Její chování se změnilo

Od: Datum: 07.03.15 18:43 odpovědí: 8 změna: 10.03.15 16:19

Dobrý den, ahoj. Už nějaký ten pátek u nás pracuje hospodyně, je to mladá holka, 2 roky po maturitě. Bydlí u nás, v podstatě se stará o celý dům, vaří, pere, uklízí, nakupuju, se mnou se učí. Dá se s ní dobře povídat, navíc mi je vděčná za laskavost kterou jsem pro ní udělal když omylem matce rozbila nějaký porcelán, hodil jsem to na sebe. Máme asi spolu trochu jiný vztah než by měl normálně být, když najdu nějaký dobrý film, podíváme se na něj spolu, rozumíme se.

Její chování se změnilo minulý týden ve středu, když jsem domů na chvíli přivedl kamarádku - která se ke mě hodně měla, ale to se má ke všem klukům takže to beru hodně s rezervou. Její chování se od té doby změnilo, zdá se mi že se mě vyhýbá, když jsem ji navrhoval že si pustíme film, odmítla. Pomalu by mi i začala vykat, začala se chovat strašně profesionálně. Nevím co jsem provedl, nechce se mi věřit že ji mohla naštvat ta středa, a proč?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rese
Datum: 07.03.15 18:47

Dobrý den, zdá se mi, že se jí líbíte, ale asi si myslí, že kamarádka, kterou jste přivedl není jen kamarádka ...

Možná nechce obtěžovat nebo tak něco, ale rozhodně si dala odstup aby vám něco nepokazila nebo protože to nevěděla ...

Zkuste jí to vysvětlit, popřípadě pokud k ní něco cítíte, napravit to třeba jí to řekněte ...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.03.15 18:50
avatar

Popravdě podle toho co popisujete bych se také otočil o 180 stupňů. Myslel bych si, že mezi náma vzniká něco víc a evidentně z její strany to tak bylo i pochopeno (nevím jak jste ten váš chápal vy). Ale pokud si tam přivedete cizí ženskou, která se k vám má více než je normální, tak je jasné že couvne... Možná je na vás i naštvaná. Ale nejlepší by bylo si spolu vše vyjasnit a říct si všechno narovinu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.03.15 18:54
avatar

Vy jste šéfovo dítě, ona je služka... a co je v domě, není pro mě. Už v minulosti to platílo, platí to i nyní. Nechte služku služkou, tam kde je její místo, bude to tak lepší pro vás oba. A kdyby ta vaše hospodyně trochu přemýšlela, tak by k vám měla čistě profesionální vztah, nikoliv kamarádský...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.03.15 20:23
avatar

Renno, další pohádka? Něco sis předsevzal. Nepamatuješ?

Ohodnoceno: 3x
 
Od: uska®
Datum: 07.03.15 20:35

Milý synku je mi tě líto. Slíbíš, že na poradnu už NIKDY a opět slovo nedržíš. Ty nemáš co na práci, nemáš koníčky, kamarády, že musíš vyfantazírovat takové bludy. Možná by si doma chtěl služku, atraktivní máti, nejmodernější elektrotechniku a zatím máš jen vygajdané tepláky a v hlavě seno. Ale na pohádky už jsi starý. Běž na brigády, makej od nevidím do nevidím a něco z tvého snu se ti splní.

https://www.poradte.cz/volna-…uze/9638-sikana-ve-skole.html

Ohodnoceno: 2x
 
Od: marcello
Datum: 07.03.15 20:48

Trávíte moc času na téhle poradně :)

Od: liu*
Datum: 10.03.15 16:06

Podle toho, co píšete, má o vás daná dívka zájem a cítí se teď uražená, pokud o ni máte zájem, nějak mezi řečí bych prohodila, že se jednalo o kamarádku. Ale podle mého je to víc než zřejmé, tak nevím, jestli je vůbec potřeba se na toto dotazovat..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pink
Datum: 10.03.15 16:19

A nemá něco s očima? Možná to je Esmeralda...

Námět na klasickou telenovelu, nebo béčkové porno))

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.