Sex s dítětem od 15 let

Od: Datum: 18.07.14 19:57 odpovědí: 39 změna: 27.07.14 23:07

Jak je to se sexem např. dospělého muže s patnáctiletou holkou, je to dle zákona zcela legální nebo tam jsou nějaké ale? Je například legální hledat na sex patnáctiletou přes seznamku na internetu? Nebo může patnáctiletá dívka na internetu nabízet sexuální služby?


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janplinto*
Datum: 18.07.14 20:04
 

Ano, ano, ne. Pokud jde o dobrovolnou záležitost z obou stran, vše je O.K. Stejně tak hledání na seznamce. Sexuální služby ovšem patnáctka nabízet nemůže.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ejo
Datum: 18.07.14 20:17
 

Tak, jak pokládáte otázku, musím dát odpověď, že se dopouštíte trestného činu s trestem odnětí svobody. Pokud by takový styk byl z lásky, pak o nic nejde a vše naprosto vpořádku. Přečtěte si trestní zákoník. Je to tam napsané celkem srozumitelně s kým (do 18ti let/resp. do 15ti let) a za jakých okolností nesmíte mít pohlavní styk.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petr222
Datum: 18.07.14 20:26
 

A v zákoně je definováno, co je to láska? Předpokládejme, že oba se seznámí na internetu jen kvůli potřebě sexu. Takový sex není legální, protože není z lásky?

Datum: 18.07.14 20:33
 
avatar

Patnáctiletá puberťačka a potřeba sexu? To mi spíš přijde, že to chce vyzkoušet. Vždyť nemůže mít ani žádné zkušenosti

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petr222
Datum: 18.07.14 20:42
 

Vyzkoušet znamená potřebu.

Mě jde právě o to, jestli se to nedá postihnout jako ohrožování mravní výchovy mládeže nebo tak nějak, mám takovej dojem, že takové tresty už padaly a že sex od patnácti není úplně tak legální, jak se tváří.

Datum: 19.07.14 03:16
 
avatar

Zvědavost je něco jiného než potřeba.

 
Datum: 19.07.14 11:25
 

Jde spíš o to, že si to ta patnáctka v průběhu rozmyslí (nebo i po) a pak podá trestní oznámení a nebudete se stačit divit...

 
Datum: 18.07.14 22:09
 
avatar
Sex dospělého s 15letou dívkou je legální. Jen si nedokážu představit, jak se za takovým účelem budete seznamovat. Dalo by se to brát jako sexuální obtěžování.
Navíc kdybych měla dceru a pokoušel se o ni tímto způsobem nějaký vypelichaný kozel, tak bude mít co dělat se mnou!
doplněno 19.07.14 09:42: Zrovna Vy mluvíte o sobectví? No tak to je gól. Zrovna Vy, který hledá, zda prznění 15letého dítěte je legální? Pro vás rodiče své děti určitě nevychovávají a do 18let za ně zodpovídají.
Dětem se vtlouká do hlavy, že se nemají bavit s cizími lidmi. Dceři bych nedomlouvala, ale proti člověku jako Vy, všemi zákonnými i nezákonnými prostředky, to mi věřte. Fuj!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: petr222
Datum: 19.07.14 09:18
 

To mě právě zajímalo, jak je tohle zákonem ošetřený, pokud by měla mládež od 15ti let zcela sexuální svobodu, tak byste své dceři mohla akorát tak zkusit domluvit, ale ne rozkazovat, co může a nemůže, případně si dovolovat na někoho cizího.

Ale asi by to chtělo názor někoho, kdo se v tom vyzná a hlavně by to posoudil objektivně a ne citově zabarveně, jak to udělá sobecký rodič, který vlastní své dítě.

