Co mám dělat s holkou která mě ignoruje?

Od: Datum: 25.10.15 17:07 odpovědí: 20 změna: 28.10.15 19:39

Co mám dělat s holkou která mě ignoruje? Vím že nic, ale hrozně mě to štve a zároveň mi je neskutečně smutno z toho všeho. Já jsem tu pro ni vždy byl, dělal jsem pro ní všechno , třeba jsem na ní 3 hodiny v noci čekal než si od někoho přijde abych jí pak vzal taxíkem domů a vždy jsem jí bral taxíky z akcí a platil jsem to, když měla nějaký problém vždy jsem tu pro ní byl šel jsem třeba pryč od kamarád sednout si ven a psát si s ní protože měla doma peklo, myslel jsem na ni atd... nikdy jsem to nechtěl po ní oplácet byla člověk který mi vždy udělal úsměv a bylo mi s ní fajn. Ale co mám dělat když je jasné že jí vůbec za nic nestojím hlavně posledních pár týdnů je o nějaké divné... a všichni jsou asi pro ni lepší než já. Nic po ní nechci, jen kdyby mi to dokázala upřímně říct (nebo napsat) to je takový problém? Chápu že ignorace = to samé prostě se mnou asi nechce noc mít psát si atd. ale to já neberu protože jsem jí vždy řekl vše upřímně do očí a nebo napsal to vážně chci moc aby mi taky napsala něco upřímně? Nenadělám nic a taky nemám právo po ní nic chtít, ale aspoň tuhle maličkost za to všechno že by mi to napsala upřímně co se děje a ne hloupé ignorování

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 25.10.15 17:12

Nic nenaděláš.Pusti ji z hlavy.Ta není partnerka pro tebe.Najdeš si lepší.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.15 17:17

nevnucuj se nestojí o tebe - jasně ti to ignorancí dáva znát

Datum: 25.10.15 17:18

Já bych jí ignoroval.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.10.15 17:18

Ne každý dokáže být upřímný. Neuděláte s tím opravdu nic. Poučte se z toho a lépe si vybírejte kamarádky. Ale co děláte pro druhé, děláte dobrovolně, nikdo Vás k tomu nenutí přece...Musí mít k tomu důvod, proč se k Vám chová takto..

Od: bg
Datum: 25.10.15 17:21

Nejspíš čeká, že to pochopíte sám?

Datum: 25.10.15 17:43

Každý si dovolí tolik, kolik je mu povoleno. Vy jste povolil, sám se nabídnul, vnutil. Ona jen brala to, co jí bylo nabízeno. Zamáčkněte slzu do oka a neřešte!

Od: krasula
Datum: 25.10.15 17:43

Jestli nejste až moc oddanej. Asi si necháváte hodně líbit. Pak si Vás ale proto nemůže vážit. Mne by to spíš odradilo, kdybych Vás měla jak věrnýho psa. Mladý člověk chce po někom toužit, jistá dávka nejistoty vzbuzuje zájem. A ještě vyžadovat upřímná přiznání, to je jak ze starýho filmu.. A co by Vám jako měla říct? Když nereaguje, asi nechce. Cítí možná, že by Vás mohla upřímností zranit.A to by jí zas bylo líto. Možná proto Vás ignoruje.Tak radím vzdálit se, nevnucovat se, nevyčítat...

Ohodnoceno: 2x

Od: hoggy
Datum: 28.10.15 15:43

https://www.poradte.cz/spolec…vam-to-stacilo-ve-vztahu.html a tohle by se vám líbilo, když spolu byli a on jí nedával vůbec nic? takoví frajeři jsou asi atraktivnější pro holky, než ti co je mají vážně rádi a nemají je jen jako hračku kterou později odkopnou, ale je to nepochopitelné

Datum: 25.10.15 19:07

Prestan se ponizovat a najdi si nejakou, ktera ti za to bude stat. Vic poradit nejde...

Stejne te pred tim jen vyuzivala a nic vic. Holky o kluky, co se sebou nechaji orat, nestoji. Cim drive to pochopis, tim lepe pro tebe...

Datum: 27.10.15 20:17

Už dávno jsem pochopil, že holky stojí o ty sebevědomé atraktivní a oblíbené, které je sice nějakou dobu uspokojí a jsou s nima šťastné, ale kteří je pak nakonec stejně podvedou a holka je pak z toho zničená... jen si to je těžké připustit.

Datum: 26.10.15 13:25

- kdyby o Vás nějakým způsobem stála, tak by Vás zcela jistě neignorovala ! Neprovedl jste jí něco, kvůli čemu se na Vás naštvala? - ale jak tady píší ostatní - budoucnost to asi nemá, zřejmě za ní moc "dolejzáte" a jste jí dobrý, jenom, když něco potřebuje.

doplněno 26.10.15 17:34:

- taky nechápu, proč jste na ni čekal, až od "někoho přijde" - a ještě jí platil taxíka? - takovému vztahu moc nerozumím - ledaže to bylo takové kamarádství a mělo určitá pravidla - a pokud Vás teď ignoruje, tak jste jí fakt musel něco provést - buď ji urazil, nebo si na ni začal dělat nějaké nároky? - to by pak bylo pochopitelné !

Datum: 26.10.15 14:00

Co mám dělat s holkou, která mě ignoruje? VYS... se na ní!

