Hledání partnera

Od: Datum: 08.10.16 17:54 odpovědí: 21 změna: 16.10.16 06:45

ZDRAVÍM

nevím jestli se to tu zrovna hodí ale nevíte kde bych mohla najít někoho na společný život kromě seznamek apod. vím že doma ho asi nenajdu ale když už někoho najdu tak s toho nic není nebo je semnou jen pro zábavu je snad něco ve mě špatně? Nejsem náročná jsem nekomfliktní nejsem mrcha nebo něco podobného jsem společenská ale partner není...:)

děkuji za rozumné rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 08.10.16 18:03
avatar

Radím na chvilku přestat hledat, neupínat se na to a zaměstnat mysl zcela něčím jiným, možná vám na tom opravdu hodně záleží a prostě hledáte moc.


doplněno 08.10.16 18:05:

Často se stává, že se smíříme s tím, že nenalézáme to co chceme a teprve potom se nám to podaří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.10.16 19:00

zdravím,

možností je zdánlivě mnoho, ale záleží na mnoha věcech, které hledání a nalezení ovlivňují a některé skutečnosti mohou možnosti redukovat a dokonce i tak, že jich pak moc nezbývá, nebo nezbývá moc potenciálních partnerů. Záleží v jakém prostředí se pohybujete, co požadujete, co nabízíte, jestli jste nějak aktivní (sport, záliby...), v jakém jste věku atd...

Myslím, že v dnešní době internetu stejně ale každý skončí u seznamky. Je to moderní, rychlé, levné, velký výběr atd...můžete nezávazně komunikovat prohlédnout si a dovědět se něco aniž by jste vytáhla paty z domu. Samozřejmě to má i svá rizika a je třeba se chovat opatrně.

pokud hledáte něco jiného, doporučuji ujasnit si jakého partnera by jste chtěla a vyskytovat se na místech kde by se někdo takový mohl pohybovat. Nevím co by pro vás připadalo v úvahu, nejčastější možnosti seznámení jsou:

- společná hobby (sport, tanec, zvířata...).

- zaměstnání

- společenské akce

- samozřejmě může pomoci i náhoda kdykoliv a kdekoliv, ale na to bych se nespoléhal. Nejhorší je sedět doma a nedělat nic. To budete jako ti zemědělci co zjistili příčiny katastrofální neúrody: zjistili, že nezaseli !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 08.10.16 19:50

Taky to zkouším přes seznamky. Ale ozvou se mi většinou takoví, kteří se mi nelíbí, chtějí hned děti a nebo po pár vyměněných zprávách komunikace končí, vyšumí. Takový to dlouhodobý psaní jsem nezažila. Díky tomu se páry daly dohromady. Aspoň to tam píšou v příbězích se šťasným koncem a dítětem.


doplněno 08.10.16 20:05:

A nejlepší je, když si jako přezdívku dá jméno pěknýho holywoodskýho herce a fotku tam nedá. Po několika vyměněných zprávách mi jí pošle a tomu herci není ani za mák podobný. Podobu jsem hledala marně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 08.10.16 20:09

Takový to dlouhodobý psaní jsem nezažila. Díky tomu se páry daly dohromady.
Ono to spíše většinou končí jinak ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.16 06:45
avatar
Taky jsem si s jedním ze seznamky psala intenzivne asi dva mesice. Zdálo se to jako souznění dusi.
Pak jsme se sesli a rychle jsem poznala, ze to je krok vedle. Většího krupana, burana a omezence jsem nevidela. Zlute zuby byly bonusem :).
Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 08.10.16 20:12

Já bych ty seznamky fakt nezatracovala. Zrovna dnes odpoledne jsem byla se známou na kafi a vyprávěla mně o seznamce "štěstí". Má tam profil, sešla se s kamioňákem, developerem, panem doktorem.. *smich* smály jsme se na celou hospodu, když to líčila..až se po nás otáčeli :-D

Ale žádný nebyl podvodník, všichni slušní, jen prostě nepřeskočila ta pověstná jiskra? Samozřejmě nemůžete čekat, že hned potkáte někoho, s kým strávíte příštích třicet let, ale proč to nezkusit? Vždyť takových lidí, kteří hledají, je přece spousta?


