Pomlouvají mě po celém Facebooku a firmě

Od: Datum: 15.06.17 18:56 odpovědí: 34 změna: 19.06.17 15:58

Ahoj, už je to asi 7 měsíců, co mě začali pomlouvat po firmě a následně po celém facebooku. Ze začátku to byly 3 pracovníci, ted už se proti mě dohodli v celém skladu a označují mě po celé firmě a celém Facebooku za gaye. Mám normální dlouhé husté vlasy. Všechno to začalo tak, že jsem došel do firmy - sklad a výroba, vstřikolisy jsou propojené. Když chodím do skladu tak procházím celou výrobou, kde jsou normálně baby ve výrobě kde sedí a pracují a dívají se. Když jsem tam došel já, byly zamilované do mých vlasů, já se ale po nich nedívám protože jsem student, zaměstnanec a jde mne o kariéru. Jsem kariérista, který má svůj cíl a jde si za ním. bohužel to došlo do takové fáze, kde hromadu bab z z výroby byly tak zamilované do mě - mých vlasů, že začaly otravovat skladníky a ty mě začaly závidět a nenávidět, tak mě vyfotily a daly na facebook do skupiny. Asi to zaznamenalo velký boom protože mám dost jiné vlasy než ostatní dlouhé a husté vlasy, o něco menší kukuč než ten týpek černoch z Teplic, ale přece dobrý kukuč a většina skladíků - tak 90 % je bez vlasů. Zkrátka jsem v nějaké skupině na Facebooku- pravděpodobně tajná skupina, kde mě všichni pompouvají, označují za gaye a jsem tak po celém kraji a celé ČR. Určitě je někdo z Vás taky v té skupině a vidí mě tam, kde všichni píšou k tomu komentáře a špiní moji osobu. Jsem ze Zlínského kraje. Pokud o něčem takovém víte napište a dejte mi radu jak proti tomu bojovat. Nadřízení mě pomlouvají, pochybuji že něco takového můžou po firmě a po facebooku, důkaz nemám, takže nemůžu za vedoucí logistiky, ředitelem závodu. Připadám jsi úplně v háji. Pokud někdo víte o té skupině, přidejte mě tam protože tohle je fakt špína a tohle je na žalobu k soudu za špinění mé osoby, nejsem právník, nevím co to je za trestný čin, ale určitě bych si zaplatil právníka. Pomozte mi, protože tam pracuji dost pod tlakem a mám 100 chutí vzít ten nožík co se řeže papír z kartonu a říznou mu po krkavici když sedí u počítače, fakt to chci udělat. Všude kde chodím po městě, v kauflandu, ve firmě a v obci kde bydlím, se mě smějí a pomlouvají a označují za gaye. Děkuji za radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.06.17 20:40
avatar

Dobrý den, nechci Vás urazit, ale skoro to vypadá na paranoiu - všichni, ale opravdu všichni po Vás jdou, všichni Vám závidí vlasovou pokrývku hlavy a všichni se posmívají, že jste gay (to snad už ani v dnešní době není možné, protože gay je každý čtvrtý a někteří to i zveřejňují). Mám dvě rady - buď to neřešit, nechodit na FCB a nemyslet si, že jste "pupek světa". Další možnost je ten advokát a všechny (opravdu všechny) zažalovat. A mimochodem - jste gay? Zdravím!


doplněno 15.06.17 20:45:

Ještě je možnost změnit účes (ostříhat se více "na pána") nebo vyhledat odborného lékaře pro vyloučení psychické nemoci.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: yusuf
Datum: 16.06.17 03:57

Dobrý den, gay nejsem. Říkám pravdu, celá firma se mi směje a řeší mou orientaci. Ve skladě jsem normálně řekl, že gay nejsem, jenže oni si z toho dělají srandu a všem říkají i na facebooku, že ano. Když pracuji v skladu - je velký tak není problém mě vyfotit, když třeba zaskladnuji a pípám skenerem. Ve skladě mě všichni závidí moje vlasy, řeší to každý den a jde vidět že mě nenaávidí za to a vadím jim. Na facebooku jsem určitě, všude se mi lidé smějí, v obchodě, když jdu po ulici nebo třeba včera v kauflandu. Nemůžu se bránit, nemám důkaz, tak nemůžu za právníkem, ale vše co říkám je pravda. Za tohle mě špiní po celé ČR asi, nevím jak je ta skupina velká. A jsou to hlavně nadřízení, co to dělají, říká se tomu myslím bossing.