Datum: 26.10.15 14:21

Já teda nevím, ale nepřijde mi z Vašeho popisu situace, že by se ve vašem vztahu něco změnilo u ní. Ona Vás přece ignorovala jako chlapa vždycky. Už od začátku. Byl jste pro ni kamarád a taková příležitostná a ochotná "vrba", do které se mohla vymluvit a ulevit si. Mohla se na Vás spolehnout, když potřebovala třeba odvézt taxíkem a tak podobně. Věděla, že jí vyhovíte. Píšete, že posledních pár týdnů je to jiné. A v čem je to jiné? Už Vám tolik nevolá, aby se svěřovala, už nepotřebuje nikam odvážet autem, tak Vás už méně kontaktuje? Ona ani neví, že by Vám měla něco vysvětlovat. Asi je už s někým, se kterým už nemá problémy. Říkáte, že vy jste byl k ní vždycky upřímný a všechno jí řekl. A co jste jí říkal? Řekl jste jí někdy, že Vy jste do ní zamilovaný? Pokud ano, tak je situace poněkud jiná. Ale pouze v tom případě, že by Vás nechala v něco doufat. Jestliže Vám ale dala najevo, že ona k Vám stejné city nechová, tak si nemůžete stěžovat. A pokud jste jí nic neřekl, tak ona přece nemůže vědět, co se dělo ve Vaší hlavě.

Od: strakatypes
Datum: 26.10.15 14:32

Čekal jsem na ni v noci i tři hodiny až od někoho přijde...abych ji zavolal taxi a zaplatil jí ho...Ten někdo se o ní měl postarat a ne Vy.

Vy jste se sám zařadil do oddaného služebníčka. A to není sexy.

To je podúroveň. Vážíte si sám sebe? Muž má být trochu dominantní, aby se žena o něj mohla opřít, a ne ten, který věrně, jako pejsek čeká na přivolání, a odměnou za jeho služby nebyl ani ten pamlsek, ani pohlazení, ba ani ten pohled a úsměv.

To, co cítíte Vy, jsou vaše pocity. Do hlavy nikdo nevidí, myslíte, že ona ví, co chcete a na co čekáte? Možná že to ví, ale nejste ten pravý. Asi nejste naladěni na stejnou vlnu, ona se Vám zřejmě trochu svěřovala s trápením doma, ale nic víc nechtěla.

Děvče musí obdivovat, toužit, snít, muž jí musí imponovat. Bohužel, Vy jste byste jí splnil všechno předem, co ještě nevyslovila. A o tom život není. A když už, tak si to uvědomí až třeba po 30ti letech, že vy jste ji měl rád. Ale takový je život, nikoho nemůžete nutit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.10.15 18:25

Jen mě je smutno z toho že já ji mám opravdu rád a prostě jsem takový že když mám někoho rád udělal bych pro tu osobu vše takže asi nikdy nebudu mít holku protože s touhle povahou jsem marný, oni potřebují jak vy píšete to vzrušení atd. Třeba ona měla v létě kluka který to vše splňoval (hokejista, krásný atraktivní atd..) ale dopadlo to podle očekávání, podvedl ji což já bych žádné holce nikdy neudělal (asi je to v dnešní době špatně být takový ale mě už je to jedno , když holky chtějí takový život ať ho mají...třeba jim to někdy za x let dojde kdo je měl opravdu rád a kdo je jen využíval pro vzhled atd...trápit se budu asi nějakou dobu dál protože zapomenout na ní nejde

Datum: 27.10.15 19:05

To nemáte vůbec pravdu. Vy si myslíte, že ženy nepotřebují být milovány? Vy si musíte vybrat takovou, která Vás bude chtít a ne takovou u které nemáte šanci a myslet si, že když jí budete dělat poskoka, že se do Vás zamiluje. Tak to nefunguje a nefungovalo NIKDY. To nemá co dělat s dnešní dobou.

Datum: 27.10.15 20:14

Žádná mě nechce, raději dají vždy přednost těm atraktivnějším v chování a vzhledu, kteří je ale většinou podvedou a opustí, možná to tak bylo vždy ale je to prostě fakt. A nepotřebuju se přetvařovat a hrát nějakou nedostupnost atd jen proto že to tak funguje na holky, takový prostě nejsem a nemělo by to smysl.

Datum: 28.10.15 19:31

Co pro Vás znamená atraktivní chování? Tomu dost dobře nerozumím, protože právě Vy se chováte atraktivně. To je přece přitažlivé, vědět, že vím o někom, kdo pro mne udělá co si budu přát a kdykoliv si budu přát. Takže tady problém nebude. Ale píšete, že nemáte atraktivní ani vzhled. A to už je jiná otázka. Každý nemůže být krásný a fyzicky přitažlivý a pokud správně rozumím, tak asi patříte právě do této kategorie. Já se Vám divím, tak proč si vybíráte děvčata, o kterých předem víte, že nejste a nikdy nebudete jejich typ. A ještě se ponižovat a čekat jako věrný psík někde u vchodu. Koukejte po jiných děvčatech, také je hodně těch, které jsou skromné a nevýrazné a nedá se o nich říci, že jsou to krasavice. Nikdo Vám neradí se přetvařovat, to by stejně nemělo smysl. Buďte jaký jste, ale hledejte si dívku které se budete líbit a to budete koukat jak rychle změníte názor. Tak to prostě je.

Datum: 28.10.15 19:39

Tak nemyslím si že bych byl úplně škaredý, spíš takový normální, znám hodně kluků co jsou na tom se vzhledem hůř...spíš myslím takové ty nagelované fotbalisty atd... a co myslím tím atraktivní? asi je to pro ty holky to že umí dobře kecat, jsou takoví nedostupní a hlavně oblíbení mezi více holkama a lidma, a jinak já si je nevybírám, to vždy přijde samo že se vám někdo zalíbí, já nikoho silou nehledám.

Datum: 27.10.15 19:31

Ignorovat. Nejlíp dvakrát!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.