doplněno 09.10.16 08:59:

Prosím Vás bene, nebuďte urejpaný a nesuďte cizí charakter, když o něm nic nevíte a souvislosti-požadavky partnerů neznáte? Děkuji!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 09.10.16 08:47
avatar

Dobrý den, jestli se mohu zeptat - co na tom bylo tak veselého? Má Vaše známá touhu skutečně se seznámit nebo si tím jen baví a potom vše "vyslepičí" kamarádkám? Má ta paní něco jako charakter nebo to dělá z plezíru, aby se mohla potom mužům vysmívat? Zdravím!


doplněno 09.10.16 09:11:

Nemáte zač. Nemám dojem, že jsem rýpal, ale právě proto, že neznám podrobnosti, tak jsem se zeptal. A už tomu rozumím .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.16 11:47

ano, váš příspěvek je na místě, nevím proč se paní durdí. Mě napadlo to samé. Občas to ženy asi dělají: setkají se s někým a pak ho "drbou" s kamarádkou - jaký měl pan doktor příčesek atd...:-D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 09.10.16 13:57

Bene, napadlo mě to samé. Mně do smíchu po neúspěšných schůzkách není. Možná je lepší brát to s humorem. Něco jinýho je hledat půl roku. Kdo hledá leta, tak mu do smíchu fakt není.


doplněno 09.10.16 14:03:

Divím se, že to vykládá kamarádkám nebo známým. Kamarádky to po čase přestane bavit poslouchat. Kor, když jsou zadaný. A diví se, jakto že jsem to s některým z nich nedala nakonec dohromady. Nebyla tam chemie. Je lepší to neříkat.


doplněno 09.10.16 14:07:

Bene, pokud si v hospodě daly 2dcl červenýho, tak se nedivte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.10.16 18:21

Tak pokud hledáte na seznamce vzhled holywoodského herce a partner se Vám potom nelíbí-viz Váš příspevek výše, tak chápu, že můžete hledat dlouho?

On totiž pán po odmítnutí začal být velmi nepříjemný, vyčetl známé, že si na schůzku musel vzít volno ze zaměstnání, musel ujet x kilometrů- benzín také něco stál a dokonce jí koupil i kytku! *ee*

Byla to naprosto nemístná a nepříjemná reakce a jen proto, že známá odmítla další schůzku.

Víte, ona krása je pomíjivá a neměla by být prioritou v žádném vztahu, ale charakter ano, ten zůstává.

Takže žádné úsměšky nad nějakým příčeskem, jak tu někdo píše, ani žádné dvě decky, ty jsme ani nepotřebovaly. Stačilo si představit vztah s takový člověkem, který by byl schopen počítat i nudle v polévce a veselo bylo hned.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 09.10.16 19:49

Krasavce už dávno nehledám. Vy byste si dala přezdívku např. Marilyn Monroe přesto, že byste vypadala úplně jinak? Já tedy ne.

Ale přitahovat by mě aspoň trošku měl. Většinou se mi ozývají muži, kteří bydlí daleko.


doplněno 20.10.16 09:12:

Babajaga a jiní rádcové jinde radí, pořiďte si peska na samotu. Není to pro každého tak jednoduché. Uvažovala jsem o tom. Ale jsem většinu času v práci. Bylo by to pro pejska trápení a štěkal by. Je to starost. Navíc si sousedé vedle zrovna nedávno pořídili psa - štěká celé dny. Hned vedle nich soused má dva pejsky yorkšíry. Kdybych si ještě pořídila já psa, tak by tu byl slyšet psí koncert. Sousedi pod námi by radost neměli. Nevím, kdo by mi psa pohlídal, kdybych šla třeba do nemocnice, jela na dovolenou nebo do lázní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.10.16 15:36

tak to jo, to chápu a zasmál jsem se taky (...nudle v polívce) *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.16 04:25
avatar

No hlavně, že se po vás otáčeli, další, nečekaný efekt seznamky *modla*...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 08.10.16 23:05

Zkuste víkendy nebo akce pro nezadané. Jsou na internetu. Překvapilo mne, jak si to účastníci chválí. Zábava, zážitky, program s partou lidí, kde je šance poznat někoho, kdo se ke mne hodí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 09.10.16 20:05