Od: nikc®
Datum: 16.06.17 09:24

Pokud se Vám v práci nelíbí, tak si najděte jinou. Ale mám obavy, že tam budete mít pocity podobné. Nevěřím tomu, že jste tak extra, aby Vás všichni řešili. Každý je nějaký. A pěkných holek, který mají pěkný vlasy je taky dost. Děláte si zbytečné starosti. Lidi si většinou řeknou, má pěkné vlasy a tím to končí. I kdybyste byl gay, tak v dnešní uvolněný době na tom není nic zvláštního. Mám pocit, že narážím často na lesby. A mají sebevědomí na rozdávání. Netrápí se tím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.17 20:45
avatar

Myslím, že máš nejkrásnější, hebký vlasy na světě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.17 22:15
avatar

Kdybyste byl přesnější, spíše by se dalo něco poradit. Že se někomu líbí něčí vlasy, neznamená, že by se do těch vlasů nebo jejich "majitele" zamiloval.

Zajímalo by mne, proč jste se nechal vyfotografovat. To je možné pouze se souhlasem fotografovaného. Totéž platí pro zveřejnění Vaší fotky.

Jak víte, že Vás někdo pomlouvá, nemáte-li pro to žádný důkaz? Minimálně byste si měl ověřit, jestli vůbec nějaká skupina, v níž by figurovala Vaše fotka, existuje. Ve skupině na FB byste pravděpodobně byl v případě, že byste se do ní sám přihlásil...

Snad by Vás mohlo uklidnit vědomí, že Vás nikdo nepomlouvá po celém Facebooku. FB používá přes 1,65 miliardy uživatelů a česky z nich umí zanedbatelné procento. Navíc má většina lidí má jiné starosti než někoho pomlouvat, nebo kvůli pomlouvání založit "tajnou skupinu na FB".

Ohodnoceno: 1x
 
Od: yusuf
Datum: 16.06.17 03:59

Když je to tajná skupina, člověk si může dělat co chce, i ve skladu fotit a zveřejnovat, ten je velký. Jsem ve skupině kde si všichni dělají srandu a já se nemůžu bránit. Říkám, všichni mě tam závidí a dělá gaye před ostatníma a ostatní tomu věří, psychicky mě to deptá a nemůžu nic dělat.

Datum: 16.06.17 10:55
avatar

Nemáte pravdu. Fotografovat Vás někdo smí pouze s Vaším souhlasem a bez Vašeho souhlasu nesmí nikfo nikam vložit Vaši fotku.

Jak víte, že si z Vás někdo dělá legraci, když nemáte žádný důkaz? Nejsou to jenom domněnky?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.17 22:29

Jestli jste pěkný kluk, tak si najděte dívku a ukazujte se s ní na veřejnosti. Domluvte se s ní a oznamte na Fcb třeba zasnoubení. A né, abyste vyrukoval s tou kudlou! To byste si zavařil na celý život a máte po karieře. Oni se taky baví tím, že se vztekáte. Nechoďte na Fcb, vypusťte to z hlavy, ono to samo o sobě opadne.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: cici®
Datum: 16.06.17 00:48

Čeština pláče *plac*. Ale k dotazu, na vašem místě bych to tak neřešila, pokud si toho nebudete všímat, pravděpodobně je to brzy přestane bavit, a pokud pracujete s takovými hlupáky, že si nedokáží najít jinou zábavu, uvažovala bych o změně kariéry. A jako holka se slabostí pro kluky s dlouhými vlasy vás musím upozornit, že jen ty vlasy k zamilování nestačí, možná se rády podíváme, ale to je tak všechno.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.06.17 02:29
avatar