Datum: 19.07.14 09:27
 
avatar

Možná, kdybyste měl 15letou dceru, chápal byste to citové zabarvení v odpovědích. Matky zřejmě nemohou na takové otázky odpovídat objektivně, a myslím, že ani otcové.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ivik®
Datum: 19.07.14 09:33
 
avatar

Podle vás je rodič, který chrání své dítě před úchyláky a prasáky, sobec? Máte děti?Máte zvláštní myšlenky,doufám že myšlenky neproměńujete ve skutečnost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.14 09:54
 
avatar
Našlo by se více pochopeni i kdyby vám bylo 60 a mel jste rad 15tku,kdyby z toho bylo cítit něco víc. Podle toho co píšete se fixujete jen na věk, ne náhodou na nejnižší možný a to z vás dělá spíš "pedofila" než milovníka...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.07.14 14:19
 

Teď napíšu něco, za co se na mě asi ostatní sesypou:

Jako sexuální obtěžování se dá brát i to, že se někdo za někým ohlédne ("obtěžování pohledem"). Jsou země, kde se za to běžně soudí. Co když dotyčnému bude 18? Taky už "vypelichaný kozel", úchyl, prasák a prznitel dětí? (mimochodem, označení "dítě" je tady velmi nepřesné a zavádějící, od 15 let už člověk NENÍ dítě, ale mladistvý) Jistě, zákon na něj takto pohlíží. Celkově bych si dovolil podotknout, že zrovna v tomhle ohledu náš právní systém není postaven zrovna logicky - tak například, můžete souložit od 15ti, ale když si to třeba natočíte, byť jen pro vlastní potřebu a s oboustranným souhlasem, už se jedná o výrobu dětské pornografie a tudíž trestný čin. Že na tom jste Vy sama, to už je podle zákona jedno, můžete jít sedět...

Jinak z toho, jak útočně jste to napsala, to spíš vypadá, jako že své dceři v podstatě ve skrytu duše závidíte, protože o Vás už by se žádný "kozel" ani nepokoušel - ani vypelichaný, natož mladý. Máte svého manžela, co Vás možná pěkně štve, možná už ani toho ne. Tak záviďte. :)

Samozřejmě, nechci zde nijak prosazovat vztahy lidí, mezi kterými je výrazný věkový rozdíl, natož takové, kde jeden z nich je nezletilý. Otázka ale je, kde se ve většině lidí bere přesvědčení, že takový vztah je cosi úchylného až trestuhodného? Je to nějak podloženo biologicky, lékařsky? U malých dětí bezpochyby ano, ale u mladistvých spíše naopak - člověk je nejplodnější zhruba ve věku mezi 15 a 21 lety. Zdravé, pohledné "kusy" v tomto věku jsou proto biologicky přitažlivé nezávisle na věku protějšku (není to tak, že by nejkvalitnějšího potomka přivedli na svět lidé s nejmenším věkovým rozdílem - 40letý s 15letou spíše zplodí zdravého potomka, než 40letý se 40letou). Odpor ke vztahu s výrazněji mladším partnerem (v rámci těch biologických možností, samozřejmě) je spíše produktem přežitého stereotypu dříve křesťanské západní společnosti. Většina jiných kultur by na to takhle nepohlížela a z čistě přírodovědného hlediska je to rovněž nesmysl...

A ještě na Vaši adresu - nerad Vám beru iluze, ale výroky typu "bude mít co dělat se mnou" je velmi snadné říkat v období míru a blahobytu. Ale co vy víte, co se stane za pár let - může vypuknout válka, bída a anarchie (kterou, jak známo, dělí od civilizace dvě jídla)... a až Vaše rodina bude umírat hlady, možná svoji mladou dceru budete ještě ráda půjčovat vypelichaným kozlům za pytlík rejže... tak, jako si možná spousta mladých kluků předtím, než za druhé světové narukovala do Rudé armády, říkala, že by nikdy nikoho neznásilnili... dokud třeba nedorazili do Berlína... protože jakmile je člověk v trochu kritičtější situaci, kdy buď nejsou naplněny základní fyziologické potřeby, nebo může být smrt otázkou vteřin, nebo je blízká smrt jistá, tak vyšší mozkové funkce prakticky "vypínají" - první to odnesou vývojově nejmladší části mozku, zodpovědné za racionální uvažování, hned po nich ty části, které odpovídají za vyšší emoce (jako je láska, empatie atd.), řízení se pak předává vývojově nejstarším částem a chování se stává instinktivním, téměř na úrovni zvířete... ale to už jenom tak pro zajímavost.

