Jak vyléčit bolest svalu?

Od: Datum: 12.10.16 15:32 odpovědí: 3 změna: 01.03.17 22:27

Dobrý den

asi před dvěma týdny mě začalo bolet na jednom místě, na straně na kraji pánve. Je to jen v jednom bodě, takže bych řekl že úpon či něco jiného fakt nevím :( bolí to když tu nohu mám při kroku vzadu. Hraju fotbal (divize) a potřebuji trénovat. Nevíte co by to mohlo být a co s tím dělat? Popř. jak nejrychleji uzdravit?

moc děkuju všem rádcům


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.10.16 16:20

Trénovat určitě ne. Zřejmě jste sval přetížil, nebo tam můžete mít i zánět? Určitě běžte na ortopedii, ať víte co to je.

Jinak 2 týdny je už docela dlouho...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 12.10.16 20:26

Může se tam promítat i problém s kyčlí. Já bych spíš jak ortopedovi, zašla na odd. rehabilitace. Šla jsem tenkrát bez doporučení obvoďákem, ale to třeba už být musí, nevím. Mám zkušenost, že tam se člověku víc věnují a jdou na to víc s citem. Lékař na rehabce vás vyšetří a napíše vhodnou fyzioterapii, na kterou vám dají rozpis. Elektroléčbu, masáže,magnety, zábaly, individ.cvičení . Úpony chtějí klid a nenachladit. Většinou jde o zánět, tak vám léčení usnadní zdravý jídelníček - odkyselení. Někdy do těch míst vystřeluje i problém v bederní nebo křížové páteři.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: migruska32
Datum: 01.03.17 22:27

Doporučuji užívat tekuté kalcium. Pomáhá to proti bolesti svalů, popř křečím. :) Dobrá věc :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.