Zdravím. To, že se na Vás ženské dívají, ještě nemusí znamenat, že by je přitahoval Váš dlouhý vlas. Možná je to právě naopak a připadáte jim..divný. Pomluvám se člověk neubrání, ale proč by někdo řešil Vaše vlasy, nebo Vaši orientaci? Ono to v dnešní době ještě někoho zajímá, že by ztrácel čas hloupostmi? Myslím, že to nejvíce ze všech lidí řešíte Vy sám. A jen Vy víte jakou orientaci máte a znáte důvod, proč si pěstujete dlouhé vlasy. Pokud chcete budovat kariéru, pak přestaňte snít o tom, že jste idolem všech žen a všichni chlapi Vás nenávidí, protože na rozdíl od Vás, jsou plešatí..V zaměstnání se musíte prosadit poctivou práci, né svými vlasy..Na nic nemáte důkazy, jsou to jen Vaše domněnky..A mně osobně připadají naprosto hloupé.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: yusuf
Datum: 16.06.17 04:06

Takže rada od Vás je, že si toho nemám všímat, mám to nechat nech mě i nadále pomlouvají ve skupině a označují za gaye, budu na facebooku napořád, všichni si to budou myslet protože lidé jsou hloupí a když má někdo originální vlasy, jiné než ostatní, tak je hned divný. Dobře, psychicky mě to deptá i od nadřízených, dokázat nemůžu nic, sklad je uzavřený prostor, všichni i na ulici, v obchodě, v buse se mi budou smát a myslet si, dobře. Říkám, že je to vše pravda a já jsem naprosto bezmocný. Střihat se nechci protože to zkouším po filmových komparsech. Ještě e možnost dát se na instagram a házet tam normálně fotky, kdyby mě nějak extra lidé psali do zpráv že jsem na facebooku a ptali se, že bych se veřejně argumentoval a řekl třeba ve videu že jsem heterosexuál. Nevím jestli b to nebyl dobrý nápad a tamti lidé co mě nenávidí a pomlouvají nezačali házet moje fptky z profilu a dávat je na další instagramy a facebook a účty a označovat mě tam za gaye. Nevím, poradte

Datum: 16.06.17 05:50

Zdravím,

co je špatného na tom být gay?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.17 07:06

Píšete: "všichni i na ulici, v obchodě, v buse se mi budou smát a myslet si"
Buďte ujištěn, že všichni opravdu ne. Když to řeknu natvrdo - většina lidí má svých starostí dost a vy jim můžete být ukradený i se svými vlasy. Kolegům pak sloužíte jako rozptýlení v nudě pracovní doby. Kdybyste jejich poznámky začal přehlížet, najdou si brzo jinou zábavu.

PS - Vlasy vám nezávidím, protože na vlastní si skoro můžu sednout ;)

PPS - O psychologovi jste nepřemýšlel?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: gncc
Datum: 16.06.17 07:19
Všichni lidi nejsou debilní, aby věřili všemu, co si kde přečtou. Ti kolegové si taky ve skutečnosti nemyslí, že jste gay. Jen si z vás dělají prdel. Najděte si holku a máte to.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.06.17 07:13
avatar

Vidíš bubáky tam, kde nejsou.

Všichni v práci se proti Tobě spojili. Proč tomu tak je? Připomíná mi to hlášku z minulosti: za všechno můžou komunisti.

Neřezej nikoho do krkavice, zakroj si spíš do krkovice a doplň bramborovým salátem. A bude Ti dobře. Nechápu, co bylo spouštěčem. Musel jsi něco zapříčinit, proč Tě tak označili. Já ve svém důchodovém věku jsem nikdy za lesbu označena nebyla. Asi u Tebe byla nějaká příčina, jiné chování apod.

