Osvědčený léčitel

Od: Datum: 07.08.14 20:33 odpovědí: 2 změna: 08.08.14 00:43

Dobrý den, moc bych prosila o kontakt na osvědčeného léčitele, který by třeba/možná/snad mohl pomoci rodině mojí kamarádky. Její 29-letý synovec trpí Wilsonovou chorobou (vrozené chorobné ukládání mědi v těle), která mu bohužel byla diagnostikována teprve před necelými 2 lety (tzn. nemá dobrou prognózu a klasická léčba je de facto neúčinná). Příznaky této nemoci postupují v jeho případě velmi rychle a neštěstí je to, že se na ni nepřišlo v dětství, kdy by formou přísné diety byla zvládnutelná. Nyní je synovec ve velmi špatném stavu a lékaři lámou hůl... Navíc je postižen neurologickou formou, tzn. zároveň trpí velmi nepříjemnými vedlejšími účinky užívaných léků.

Nevěděli byste, prosím, o nějakém opravdu dobrém léčiteli, na kterého by se moje kamarádka s rodinou mohla zkusit obrátit. Kromě víry v zázrak už bohužel není moc co dělat.

Moc děkuji

http://www.wilsonchoroba.estr…clanky/wilsonova-choroba.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 07.08.14 21:06
avatar

Mohl by pomoci pan Misař z Krucemburku na Vysočině.Čtěte zde : https://www.poradte.cz/volna-…ste-lecitele-pana-paseku.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.14 00:43
avatar

Nechci Vám brát naděje, ale všichni tito léčitelé jsou defakto podvodníci. Sám jsem pár těch doporučovaných otestoval. Nemají žádné zvláštní schopnosti a dokonce ani základní znalosti o nemocech a zdravotních problémech, které by měli "léčit". Vysvětlete mi, jak by mohl léčitel vyřešit genetickou mutaci která je příčinou problémů Vašeho synovce? Chápu, že se chytáte každého stébla, ale přesto se snažte používat úsudek. Bez reálného náhledu na věc můžete svojí snahou spíše uškodit.

Neurologická forma znamená, že je toxickou mědí zahlcen i mozek, nejen játra. Netrpí vedlejšími příznaky léků, ale příznaky poškození mozku toxickou mědí. Pomoci zastavit tuto chorobu může dieta - vyřadit z jídelníčku pokrmy obsahující měď. Jsem si jistý, že by pomohlo i pravidelné dodávání železa v přirozené formě - posílilo by játra a celkově krevní oběh, měď by se potom mohla za pomoci léků rychleji z organizmu vymývat. Ideání jsou vařené jáhly, kopřivy. Dávejte u synovce pozor na překyselení organizmu, to může být silný přitěžující činitel a v minulosti možný spouštěč problémů. To znamená žádný cukr, žádné konzervanty, barviva, dochucovadla, kořeněné pokrmy.

Jak synovec celkově vypadá? Fotku předpokládám dodat nemůžete, tak alespoň popis. Typ postavy, kůže, kožní defekty, vlasy, hrbení, prostě cokoliv výrazného. Z těchto informací by mohlo jít odvodit, kde se původně stala chyba a lépe určit možný postup při nápravě.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.