Vztah co dělám špatně?

Od: Datum: 26.01.17 19:15 odpovědí: 19 změna: 28.01.17 02:52

ZDRAVÍM

zajímalo by mě co dělám špatně když si chci najít chlapa hodného a spolehlivého který si na nic nehraje ale s žádným to nevychází protože mu jde jen o jedno ze začátku super ale pak se přepne a je jiný

nechci hledat přes seznamky nechci být někde zaregistrovaná ale ani po hospodách nebo podobně možná právě to je ten problém? jsem totiž spíše samotářský typ ale ne doslova...ke štěstí mě stačí málo a budu spokojená jak blecha:)

děkuji za rozumné odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.17 19:39

Vy si příchod toho pravého chlapa něčím blokujete. Přemýšlete, kde děláte chybu. Někdy za to můžou blbé kecy, která nám někdo říká v dětství, jindy naše blokace, když nám ublíží někdo, koho jsme v mládí milovali. Zkuste být v pohodě a těšit se dopředu. Pak se vám nějak srovnají energie a začne vám přicházet do života to, co si přejete. Zkuste každý den děkovat osudu, jakého pěkného muže vám poslal - toto není kravina, pokud děkujeme za něco jakoby dopředu, než se to stalo, tak věc se musí uskutečnit - jak se říká, tak to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 26.01.17 19:57

Nefunguje to. Jsem naprosto v pohodě a už pětadvacet let se těším na příchod výhry obrovskýho rance chechtáků. Samozřejmě předem děkuju. Výsledek? Jednou v životě jsem na mysliveckym plese vyhrál pytel zrní... :-D
Když tak o tom přemýšlím, možná by pomohlo, kdybych si vsadil...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 26.01.17 19:43
avatar

Máte pravdu, děláte něco špatně. Vždy, když se nám v nějaké oblasti našeho života nedaří, znamená to, že v něčem chybujeme. Myslím si, že příliš hledáte, moc jste se na hledání upnula. Čím víc člověk hledá štěstí a lásku, tím méně nachází. Štěstí a lásku člověk jednoho dne potká. Bylo by potřeba, abyste na nějaký čas toto hledání pustila z hlavy a upnula se na něco zcela jiného, na své záliby a koníčky, tím umožníte energii, aby volně mohla proudit a vaše záležitosti se tak dají do pohybu, nyní to však svých přílišným chtěním brzdíte. Nemějte to jako přioritu, řekněte si, když potkám, tak dobře, když nepotkám, taky dobře. Jak na tom budete příliš lpět, budete to stále oddalovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jezevec*
Datum: 26.01.17 19:48

Řeknu to básnickým obratem - "každý se jednou i šunky přežere..."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 26.01.17 19:51
avatar

Dajka má pravdu, jak poděkujeme přede Vesmíru za splnění našeho přání, říká se tomu, že si svá přání manifestujeme. Mám takový legrační příklad, často nám někdo zablokuje vjezd do garáže. Kouknu z okna a pak řeknu, já mám dnes po celý den voný vjezd do naší garáže, DĚKUJI. Už to nekontroluji, nechodím se dívat, pouštím to z hlavy a opravdu tam nikdo nestojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 26.01.17 20:07
Musíte být pozitivní, usměvavá, veselá. Nesnažte se moc, jak se říká:"když se na pilu moc tlačí, málo řeže".
Takže hlavně nebuďte zoufalá, protože chlap vycítí zoufalku co hledá vztah a využije Vás a jakmile Vám to dojde, on zmizí. Buďte silná a samostná žena, aby si ti spravní muži nemysleli že jste jednoduchá holka kterou zajímají peníze a sama nedokáže nic.
PS: otázkou je v jakém věkové hranici si ty muže vybírate
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.17 20:33
avatar

A možná neděláte nic špatně, ale nás opravdu fajn chlapů *smich* je moc málo. A z toho mála je většina ve vztahu, protože fajn ženská rychle odhadne bezva chlapa.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.17 02:50

Asi nejlepší odpověď. )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.17 20:36
avatar

Zdravím. Měla byste se obrnit trpělivostí. Bez seznamování a schůzek nikdy toho "pravého" nepoznáte. Již jste se zde na toto jednou ptala. Co jste pro sebe v tomto směru udělala od té doby? Kolik chlapů Vás zklamalo? Neházejte flintu do žita a nevzdávejte to...Seznámit se můžete kdekoliv!

https://www.poradte.cz/volna-…22532-hledani-partnera.html#1

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pritel
Datum: 26.01.17 20:37

Seznamky nechcete, registrovat se nikde nechcete, do hospod nebudete chodit atd. Tak kde si myslíte, že príma chlapa najdete? Kam chodíte, kde jste našla předešlé partnery? Něco je opravdu špatně, změňte doposud své zvyky / zlozvyky a někde se zaregistrujte, třeba do turistického oddílu, jeďte na víken pro nezadané atd. Jaké máte koníčky?