doplněno 27.07.14 20:33:

pt, ivik:

1) Admin se na to podívat klidně může, protože jste obě naprosto vedle. Pokud už máte potřebu se pídit po identitě ostatních uživatelů, můžete si přečíst moje předchozí otázky. Možná vám pak dojde, že nemám zájem na tom, psát dotazy toho uživatele, kterého považujete za shodnou osobu. V mnohých ohledech jsem osobnost dost opačná...

2) Nevím, jak dlouho sem píše uživatel "petr222" nebo "petr33", ale já jsem sem po dlouhé době začal psát až dnes.

3) Svůj příspěvek obhajovat nebudu, před jednoduššími lidmi, kteří si z toho neodnesou nic než pocity, zcela postrádají schopnost diskuze a oponentovi podsouvají věci, které nenapsal, jen aby zapadl do jejich škatulky "odporného člověka", to prostě nemá smysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 27.07.14 17:11
 
avatar

Vy nejste někdo jiný, jste totožný s "petr222". To, co jsem si nyní přečetla, mi zvedlo žaludek. Do jakých extrémností zacházíte, abyste obhájil své myšlení, prostě se v tom vyžíváte. Chlape, měl byste zavčas navštívit odborníka, než něco provedete. Pokud se zabýváte do detailu takovými věcmi, co popisujete, nosíte je v mysli a nedá vám to spát a dokážete o tom psát celých 10 dní, není něco v pořádku. Nejsem tady od toho abych vás soudila, na to jsou jiné instituce, ale vy se pohybujete na hraně a možná nebude dlouho trvat a sklouznete za hranici zákona i morálky. K tomu nemohu být lhojstejná a proto vám to píši, abyste se vzpamatoval. Na to, že si zde děláte legraci, to nevypadá, vy tím chlape žijete. Vy byste byl schopen za kus žvance souložit s dítětem, či mladistvou a zneužít její postavení v nouzi? Co to nosíte v hlavě, čím to živíte svou mysl? Jevíte se mně jako nebezpečný člověk pro své okolí.

 
Od: ivik®
Datum: 18.07.14 22:34
 
avatar

"Vzdávám hold "chlapům, co przněj 15letý...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.14 09:54
 

Sex s dospívajícím človíčkem (těsně nad 15 let) je legální. Pod 15 let je to trestné. Prostitutka mezi 15ti a 18ti lety může přivést své klienty do problému, páč se jedná o mravní ohrožování dětí a mladistvých. Tedy je to trestné (pochopitelně pro toho, kdo tuto službu přijímá).

Bohužel je mnoho "mužů", kteří prostě mají jakousi "úchylku". Ne nejsou to pedofilové v pravém slova smyslu. Ale prostě je přitahuje tato věková skupina. A to mluvím o děvčatech, která v patnácti vypadají na patnáct a ne na dvacet...

No, a jasně že nám maminkám a babičkám se to nelíbí a máme zde citové výlevy. Taťkové a dědečkové o tom nepíší, ti jednají. Dotyčnému dají přes držku.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: petr222
Datum: 19.07.14 10:58
 

Líbí se mi, jak je z poradte.cz spíše taková komunita, ve které operují lidé, kteří mají potřebu spíše nějakého sociálního kontaktu a místo toho, aby radili zcela jasně bez keců okolo na kladené otázky, tak si vymýšlejí různé konstrukce, bez ostychu někoho označí za pedofila a dochází snad i na nepřímé fyzické výhružky.

