a když si tu nějací milionáři usmyslí že můžou mít všechno a něco jim na druhých vadí a nemůžou to mít, tak jdou proti tomu člověku a to se děje ted na mé osobě...asi bude nejlepší odejít někde do zahraničí, udělat tam kariéru, pak se vrátít, zaměřit se na ty lidi a jejch firmy a zničit je..dobrý plán ne?

Od: janm®
Datum: 15.07.17 13:46
 

jemitojedno

Ale rozumíte o co jde, jestliže vám druzí z jakéhokoliv důvodu ať oprávněného nebo ne "vadí" znamená to jediné, že jste na nich "ZÁVISLÝ" (psychicky) znamená to že vám není jedno co si o vás myslí. Vaše cesta je tím dle mně "dána" a Vaším vnitřním úkolem je "vnitřně se od všech oprostit" co to znamená? Znamená to tolik že vám bude srdečně jedno co si o vás druzí myslí co dělají, nebudete pociťovat ani radost ani bolest jako zažíváte nyní, bude vám to prostě jedno. Oprostit se od něčeho vnitřně je velice velice těžké, vysvobození je však možné, a to vám pak přinese spontánní nepodmíněnou radost. Před tím vás ale čeká velký "vnitřní boj" "nejtěžší boj na světě" boj se sebou samým, vnitřně se držíte závislosti na druhých ale tu musíte "přetnout", pozor neznamená to jakýkoliv odpor vůči ostatním, neznamená to ale také žádnou kladnou vazbu, jde o čistou "neutralitu" znamená to chodit "po ostří nože" proto je to tak těžké. Záleží jen a jen na vás, na druhých nezáleží vůbec nic, jen vy se můžete změnit jen vy to můžete dokázat tento "handicap" berte jako velkou výzvu je totiž "možností" jak se dostat k vlastnímu "vysvobození", nyní jste zaklet je třeba podstoupit boj. (Nepřipouštět si žádné negativní myšlenky na druhé a vlastně vůbec žádné myšlenky, soustředit se jen na sebe a svůj cíl. Myšlenky jsou ale velmi silné je to silný nepřítel, zatím poráží on vás, ale vše se může i změnit, postupně se začnou objevovat záblesky míru a klidu nebudete nanikoho nevražit, ale stále se budou objevovat i ty negativní emoce, nesmíte polevit musíte uvnitř toho "nepřítele" zničit) Tím se stanete "velkým" a pozor jakmile dosáhnete jistých vnitřních úspěchů zjistíte že se začíná měnit i reakce okolí na vás a to aniž by jste na druhé jakkoliv "zevně" působil, přestanete je zajímat případně k vám budou přitahováni kladným způsobem anebo k vám budou přitahováni lidé "na stejné vlně". Alespoň se pokuste, zkuste to jako experiment. Ale pozor úsilí bude trvat měsíce a může trvat i roky, vymítit plevel ze zahrádky je těžký boj, zvládnout se to ale dá...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 13:57
 

to mám jako všechny ty lidi ignorovat a jít si za svým? Asi půjdu do zahraničí na takových 5 let studovat, pak se vrátím a ukážu jim kdo je pán...

Od: janm®
Datum: 15.07.17 14:14
 

jemitojedno

Není snadné to pochopit ačkoli je to jednoduché. Můžete jít do zahraničí studovat, můžete podnikat pracovat dělat "co libo" ale jakmile tam máte někde hluboko vzadu "UKÁŽU JIM KDO JE PÁN" je to celé ŠPATNĚ protože to značí že jste se od nich "neosvobodil". Protože máte potřebu jim stále něco DOKAZOVAT, nic jim nedokazujte udělejte to CO CHCETE VY (pracovat studovat apod.) Když jste závislý tak vlastně stále "DĚLÁTE CO CHTĚJÍ ONI" tzn. "DOKAZUJETE JIM" budete hromadit jmění a tituly aby jste JIM DOKÁZAL ale to je " ŠPATNĚ" PROTOŽE tím dokazujete jen svojí neutuchající ZÁVISLOST. Položte si otázku CO CHCETE VY ne co MÁTE KOMU DOKÁZAT. Ta vnitřní cesta kterou jsem nastínil výše je ve skutečnosti JEDINOU CESTOU jiná není ta VNĚJŠÍ někomu něco dokazovat je špatně je to stále cesta závislosti. vy nemusíte nikomu nic dokazovat musíte jen přijmout že už dobrý jste, možná se budete divit ale po dosažení ÚSPĚCHU a jeho vystavení na odiv ostatním se s kladnými reakcemi většinou nesetkáte lidé vás zkritizují a budete tam kde jste byl, ve skutečnosti NENÍ NA SVĚTĚ NIC čím by někdo mohl někomu něco dokázat NIC, to že někomu něco dokážete vás neudělá ŠŤASTNÝM to štěstí musíte najít v sobě. Víte proč hledáte "vnějšího nepřítele"? Protože ho máte v sobě, tam musíte bojovat ne venku venku nic nenajdete.

