Měsíc po rozchodu - bez emocí

Od: Datum: 08.07.16 21:55 odpovědí: 16 změna: 09.07.16 16:36

Zdravím všechny uživatele této poradny,

rozhodl jsem se na vás obrátit s takovým možná trochu hloupým dotazem nad kterým přemýšlím už pár týdnů... Je to měsíc, co jsem se po 2,5 letech rozešel s přítelkyní, protože nám to neklapalo. Ale teď mám takové dilema... Né, že bych jí chtěl zpátky, prostě neklapalo to, sice mě to mrzí, ale neklapalo to a dál by to už nešlo... Ale prostě jde o to, že od té doby jsem tak nějak citově prázdný, připadám si jako bych neměl žádné emoce. Když vidím nějakou holku, tak si akorát řeknu "Hmm, a?", nedovedu si prostě představit, že bych někdy dál ve svém životě mohl milovat ještě nějakou holku, nedovedu si představit, že bych s nějakou vůbec mohl být. Já nevím jak ten pocit popsat, prostě je mi tak nějak všechno celkem jedno. A i když jsem se o jednu slečnu snažil, tak prostě já nevím... Nebylo to ono a nic jsem necítil, prostě vůbec nic. Možná chvilku, ale najednou to bylo zase pryč, ale je taky fakt, že jsem v ní viděl hodně svojí bejvalou přítelkyni. Mimochodem, je mi 24 let.
Mohl by mi tu někdo z vás dát nějakou radu? Já už si totiž vůbec nevím rady... Neřeknu, kdyby se mi nějak stýskalo po bývalé, to né, sice mě to mrzí, ale zpátky bych to nechtěl... A příjde mi to fakt divný, že vůbec nic najednou necítím a jsem jak nějaké bezcitné monstrum.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.16 22:15
avatar
Je to teprve měsíc po rozchodu. Dej tomu čas a časem se to zase vrátí do normálu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.16 22:22
avatar

To je úplně normální stav po rozchodu. Cítíte se prázdný, bez zájmu o cokoliv a hlavně bez zájmu o ženský. Jak říkáte, ve všech vidíte bejvalku. Byl jste s ní 2,5 roku, což jedost a zřejmě jste jí miloval a takový vztah se nedá ze dne na den vymazat z paměti, to prostě nelze. Počítejte, že ještě třeba 2 měsíce budete mít stejný stav než se to trošku urovná. Pak se Vám opět začnou líbit baby a budete za nima pálit chce jen čas a uvidíte, že to bude OK. Ostatně tento stav zažil určitě každý z nás v životě. Nic příjemného, ale nic, co by nepřešlo.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: davidskala1992
Datum: 08.07.16 22:33

Já nad tím nezájmem poslední dobou přemýšlím, tak hodně že jsem se začal podezřívat z homosexuality i když se mi to popravdě celkem hnusí, ale děsí mě to, že mě ty baby teď opravdu nějak neberou, ale to ani bejvalka mě nebere... A jelikož se mi tohle stalo poprvé za můj život po cca 9 vztazích, tak mě to celkem vyděsilo... :-D

Datum: 08.07.16 22:35
avatar

Tak homosexualita se může projevit taky sama od sebe. Jeden můj vzdálený příbuzný měl dvě děti, ženu a pak mu křáplo v hlavě, rozvedl se a vzal si chlapa a žijou spolu jako teplá rodinka. A taky to bylo z ničeho nic. Ale u Vás bych to na 90 procent tipoval na ten porozchodový stav.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidskala1992
Datum: 08.07.16 22:41

Já to taky vidím na ten porozchodový stav, jelikož když se podívám na ženské tělo a vzpomenu si na to, co by se zajímavého dalo dělat, tak bych na to hned nejradši skočil, ale zároveň se mi vybavují sexuální zážitky s bývalou přítelkyní, které byly mimochodem skvělé. Jsem zrovna takový ten typ chlapa, které vzruší ženský dotyk a pak musí maskovat erekci :-D. Ale citově se teď necítím, že bych s nějakou vůbec někdy ještě mohl být a hlavně všechny holky v mém okolí mi příjdou takové nedospělé a mám i takový pocit, že bych si s nima vůbec nerozuměl...

