Každá holka mě hned omrzí

Od: Datum: 29.06.16 00:17 odpovědí: 5 změna: 30.06.16 16:15

Ahoj,

řeším tu takový problém... Vždycky, když si vyhlídnu nějakou holku se kterou bych chtěl být, tak většinou když jí lépe poznám, tak mě omrzí... Prostě bavíme se třeba měsíc a najednou už o to ani nějak nestojím... Je mi 20 a v životě jsem měl akorát dva dlouhé vztahy, jeden 2 roky a ten předtím půl roku... Vůbec nechápu jak je možné, že chvilku mám zájem si s ní psát a pak najednou nic, prostě už to jsou pak třeba 2 zprávy za den a na víc nemám ani nějak náladu... A pak i když s ní mám jít někam ven, tak se k tomu musím nutit...
To už opravdu musí být abych se s nějakou vydržel hodně dlouho bavit a pak třeba i navázal vztah... Zatím se mi to stalo jenom 2x tohle... Jak je to možné? Nerozumím tomu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 00:33
Podle mě to není nic neobvyklého v tvém věku. Ono ve 20 je to stejně spíše o tom užívání než o budování vážných vztahů.
Počkej pár let a uvidíš, že se nějaká objeví, která tě ani po pár letech neomrzí.
Jinak na tom nejsi vůbec špatně, měl jsi 2 roky vztah. To ve 20 letech zas tolik lidí za sebou nemá.
Ohodnoceno: 0x

Od: zajimavyproblem
Datum: 29.06.16 00:39

Jinak ten vztah zahrnoval i společné bydlení ve vlastním bytě a chvilku u rodičů. Po půl roce jsme už bydleli spolu... Akorát to pak skončilo kvůli tomu, že jsme spolu byli moc často a začali jsme si lézt na nervy, takže jsme se pak akorát hádali kvůli každé kravině...

Datum: 29.06.16 00:51

Ahoj. Třeba je to tím, že je Vám bez vztahu nyní dobře. Nechcete se vázat, máte zpět svobodu po vztazích, které nevyšly. Tak se do nového nehrnete. A zatím Vám to tak zkrátka vyhovuje. Nemá smysl se nutit do něčeho co opravdu nechcete.

Datum: 29.06.16 00:59

Tak zkus kluka, když tě holky vždy omrzí. *hi*

Od: zajimavyproblem
Datum: 29.06.16 01:02

Tak to bych si opravdu nedokázal představit sebe s klukem, to mě nějak netáhne... Raději to přenechám jiným... *smich*

doplněno 29.06.16 01:09:

A vzhledem k tomu, že já jsem takový typ kluka, kterému stačí obejmutí a je vzrušenej a srdce se mu rozbuší jak o závod, tak s nějakou homosexualitou do budoucna ani nepočítám... Občas se za to vzrušení při objímání i stydím celkem... *haha*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.