Já se ptal obecně a moc nerozumím tomu, že si někdo vůbec dovolí mě označovat za pedofila (aniž by věděl, kdo to vlastně pedofil je a že člověk, kterej má styk s patnáctiletým rozhodně není pedofil). Já jsem člověk, kterej se o takové záležitosti zajímá, jsou to věci na hraně a málokdo ví, jak to skutečně je, proto jsem zde napsal otázku, abych v tom měl trochu více jasno. To, jestli někdo bude mít sex s patnáctkou nebo šestnáctkou, která do toho půjde zcela dobrovolně, není věc nějakého dědečka ani maminky, pakliže je dobrovolnost znakem legality. Osobně si myslím, že od patnácti a výše je člověk již do jisté míry dost vyzrálý, aby sex dokázal absolvovat (a pokud se bude bát, tak zcela určitě s nikým sex mít nebude). Pokud s tím má dědeček nebo maminka problém, tak si můžou sáhnout do svého svědomí, zda nezanedbali správnou "výchovu" ve věku, kdy se u dítěte formuje charakter, v patnácti je už trochu pozdě vychovávat.

A o sobectví, narcismu u rodičů a zcela špatné výchově, by se daly psát knihy, ale to sem nepatří, snad bych spíš jen odkázal na knihy ze sféry psychologie a psychoanalytiky, ale pochybuji, že to vůbec někdo bude číst.

Ještě bych dodal, abyste se pokusili nepouštět uzdu své fantazie, protože konstrukce některých lidí jsou opravdu podivné. Myslet ihned na nějaké zvrácenosti a perverze i v případě, kdy sex mezi patnáctkou a dvacetiletým může být krásný a příjemný pro obě strany (i bez lásky, prostě jen za účelem společného sexu), svědčí spíše o tom, že dotyčný má problém s vnímáním světa a doporučil bych mu si tu hlavu trochu vyčistit. Sex ve své podstatě není absolutně nic škodlivého - naopak, u mládeže po hlavní fázi puberty už vůbec ne, záleží jen na tom, jak se u toho oba dva chovaj a pokud se chovaj zcela normálně lidsky, tak je to v pohodě. A různá orientace je taky normální, někdo může být na mladší holky, někdo na starší, to tady prosím neřešit.

Datum: 19.07.14 11:03
 
avatar

vaši odpověď jste tedy dostal hned jako první... opakuji: ano, ano, ne. S tím druhým ano, bych byl opatrný na formulaci inzerátu, ale pochybuji, že se nějaká sama ozve. Podle mě jsou 15tky plné ideálů a nehledají jen sex se starším, pokud v tom není více a to v inzerátu nabízet nemůžete.

doplněno 19.07.14 11:05:

Za toho pedofila si můžete sám, kdo jiný by napsal: "Sex s dítětem od 15 let" *sok*

 
Od: pt®
Datum: 19.07.14 11:13
 
avatar

"petr222", je tady zákon, který se má dodržovat. Zákon je určitá norma pro společnost a zákon = minimum morálky, co je pod zákonem je nemorální. Když tolik kritizujete zdejší příspěvky, bude lepší zeptat se na "právní poradně", kde jistě dostanete přesnou odpověď. Právník jistě nebude v odpovědi fantazírovat a odpoví Vám natvrdo, jak to je. Máte pravdu, že od 15 let může být člověk vyzrálý. Jsou i takoví, kteří již v 15 přesné vědí, co od života chtějí, někdo to neví ani v padesáti. Co myslíte, která skupina bude nabízet své tělo za peníze? Ta zralá nebo ta druhá? Nemusíte mi odpovídat, jen reaguji, to víte potřebuji "sociální kontakt", tak pa.

 
Od: ivik®
Datum: 19.07.14 17:27
 
avatar

Píšete, že dotyční lidé, kteří reagovali na váš dotaz,mají problém s vnímáním světa.Zvláštní poznatek.S čím máte problém vy, když se ptáte na takovou problematiku,jako je sex s 15letými dívkami?

 
Od: petr222
Datum: 19.07.14 18:53
 

Ano, pokud někdo vidí i za takovou přirozenou věcí, jako je sex, automaticky vše špatné a úchylné, tak asi není úplně v pořádku.