Promiňte, ale pokud si třeba s někým píšete jak zde, tak se nedivím. Jedna věta na 5 řádků a žádné čárky ve větě atd. Dotaz jste pěkně odflákla. Začněte na sobě pracovat a to třeba hned v podobě psaní srozumitelných, správných dotazů. Přeji hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm®
Datum: 26.01.17 21:38

Ono ty seznamky, žádná výhra, známý jich vyzkoušel hned několik placených i neplacených a výsledek je celkem "O" čili tak...


doplněno 26.01.17 21:44:

A je to při tom velice zajímavé, protože i dle zde se množících dotazů lze usuzovat, že jak mužů tak i žen by bylo na obou stranách k seznámení dost, takže teoreticky by ty seznamky měly "frčet" jenže dle dalších zde pokládaných dotazů většinou "nefrčí". Pak je ještě dost těch co nikam své "neúspěchy" se seznamováním nenapíšou. Otázka zní, proč se i přez všechny dnešní možnosti nedaří seznamovat? Vždyť by to mělo být jednodušší? Určitě v tom nebude vždy chyba na straně seznamujícího se bez ohledu na to jde-li o muže či ženu, to by bylo příliš jednoduché vysvětlení a při tom počtu lidí ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.17 02:52

Přítel =

To je ještě lepší odpověd!


doplněno 28.01.17 02:58:

Omluva!:

pritel =
To je ještě lepší odpověď!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: elane
Datum: 26.01.17 21:50

Ono nejde jenom o to se seznámit, důležitý je mít s partnerem nějaký společný zájem, který budete dělat spolu a bude Vás to bavit. Takže: Co Vas baví, jakého máte koníčka? Začnete to dělat veřejně: choďte do nějakého kroužku, spolku, začněte hrát divadlo, sbírat... cokoli, chodit s turistama, dělat někde dobrovolníka, prostě cokoli Vás baví. (Snad Vás něco baví.) Jednak takhle líp poznáte lidi a když se pak dáte s někým dohromady, tak Vám to i spíš vydrží. Musíte prostě mít společné "téma". Držím palce.

Posílám odkaz na dobrovolnictví týkající se ochrany přírody. Na stránkách dobrovolník.cz si ale můžete pro inspiraci vybrat jakýkoli jiný obor. https://www.dobrovolnik.cz/prilezitosti?field_aim_tid%5B%5D=15&field_place_value%5B%5D=domaci

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vykuk*
Datum: 27.01.17 02:47

Ahoj, jak už radili výše, můžeš se začít věnovat svým koníčkům, opřít více do práce a třeba někoho potkáš.

Ale já spíše radím zkoušet na těch neplacenech seznamkách, kde si můžeš zatím s nima jen dopisovat a poznávat, jestli máte něco společného. Mě v minullosti jeden vztah dopadl, oba jsme se zamilovali, ale bohužel se pak rozpadl, že jsem za ni jen dojížděl, protože ona kvůli dětem musela zůstat tam a já zase nemohl ze svého města. Takže se to táhlo několik let a pak konec. Kdyby ale okolnosti dovolili se sestěhovat, tak jsme stále spolu.

Když budeš sedět doma a nedáš světu vědět, že tam někde je osamělá milá dušička toužící po obětí, tak roku utečou a bude to ještě horší.

Tak nevěš hlavu a šup šup na net ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.17 10:44
avatar
Seznamku bych nezatracoval, nebude to ale hned - je tam dost balastu. Jinak mi připadá, že chceš sedět doma a čekáš, až nějaký ideální muž přijde sám. Doufám, že máš aspoň funkční zvonek
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 27.01.17 10:58

Doporučuji seznamku. Jako hrubé síto je to mnohem lepší, než se snažit tolik partnerů najít ve svém okolí. Minimálně ti, co tam jsou, mají aspoň o seznámení zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.17 12:38
avatar

možná jste si nevšimla, že lidi si obvykle hledají partnery ve stále stejném prostředí. Jaký div, že jim pak připadají všichni stejní, protože oni víceméně všichni stejní jsou. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.17 13:33
avatar

Jde o to, co taky můžete partnerům sama nabídnout. Jste alespoň trochu zajímavá, komunikujete? Máte o čem povídat, i dlouhodobě? Nenudí se po čase? Nic o Vás nevím, tak si to neberte osobně, jen zkuste zapřemýšlet, co vůči partnerům vyzařujete, co jim nabízíte, jestli to není málo, když píšete, že jste samotářka. Zkuste hledat tedy samotáře, v okolí na inzerát, nebo v seznamce, třeba budete mít spíš úspěch. Jinak si myslím, neznám Váš věk, že kolem čtyřicítky je Vámi prezentovaný vzorek mužů celkem odpovídající. Chce to nepřestrat hledat, ale taky to může být zapříčiněno tím, že každý má v životě určitá období, kdy se mu teprve otevřou "vrátka" k trvalému vztahu. Radím, nehledejte úporně, zkuste to brát jako hru, poznávání nových lidí, testování a jednou toho pravého určitě potkáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 27.01.17 14:11

Treba nic spatne nedelate, akorat jste zatim toho spravneho nepotkala. Pokud se stesti usmeje, budete rada, ze se zadarilo a usadite se s pocitem ulevy, ze uz nemusite dal hledat a ruzne zivotni strety ve vztahu budete resit s nadhledem, po zkusenosti s obtiznym hledanim toho praveho, protoze nejake chybky se casem vzdy objevi, budete radeji tolerantni. Pokuste se muze zaujmout hned na zacatku vztahu i necim jinym, nez sexem, jestli si ho chcete udrzet a pokud za to stoji.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.