Vykašli se na kompars a dej se ostříhat na normálního chlapa. Tím jim zavřeš pusy. Nechápu, proč kompars hledá chlapy s vlasy jako záclony. Leda že by to byla jen Tvoje výmluva. Pokud potřebují chlapa s dlouhými vlasy a vyberou nějakého s krátkými, nahradí to paruka.

Jinak - mám ve svém okolí celkem 2 gaye, jeden je příbuzný, druhý už spoustu let prima kamarád a divil by ses, jak bezvadní lidé to jsou. Nehodnoť podle pohlaví, ale podle toho, co v kterém člověku je. Také jsem měla zpočátku určité předsudky, ale dneska ze zkušeností vidím, že mnohý gay je lepší, než hetero. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.06.17 08:36
avatar
Za a) neni jen muj dohem, ze se strasne resis a pomalu to vypada na paranoiu. Smeji se vsichni, v praci, v buse, ve vesnici.. opravdu si myslíš, ze lidi resi cely den jen tebe? To je stihoman.
Za b) je to tajna skupina, kam ty nemuzes, ale presne vis, co tam o tobe vykladaji. Id koho a jakym zpusobem to vis, kdyz do skupiny nemuzes?
Za c)opravdu mas dojem, ze pracujici lide se po večerech bavi tim, ze si posilaji tve fotky a bavi se na tvuj ucet? Ti lide maji jiste rodiny, povinnosti atd.
Za d) pokud mas dlouhe vlasy, nech si je. Je to soucast tve osobnosti a treba mne se to na klucich libi, teda musi to samozrejme sednout k obliceji.
Kazdopadne tvoje psychika není uplne ok... zvaz navstevu odbornika. Neverim, ze banda dospelych lidi si dela legraci z nekoho jen kvuli dlouhym vlasum. Je treba mozne, ze se chovas zzenstile a prezirave...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: haf
Datum: 16.06.17 10:14

Teda je fakt, ze urcita sorta lidi se takhle chova, bavi se tim, ze se "vrhnou" na nejakou obet, cim vic zranitelnou, tim lip a svoje mindraky si takhle leci na slabosti jedne osoby, je to pro ne adrenalin štvanice, neco jako hra, ktera se muze zvrhnout v trestny cin stolkingu. Casteji tim byvaji postizene mlade zeny, divky v puberte pachaji i sebevrazdy. Opravdovy muz by se mel ubranit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: yusuf
Datum: 16.06.17 11:30

Kdybych věděl v jaké jsem skupině, tak se všechno vyřeší a dám na ně žalobu, určitě bych to vyhrál když mě nikdo bez mého souhlasu nemůže fotit a umistovat na facebook a k tomu pomluvy a špinění mé osoby. Toto bych u soudu mohl vyhrát jen potřebuji důkaz. Určitě jsem někde na facebooku v nějaké skupině, jen ji musím najít, tedy jestli vůbec, ale bude to nějaká velká skupina

Datum: 16.06.17 11:34
avatar
"Urcite jsem v nejake skupine."
Tak znovu. Jak to vite?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.17 13:51
avatar

Někteří nevyzrálí jedinci se takto baví. Ale nevím, jestli tomu tak je i v tomto případě → dospělí zaměstnaní lidé mívají jiné problémy a starosti, než někomu závidět vlasy a pronásledovat jej kvůli vlasům na Facebooku.

Tazatel navíc "ví, že je určitě v nějaké skupině, která jej pomlouvá po všech pracovištích zaměstnavatele a po celém Zlínském kraji", přestože nemá jediný důkaz...

Vyloučit to sice nelze, ale moc pravděpodobně to na mne nepůsobí. Kdyby tazatel napsal např. , že má podezření, že ... a že se to domnívá z toho a toho důvodu, působilo by to na mne asi jinak.