S čím mám problém já? To není diskuze o mých problémech, ale o otázce, kterou jsem položil a myslím, že kdo na tu otázku nedokáže normálně odpovědět, což udělalo jen zlomek lidí, tak by sem vůbec ani psát neměl, rozhodně mě nezajímá názor maminek, které by své dcery statečně bránily. To je sice hezké, ale mě to vůbec nezajímá, protože na to jsem se nikoho neptal a dcery dotyčných mi jsou putna. Já neplánuji mít sex s mladistvými, mám dospělou partnerku a jsem spokojenej člověk. Ptal jsem se obecně. A administrátor by si měl přečíst, co má v pravidlech poradny a že někteří tyto pravidla možná porušují.

Datum: 19.07.14 23:50
 
petr. Jste zbytečně vztahovačný. Ve svém příspěvku jsem nepsala o Vás. Napsala jsem, že jsou chlapi, kteří jsou zaměřeni na tuto věkovou skupinu dívek. Nejedná se u nich o zamilovanost k té konkrétní holčině. Je to "známost" na pár dní, popřípadě týdnů. Jestli jste se zde poznal, je to Váš problém...Napsala jsem, že DOSPĚLÍ muži, kteři vyhledávají takové dívky, trpí sexuální úchylkou. Nepsala jsem o Vás, ale když jste se v tom sám poznal, tak co s tím naděláme, že? Napsala jsem, že tito MUŽI by měli dostat přes držku. Opět jste zakejhal coby potrefená husa.V patnácti je člověk dost vyzrálý na to, aby sex ABSOLVOVAL (jak jste napsal). No, nevím, v čem ta vyzrálost je. Mám pochopení k tomu, že se v tomto období "oťukávají" přiměřeně staří (nebo mladí?) lidé. Mám dokonce pochopení i k tomu, že se stane, že se třeba třicátník zamiluje do patnáctky a ona do něho. Nemám však pochopení k mužským, kteří si dělají za tyto dívky "zářezy na pažbě".Cituji Vás : Ještě bych dodal, abyste se pokusili nepouštět uzdu své fantazie, protože konstrukce některých lidí jsou opravdu podivné. Myslet ihned na nějaké zvrácenosti a perverze i v případě, kdy sex mezi patnáctkou a dvacetiletým může být krásný a příjemný pro obě strany (i bez lásky, prostě jen za účelem společného sexu), svědčí spíše o tom, že dotyčný má problém s vnímáním světa a doporučil bych mu si tu hlavu trochu vyčistit. Konec citátu.No, tak k tomuhle nemám až tak co dodat. Společný sex mezi patnáctkou a dvacetiletým i bez lásky ... Nezlobte se, ale ty knížky z psychologie si přečtěte radši Vy. Patnáctiletá holčina si užívá sex bez lásky? Pak s ní asi nebude něco až tak v pořádku. Vy jste dal obecný dotaz. Já Vám v obecné rovině odpověděla. Buďte tak laskav, znovu si přečtěte můj dnešní příspěvek v 9.58 hod. a najdete mi tam jednu jedinou větu, kde píši o Vás. Vzhledem k tomu, že asi jako jediný na této diskuzi čtete "knihy ze sféry psychologie a psychoanalytiky " , tak to pro Vás bude hračka. Já, ač ten příspěvek čtu poněkolikáté, jsem to tam nenašla. Děkuji Vám.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.07.14 13:36
 
avatar

Je to legalni. Ovsem lepsi ani nedomyslet, co vsechno se muze stat, kdyby 15tileta slecna na takovy inzerat odpovedela. A pokud nabizi sluzby, nejspis bude mit velke problemy a jeji rodice taky. A ted jen za me. Nedokazu si predstavit, ze by ma 16ti leta dcera tohle provedla at z jedne , ci druhe strany. A ten dotycny, co by se obhajoval tim, ze se to s 15tiletou uz muze, potrebuje nutne dostat pres hubu. Nejspis takovy clovek nevi, co je moralka. V 15ti, 16ti, 17ti...je to jedno, jsou to stále děti a maji se chranit prave pred magory z netu a podobne. Tyhle deti maji jeste "pravo" byt hloupe" (i kdyz chapu, ze dnes svet je celkove otevrenejsi, i kdyz ne vzdy k lepsimu), ale dospely, vyzraly muz NE.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.07.14 03:51
 