 

 

Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 14:30
 

takže si sám o sobě musím myslet, že jsem dobrý v tom v čem chci být dobrý a když se budu každý den probouzet s vědomím, že jsem dobrý v tom, co chci dělat celý život, to jaký je můj životní cíl, ostatní řešit nebudu jen já jsem dobrý a jsem to, co chci celý život tak přijde uspokojení? Můj život je rozdělen vlastně na 2 etapy. 1. etapa je filmové herectví a 2.etapa je obchodník/podnikatel. To první chci ze všeho nejvíc a dělám to již 5. rokem, takže si budu o sobě myslet, že jsem dobrý v herectví, ačkoliv jsem ještě nedosáhl svého cíle, ale bude mě to povzbuzovat ho dosáhnout, tím že si budu myslet že jsem ho dosáhl, ta 2. etapa je plán číslo 2, to si taky budu myslet o sobě, ale ne v takové míře jako 1. etapa. A budu štastný, přenesu se přes to co si myslí okolí, přes pomluvy, závist a nenávist, jsem jen já a moje já a to mě nikdo nemůže vzít

Datum: 15.07.17 13:56
 
avatar

"...abych si mohl dovolit zničit konkurenci, která mě ničí a závidí mě. U nás v obci je dost firem co profitují z podnikání a ty když zničím a jejich rodiny přivedu k bankrotu, to bude nejlepší... ...nejlepší pomsta je zničit to co pracně vybudovaly. Lidé vždy závidí to co nemají..."
Tak teď jste tomu fakt "nasadil korunu" *haha*. To jako že prosperující firmy Vám závidí a snaží se Vás zničit, protože Vy (na rozdíl od nicjh) máte akorát dluhy a protože že se nedokážete dostat ze srabu? A protože Vy máte holý zadek a nedokážete s tím nic udělat, tak se aspoň postaráte o to, aby měli ten holý zadek i ostatní? To je přesně podle toho vtipu - "Soused má prse, a já ne." " Ty chceš taky prase?" "Ne, já chci aby mu chcíplo".

Do teď jsem si myslel, že si děláte srandu. Už si to nemyslím. Vy jste opravdu nemocný. A už se ani moc nedivím, jestli si na Vás okolí ukazuje a dělá si z Vás srandu. Mají k tomu důvod.


doplněno 15.07.17 14:17:

jemitojedno - Soustřeďte se. Nějak se do toho zamotáváte, celé tohle Vaše povídání ztrácí souvislost. ;)

Vy myslíte, že až Vás za těch 5 let pustí, někdo si tady na Vás ještě vzpomene? Tak zajímavý zase nejste.

Ach ta prázdninová nuda... *frajer*

 
Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 14:00
 

myslel jsem děti rodičů těch firem, myslí si že můžou mít všechno a když mám něco co oni mít nemůžou tak si na mě zasedli a snaží se mě zničit


doplněno 15.07.17 14:02:

vidím jedné řešení...odjedu studovat na 5 let do zahraničí, tam si založím firmu, budu prosperovat, pak se vrátím do této země a ukážu kdo je šéf,

Od: jemitojedno
Datum: 15.07.17 14:05
 

jinak za 5 let se vrátím a napíšu sem na Poradte.cz jak jsem dopadl...Zdravím!

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.