Používání koňské masti

Od: Datum: 12.10.16 16:57 odpovědí: 5 změna: 12.10.16 18:33

zdravim pomůže mi konská mast vyléčit problmy se svalem? má s tím někdo zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.16 17:00

Ty koňské masti jsou dvě. Chladivá a hřejivá. Nemyslím si, že by jedna z nich svalu od namožení nebo zánětu, měla pomoci.

Ohodnoceno: 0x

Od: uskaŽ
Datum: 12.10.16 18:00

Kupuji Koňskou mas v lékárně, podobná mas s názvem Koňský balzám na mě nemá žádný účinek.

Od: wampŽ
Datum: 12.10.16 18:20

Mně osobně pomáhá Kostivalová mast.Jak na šlachy,klouby i svaly.

Zdroj dr.popov : http://www.drpopov.cz/kostivalova-mast-100-ml-PID273.html

Od: balzeraka
Datum: 12.10.16 18:33

Koňský je název podle Kaštanu koňského / Jírovec maďal bělokvětý/. Podle látek, co obsahuje je spíš na křečové žíly a otoky s nimi spojené. Má i protizánětlivé účinky, na sval se dát může, ale zas tak moc nečekejte. Taky podle toho, co se svalem máte. Jestli je to zranění, při kterém se vytvořila krevní sraženina , tak spíš něco od heparinu /z pijavic/ Hirudoid. Pokud nějaká zatvrdlina, rozmasírovat nějakou pálivou hřejivou mastí včelí, hadí, s kapsicinem, nebo obklad Aflox, kostival. Dělají se s tím už hotové náplasti.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.