Obávám se, že tohle je v naší "otevřené" společnosti jedno z poměrně tabuizovaných témat, něco jako, když sem bude psát toxikoman o drogách (taky dost právně problematické), nebo když člověk, co se chce zabít, bude požadovat radu, jak to udělat co nejlépe (napomáhání k sebevraždě je trestný čin), nebo pokud se někdo pokusí otevřít diskuzi na téma rasových odlišností či práva homosexuálů na adopci dítěte a tak podobně. Zkrátka se to nedá moc řešit takto veřejně, aniž byste se nesetkal s pobouřením většiny...

 
Datum: 27.07.14 21:19
 
avatar

Z nějakého důvodu mi tazatel připomíná zakladatele tohoto vlákna - https://www.poradte.cz/spolec…cina-neuspechu-s-holkama.html. Pokud je to jen můj pocit, pak se omlouvám. Nicméně jistá podobnost (v názorech atd.) je nápadná.

doplněno 27.07.14 22:13:

On také existuje anonymizer. Ne opravdu se omlouvám, nebudu nikoho podezřívat. Tato otázka mi ale každopádně přijde poměrně nechutná, stejně jako některým pode mnou. :(

avatar
Upozornění od sys hejkal 27. 07. 2014 22:01:39
Podobnost je čistě náhodná. Nic nenasvědčuje totožnosti.
 
Datum: 27.07.14 21:24
 
avatar

naprosto uprime reknu ze me toto tema znechucuje a proto jsem se rozhodl ani "neradit" i kdyz je to dobra otazka na muj smysl pro logiku ale moje lidska stranka mi v tom brani :)..

pokud se tazateli nelibi ze mu sem odpovidaji i lidi ktery ho za to soudi a rozvijeji "teorie" tak se ma obratit primo na pravnika ktery ma tyhle informace nabiflovane a odpovi mu okamzite bez mrknuti oka protoze je zvyklej i na horsi veci nez przneni deti (bohuzel) a ne na komunitni poradu kde mu jako radici budou slouzit rodice takovych deti.. a jen podotknu ze nazev vlakna je opravdu zavadejici. kdyby to bylo napsane jinak tak prosim ale zminovat opravdu slova "SEX s DITETEM" to je trochu silna kava i na me.

 
Od: ivik®
Datum: 27.07.14 21:28
 
avatar

I mně se zdá spolu s některými rádci, že by se mělo zasáhnout a odkázat tazatele kamsi,ale nic se neděje a dít asi ani nebude.Mám pocit, že tím tady úroveń poradny hodně klesla zásluhou admina, který to dokonce považuje za POUČNÉ.

avatar
Upozornění od administrátora 27. 07. 2014 22:49:54
buďte tak hodná a vysvětlete mi vaše slova... rád bych se orientoval, co mám vše na svědomí.
 
Datum: 27.07.14 21:35
 
avatar

me takovehl vlakno poucne pripadat muze taky.. ano treba si nekdo neni jisty.. nejvic mi vadi ten nazev.. je moc zavadejici a normalnimu cloveku ktery se na nej podiva z toho nutne musi prebehnout mraz po zadech a rodici zvlast. uprime receno kdo jsme aby jsme rikali ze je nekdo uchylne prase.. jakmile je holce 15 a ma v ruce obcanku povazuje se za logicke ze je dost mentalne vyspela na to aby se s nekym sexualne stykala.. kdyz se na to podivame bez emoci a jen zakone:

vypichavat muze od 15 a je jedno jak je stary jeji partner - ALE starsi partner se vystavue riziku ze si to pubertalni 15ka po aktu rozmysli a narkne ho ze znasilneni nebo obtezovani a s tim by slecna uspela protoze je jeste "dite".. (zakon ma zvlastni pohled na to co je "dite" , od patnacti jste dost "dospela" na to s nekym soulozit a zplodit dite ale nejste dost dospela na to aby vas zavreli na dozivoti kdyz nekoho zabijete, ale to uz je spis diskuse o nasem Absurdistanu.)