Zajímalo by mne, proč se tazatel neobrátil na policii...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.17 09:48
avatar

...A já myslel, že prázdniny ještě nezačaly... :-D

Nedáte sem fotku, abychom to mohli objektivně posoudit? ;)


doplněno 16.06.17 11:47:

Takže Vy víte určitě, že Vás neustále někdo sleduje a pomlouvá a při tom o tom nemáte jediný důkaz? Vaše fotky jsou všude možně a Vy jste ale ještě žádnou neviděl? Všichni na světě Vám něco závidí?

Nic ve zlém, nedělám si srandu, ani Vás nechci urážet, ale nebylo by dobré se obrátit na odborníka? Pokud své příspěvky myslíte vážně, jsou to příznaky téhle duševní poruchy. Bez odborné pomoci se to bude zhoršovat a může to skončit i velmi špatně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: yusuf
Datum: 16.06.17 11:32

Fotku bych sem mohl dát, třeba by mě někdo poznal a mohl říct v jaké skupině jsem, ale to bych se musel vyfotit, taky ritiko, že by tady zůstala

Datum: 16.06.17 13:45

Tedy -yusuf¨ , po přečtení vašeho příspěvku mne nenapadlo nic jiného, než, že potřebujete odbornou pomoc. Nechci se vás dotknout, ani to zlehčovat, ale takto začíná paranoia. Přesně, učebnicový příklad.

Pak jsem si přečetla odpovědi - a mnoho dalších odpovídajících to zmínilo také. Což už by o něčem svědčilo.

Ale jinak,myslím, že jste trošku moc sebestředný, možná působíte i trochu namyšleně. Když se nebudete čílit, nikdo si z vás legraci(údajnou) dělat nebude, pomine to, najdou si jiný objekt pro pobavení.

Gayové jsou lidé jako jiní, mnohdy to ani netušíte o někom, že gay je. Jsem ráda, že už se nemusí bát a žít v utajení. Sama znám minimálně čtyři, dva jsou moji bývalí kolegová - jsou super, inteligentní, vzdělaní,...

PS - Uvedl jste o sobě, že jste kariérista. V češtině to má spíš trochu hanlivější význam, víte to?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: radana
Datum: 16.06.17 15:51

Třeba to nakonec nebude tak horké, jak si myslíte. Vypadá to trošku na paranoiu. :) Jen tak mimochodem, jak to děláte, že máte tak krásné dlouhé husté vlasy?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: yusuf
Datum: 18.06.17 09:29

Čistě teoreticky, kdyby to pravda byla a já byl opravdu ve skupině a tam mě lidé pomlouvali a dělali ze mě někoho kdo nejsem, špinili mě po celém kraji i ČR, jak byste se bránili? Co byste dělali? Já vím, že mě všichni špiní z firmy po facebooku, už na tom aktivně pracuji a do té skupiny se dostanu a pak sem postnu screenshoty a uvidíte sami. Chci jen vědět, jak byste postupovali. Mě opravdu hodně lidí z firmy závidí, nenávidí a pomlouvají po facebooku a já se vůbec nemůžu bránit. Ted to dokonce minulý týden vypadalo, že se mě tam můj nadřízený snaží sbalit a udělat ze mě oficiálně gaye na facebooku. Mluví na mě teplým hlasem, háže pusiny atd. Kdo ví, co se v té skupině děje, když jdou takto všichni proti mě. Honí se mi hlavou, když to zjistím a nevyjde žaloba, že si objednám jejich zmlácení a vyražení zubů. Když to zjistím, kde jsem, mlůžu na ně dát žalobu? Kolik stojí takový právník v Praze, chci mít jistotu, že to vyhrají. Budu chtít finanční odškodnění a propuštění těch 3 lidí z firmy.

Proč mám tak dobré vlasy? Chci se živit jako herec, vím to už odmalička. Dodržuji přísný životní režim, nepiju, nekouřím, neberu drogy, žiji zdravě atd. Ono se chci prosadit v zahraničí a to bude chvíli trvat. chci jen vypadat dobře když mi bude 30 nebo 35, teda jestli to vůbec vyjde, na druhém místě mám se živit obchodem, bud u nějaké velké mezinárodní firmy nebo jako živnostník.

