Injekce B12

Od: Datum: 23.05.15 12:16 odpovědí: 5 změna: 24.05.15 16:24

Dobrý den.Mám dobré zkušenosti s injekcemi B12.Byl jsem celkově unaven a injekce zabraly. Vybral jsem 8 z 10 potom další již zastavil doktor.Je možné v lékarni koupit B12 bez receptu? Které vitamínové injekce dostane bez receptu? jaké jsou ceny? Místo injekci jaké jsou náhražky jiné? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.15 12:53

Vitamín B12 je možné podávat i v tabletách. Jsou to taková žlutá dražé.

Injekce B 12 beru už několik let, nejprve 1 x měsíčně, nyní 1x za 3 měsíce. Nevidím na sobě nic pozitivního po jejich aplikaci, ale pan DIA doktor se musí poslouchat.

Těmi tabletami je možné je nahradit. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.15 18:54

Sice OT ale musím reagovat na větu že DIA doktor se musí poslouchat! Nemusí-osobně mi na předminulé době něco napsal (doplatek 200 na jednu krabku=600 za vše což ale není důležité) poctivě jsem začal brát a místo zlepšení-velké zhoršení skokově mi narostl (ze dne na den) cukr o 2 jednotky,začli mí šíleně natékat nohy a když jsem mu toto sdělil začal něco frflat o blbcích ,u dalšího léku se ani nenamáhal sdělit jeho další vedlejší účinky atd.žel co vím tak je jediný v blízkém okolí (okresu)

Datum: 24.05.15 10:11

Diesel: zkušenosti s lékaři jsou různé, ale já mám opravdu vynikajícího doktora. Jsou tady celkem 3 internisti, všichni pacienti se snaží dostat k tomu mému. Opravdu solidní člověk, vše vysvětlí, proč to tak dělá, proč třeba nějaký lék přidá či ubere. Při další návštěvě se hned ptá na případné příznaky, snášení léku...Jsem s ním velice spokojená.

I když tu větu, že DIA doktor se musí poslouchat, jsem napsala tak kapánek v žertu. Ale já tomu svému opravdu věřím, je to doktor na svém místě. Přála bych Vám podobného a ne nějakého vykuka, který má peníze za předepsání nevhodných medikamentů.

Tak ať Vám to klesá dolů! /cukr/ *placni* Jaga.

Datum: 24.05.15 16:24

Mám aj inú inf o vitamíne B12 .Kedže vitamín spusobuje obnovu a vznik nových buniek ,tak je to dvojsečná zbraň ,ktorú lekári neradi predpisujú pacientom s nevylúčenými onkologickými dispozíciami, lebo hlavne tieto bunky ,ktoré niekde dlho spia sa okamžite štartujú ,A potom je problem. Mám radu -hladina B12 sa dá odmerať v krvi a referenčné hodnoty sú 138-652 .Ak nedosahujete dolnú hranicu ,tak sa zaujímajte o dovod prečo lekar aplikoval iba 8 z 10 .Inak samoliečba u B12 je hra o život

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.