Datum: 08.07.16 22:46
avatar

Hele chlape, nejste náhodou můj dvojník? Ten problém s erekcí po pouhém dotyku mám také *smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: davidskala1992
Datum: 08.07.16 22:51

Tak to vám určitě nemusím vykládat o nějakém objímání... Nedávno jsem byl venku s kamarádkou a chvilku jsme se objímali, bylo to nádherné a dlouhé, ale také to obsahovalo dlouhou, opravdu silnou a špatně se maskující erekci v přilnavých boxerkách a slabých kraťasech, takže jsem se všemožně kroutil, aby to nebylo poznat a vydržet se takhle kroutit něco kolem 10-ti minut bylo celkem obtížné, naštěstí byla slečna o 30cm menší než já, takže jsem měl právo být ohnutý směrem k ní a mohl jsem tedy být rozkrokem dál, ale to se moc nedařilo, protože se slečna chtěla tisknout, takže jsem musel stát rovně jako pravítko a doslova se jí dotýkat celým tělem, bylo to příjemné, ale ta erekce, no jéje... :-D
A co na tom bylo nejhorší? Když přestala objímat a mně stály kraťasy, doufám že si toho nevšimla... I když tak nějak tuším, že všimla... Vzhledem k tomu, že jsem se snažil to maskovat jak to jen šlo, tak to bylo asi nápadné o to víc... :-D

Datum: 08.07.16 23:11

S erekcí bych si netrápil hlavu, pokud je dospělá, tak to pochopí, možná jí to i polichotí, že vás vzrušila. Jinak na nechtěnou erekci pomáhá onanování, chápu, že nejspíš nemáte chuť. Ovšem je možné, že 24 letech nepomůže nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.16 23:09

Měsíc je ještě málo, počítejte s tím, že se to zlepší tak za rok. Mezitím doporučuju věnovat se sportu, plavání, ježdění na kole, posilovně, tam se ta bezemocnost spálí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidskala1992
Datum: 08.07.16 23:17

Takže myšlenky na homosexualitu jsou zbytečné? Já byl totiž vyděšený z toho, že mě nějak nezajímají holky, co se citů týče. Ale je fakt, že až po tom rozchodu.

Datum: 08.07.16 23:25
avatar

Homosexuál nejste. To, že měsíc po rozchodu nevyhledáváte ženské, mi přijde normální. Nestojíte o vztah. Viz. Vaše vlákno:

https://www.poradte.cz/spolec…da-holka-me-hned-omrzi.html#1


doplněno 08.07.16 23:43:

Jste mladý, užívejte si a na vážný vztah si počkejte, až potkáte tu pravou...Zatím je pro Vás příliš čerstvý poslední rozchod..Užívejte si svobody a pocit, že nejste k nikomu vázaný!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidskala1992
Datum: 08.07.16 23:36

V tom vláknu jsem trošku přikresloval, ale to mi nedalo spát, protože otázka nebyla položena upřímně... Musel jsem se prostě zeptat znovu a upřímně, abych měl klidné spaní a radu na konkrétně položenou otázku...

 

Datum: 09.07.16 00:04

Homosexualita se projevuje tak, že vás přitahují muži, nikoliv tak, že vás přestanou přitahovat ženy. A pokud vám po objetí od kamarádky můžou prasknout kalhoty, tak jste jednoznačně heterosexuál. To že máte po rozchodu vypnuté buňky na lásku není nic zvláštního. Až budete v posilovně a začnou se vám libit jiní kluci, tak je čas se zamyslet.

P.S. I kdyby, na homosexualitu je dnes v Evropě nejpříznivější doba od dob starého Říma, žádné omezení práv, žádná nutnost skrývat se, žádná hrozba trestu nebo kastrace.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.07.16 13:56
5let manželství pak rozvod. Měl jsem pak stejný pocity ale vyléčil mmě život! ŽIJ DÁL DOPŘEDU! ! !
Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidskala1992
Datum: 09.07.16 15:42

Takže bych se podle vás měl nyní věnovat především sobě a svým zálibám a tohle všechno nechat až to příjde samo?

Datum: 09.07.16 16:36

Taky bych to tak viděl. Abyste do dalšího vztahu šel zdravější a silnější.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.