P.S Omlouvám se za češtinu, ale tu ted neřeším. Vedle práce taky studuji, chodím po castingoch a připravuji se na přijímačky na další školu. Takže vlastně celý můj život je práce, studium, herectví + koníčky, ale na ty není ted čas.

Zítra už do práce nejdu, dávám výpověd, najdu si nějakou novou a uvidím, jsem student takže je to jedno.

Datum: 18.06.17 09:51

Zamysli se skutečně nad sebou -jsi do sebe zahleděný a pak máš takové myšlenky .Všichni ti závidí a nikdo tě nemá rád .To je opravdu na psychiatra a ne na to ,abys nechal někoho zmlátit. Ty vlastně nemáš důkazy a nemůžeš to vyhrát...

Začni jinak a stále se nepovyšuj... jen tak se zařadíš do kolektivu.*zed*

Připadá mi ,jako když to píše někdo komu je 13 let a sní si svůj sen a vykládá pohádky ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 18.06.17 10:30

Máš aspon jednoho kamaráda, nebo pritelkyni? Citil by ses lip, kdybys mel nekoho pri sobe, nejakou oporu a podporu, jinak je jasne, ze jsi zkratka individualista, vycnivas ze zástupu a takovi soliste to mivaji tezke, do kolektivu casto nezapadaji. S podvratactvim ruznych lidi musis pocitat a naucit se branit, vetsinou si zlomyslnostma kompenzuji svuj vlastni neuspokojivy zivot a ve stádu prumernosti jsou zbabele schovani a troufali. Pokud to sam nezvladnes bude to nakonec na leceni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.17 10:14
avatar

"Čistě teoreticky, kdyby to pravda byla a já byl opravdu ve skupině a tam mě lidé pomlouvali a dělali ze mě někoho kdo nejsem, špinili mě po celém kraji i ČR, jak byste se bránili? Co byste dělali?"

Čistě prakticky - já bych nedělal nic, protože je to jen výplod Vaší fantazie. Žádná taková skupina neexistuje. A pokud oprvdu prožíváte to, co popisujete, na Vašem místě bych se s tím svěřil hned v pondělí psychologovi, nebo lépe psychiatrovi. Neodkládejte to! Paranoia je záludná, bude se to zhoršovat.

Na právníka v Praze těžko máte a i kdybyste měl, žádný rozumný právník do toho s Vámi nepůjde. A kdybyste nakrásně takového sehnal, o nějakém odškodnění si můžete nechat zdát. Místo toho zaplatíte nehoráznou sumu za prohraný soud. Jediný, koho pak propustí budete Vy, pravděpodobně ze zdravotních důvodů.

Žádná žaloba Vám nevyjde. Koho chcete žalovat? Celý svět? Nebo snad jen Českou republiku? A pokud necháte někoho zmlátit, skončíte v lapáku a věřte, že tam si teprve něco užijete.


doplněno 18.06.17 10:29:

Ještě moc nechápu, co vlastně chcete v životě dělat *nevi*. Z Vašich příspěvků to vypadá, že od dětství chcete být nadprůměrný zahraniční filmový herec ve skladu vstřikolisů jakési velké mezinárodní firmy, případně živnostník. K tomu ovšem budete za 15 let potřebovat extrémě nádherné a dlouhé vlasy, před kterými ovšem už teď všichni padají na zadek.

No nic, jsem čím dál, tím víc přesvědčený, že jde o předprázdninovou otázku, jakých se tady touhle roční dobou objevuje spousta. Nebo se pletu?;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.06.17 13:52
avatar

Zákoník práce platí i pro Vás, přestože ještě studujete. V zaměstnání nelze skončit "ze dne na den" jednostranně → pouze v případě, že bude zaměstnavatel souhlasit, lze skončit písemnou dohodou.