Zkusím na Vaší radu nějakou akci. Dík za typ. Nejste náhodou herečka Balzerová? Zrovna včera jsem koukala na Můj báječný rozvod. Je to úžasná hra a ona v ní hraje skvěle.


doplněno 12.10.16 20:51:

Balzerko a Korino, viděla jsem Balzerovou v Dohazovačce, to je skvělá komedie! Hrála tam dohazovačku, jak jinak. Dokonce nám dala navštívenku jako dohazovačka, protože jsme seděli v druhé řadě. Obě jsme single. Nikoho nám nedohodila, ale užili jsme si to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 12.10.16 15:10

Herečka Eliška Balzerová má jiné starosti, než sedět u PC a odpovídat. Takový čas mají důchodci. Když jsem hledala pro sebe jméno, tak jsem si vzpomněla, že mi moje kamarádka říkala, že jsem jí vždycky připomínala herečku Balzerovou. Já to tak sice nevidím,mně to tak nepřipadá, tak asi pro tu absurditu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 09.10.16 19:49
Všechno co člověk potřebuje k němu přijde ve správný okamžik.
O to víc si potom budete vážit toho co přijde.
Úsmívejte se na celý svět, protože nikdy nevíte, kdo se do vašeho úsměvu může zamilovat.
Dobré dávajte a dobré se vám vrátí a hlavně myslete pozitivně!
Potom vás začnou pozitivní věci potkávat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 12.10.16 15:12

Ještě nutno dodat: Nebýt zalezlej /-á a chodit na různé akce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 12.10.16 15:34
avatar

kuky přesně, ještě dodám, že člověk dostane to, co potřebuje a ne to, co chce...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.16 20:45
avatar

pro Balzerku! je to náhoda? hodně známích mi taky říkalo že jsem podobná herečce Balcerové, mám ji ráda je příjemná a dobrá herečka.Jinak seznámení na inzerát, tak tipuji že to vyjde jeden ze sta. Taky jsme se s kámoškama nasmály z vyprávění o inzerátnicích. Držím pěsti při hledání...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.16 07:29
avatar

Dneska už neplatí: sedávej, panenko, v koutě.

Píšete, že jste společenská. Jistě máte nějaké kamarádky, či kolegyně z práce, můžete něco podniknout. Výlet, pěšky nebo na kole, na kolečkových bruslích, jít si zatancovat, či někam poslechnout pěknou hudbu.

Klidně třeba i divadlo, koncert nějaké skupiny...

Má to jednu nevýhodu - pokud už nejste nejmladší, ty Vaše kamarádky jsou třeba vdané, mají děti, mají povinnosti a není čas chodit někam trdlovat. Manželé doma chtějí večeřet! :-D A samotnou to až tak nebaví.

Nějaký sportovní oddíl, podle toho, co by Vás bavilo. Sportovci mají k sobě blíž. Když jsme dělávali dálkové pochody, nasmáli jsme se. Někoho jsme došli, či někdo došel nás, rozproudila se řeč, bylo to fajn. Po chvíli jsme se zase třeba oddělili, ale nikdy nikdo neprošel okolo nás beze slova.

Jestli máte čas, pořiďte si pejska. Pejskaři jsou vstřícní, rádi si povídají o svých chlupáčích. Pán třeba psa mít ani nebude, ale bude se mu líbit ten Váš, zastaví se, popovídá o něm - no a pak zjistí, že jste se mu zalíbila i Vy. :)

Ty seznamovací portály se mi nezdají příliš důvěryhodné. Někteří tam chodí za účelem pouhého sexu /když to půjde:)/, případně i za účelem nevratné půjčky. Znám jen 2 manželství na inzerát, vydržela obě řadu let, dotyční jsou už dnes prarodiči, ale tehdy to bylo prostřednictvím Mladého světa a těch lumpů se tam asi tolik neangažovalo. Proto bych se seznamkami byla opatrná.

A jak tady někdo píše - že, vypráví o těch "objektech" kamarádkách a moc se tomu chechtají. To samé může přece udělat i muž a u piva v hospodě o těch seznámeníchtivých ženských vyprávět chlapům. A to by se mi tedy vůbec nelíbilo. *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.