Pokud by zaměstnavatel s návrhem dohody nesouhlasil, musel byste dát výpověď a dodržet výpovědní dobu, která u DPP a DPČ činí 15 dnů, v případě pracovní smlouvy by šlo minimálně o dva měsíce.

Reaguji jenom na poslední větu. Lidé Vám tu poradili dost a dost, ale zdá se, že si z toho nic nevyberete...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.17 12:11
avatar

Dobrý den, řekla bych, že Vám lidé závidí. Vy ale rozhodně nejste ten nejhorší. Dostal jste se jim do hlavy celkem snadno. Mě takhle jednou také pomlouvali, za nějaký čas to ale pominulo. Pak se ozvala ta vlna zase, a já si s nimi promluvila. Zabralo to, většina z nich totiž jenom frajeří, a když pak na něco opravdu došlo(průšvih), utekli. Pak jsem se k nim chovala normálně(samozřejmě jsem se s nimi nesbližovala), ale neházela jsem po nich pohledy, když potřebovali, pomohla jsem jim. Teď už fungujeme normálně. Po několika rozpačitých dnech. Tohle všechno se mi stalo před několika lety, není mi ani 16, upozorňuji. Váš problém je s velkou pravděpodobností daleko větší, než byl ten můj, ale je to stejný(nebo aspoň dost podobný) scénář. Ten váš jenom narostl do větších rozměrů. Každá situace má ale řešení-na to pamatujte. Já jsme použila tohle. Třeba ale najdete něco lepšího. A pak je tu ještě možnost z firmy odejít, jestli na ní moc nelpíte, nepotřebujete peníze... Určitě to nějak vyřešíte.*slunce*

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 18.06.17 14:48

Oni Vás mají za exota / přísný režim, zdravý životní styl, důsledný abstinent, pěstěný vlas, potencionální herec budující si karieru obchodníka/. To je ideální pro to, aby si vás dobírali. A Vy se vztekáte, a to jen přilévá oleje do ohně. Vy pak vidíte pronásledování a pomlouvání za každým rohem. Vás to pohltilo a válcuje, dokonce nemáte daleko po někom skočit a probodnout mu krční tepnu. To je opravdu na psychiatra.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 18.06.17 14:58

Doporučuji shlédnutí francouzské komedie "Kondomedie", kde je vidět, že být gayem (třeba i falešným) je dnes výhrou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cici®
Datum: 19.06.17 11:12

Přidám své oblíbené rčení. To, že jste paranoidní, ještě neznamená, že po vás nejdou. Vy si potřebujete opatřit důkaz. Pokud se opravdu děje to, co popisujete, jedná se o docela brutální případ kyberšikany, která se stále ještě bohužel řeší dost obtížně. To co teď napíšu je pouze hypotetické, rozhodně se nejedná o navádění k trestné činnosti, i když by se jednalo maximálně o přestupek ;). Snad by bylo možné, jak to kulantně vyjádřit, na okamžik si pujčit bez vědomí majitele mobil někoho, o kom víte, že se akce účastní. V dnešní době má téměř každý v chytrém telefonu přístup k internetu, a téměř nikdo se na vlastním zařízení neodhlašuje. Tedy na cizím mobilu není problém dostat se do fb profilu někoho jiného, tam by bylo možné ověřit, zda zmíněná skupina existuje, případně se do ní přidat. Jen ty důkazy si pak musíte opatřit rychle, protože pokud taková skupina opravdu existuje, její správce vás z ní zase rychle vykopne. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.17 15:58

Když se proti něčemu bojuje, tak to hrozně vyčerpává. Ostříhejte si vlasy, souhlaste s tím, že jste gay - ačkoliv jím nejste - a uvidíte. Jakmile se přestanete trápit a rozčilovat s danou situací, tak se vám uleví a uvidíte tu změnu v okolí. Osobně vyzkoušeno v podobné situaci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.