vydelavat by si tim 15 leta slecna mohla snad jenom jako "brigadnice" (no co, prace jako prace :D)

 
Datum: 27.07.14 22:18
 
avatar

Nevím, jestli jsou holky v 15 letech dost mentálně vyspělé. Sex je povolený od 15, ale normálně uvažující člověk to bere tak, že v tomto věku to dospívající (pokud už začnou tak brzy!) zkoušejí v rámci své věkové skupiny. Ne třeba s 30letým mužem.

Nejvíc mě tedy ale zaráží, že takový muž snad může i uvažovat o tom, že by takové čerstvě zletilé (k tomuto úkonu) děvče přímo vyhledával.

 
Od: ivik®
Datum: 27.07.14 22:25
 
avatar

Je to úplně přesně vystiženo.Díky za vaši reakci,konečně normální názor.

 
Datum: 27.07.14 22:13
 
avatar
" Je například legální hledat na sex patnáctiletou přes seznamku na internetu" .. legální ano - uplně zdravé ale asi ne. "může patnáctiletá dívka na internetu nabízet sexuální služby" .. ne nemůže - v ČR je celkově nelegální nabízet sexuální služby
 
Datum: 27.07.14 22:18
 
avatar

v cr neni nelegalni nabizet sexualni sluzby.. viz bor... "nevestince" kde slecny sexualni sluzby nabizeji a plati z toho nromalni dane a pojisteni stejne tak eroticke linky.. taky nabizeji sexualni sluzby.. to ze se pritom neco nekam nestrka neznamena ze to neni sexualni sluzba... a patnactileta holka klidne sexualni sluzby nabizet muze protoze uz je proste sexualne "dospela" podle "zakona".. to jestli je nabizi nelegalne (na "cerno", za prachy bez odvedeni dani nebo cehokoliv jineho) a nebo "legalne" (za cokoladu a "miluju te") to uz je otazka jina :D normalne "pracovat" muze od 18 (na "plny uvazek" :D) omluvam se.. dohanim tohle tema az do absurdnosti aby se to tu trochu odlehcilo :)

 
Datum: 27.07.14 22:23
 
avatar

Podle mě by se na takovou brigádu vztahoval zákon o mravním ohrožení mládeže (mládež např. nesmí sledovat pornografii, což je oproti práci v nevěstinci dost slabý odvar).

 
Datum: 27.07.14 22:26
 
avatar

no ale to jsme zase u toho..

je zajimave ze sexualne se muzeme stykat od 15 let al pornografii si v trafice muzeme koupit az od 18.. taky cejtite to vzruseni z tech nesmyslne zplacanych zakonu ktere nam ovladaji zivot? :D

 
Datum: 27.07.14 22:37
 
avatar

Upřímně - já bych tu hranici povolenou ke styku posunula na 16 let. V 15 letech se ještě chodí na ZŠ a celkově jsou to opravdu ještě děti. Co se týče pornografie - ta hrubě zkresluje samotný prožitek pohlavního styku a degraduje ho na pouhé uspokojování pudů, často bez ohledu na partnerku (vzhledem k tomu, že pornografie je primárně zacílena na mužskou populaci). Takže u mladých chlapců to může vážně narušit normální vnímání ženské osobnosti. Z tohoto hlediska není samotný pohl. styk v tomto raném věku zdaleka tak nebezpečný/ škodlivý, protože je to "ze života" a se všemi doprovodnými pocity.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 27.07.14 22:44
 
avatar

Jak to muze narusit vnimaji zenske osobnosti? ktery kluk nemasturbuje uz nekdy od 12 nebo 13 nad fotkou polonahe kozate barbiny na zadni strane v blesku? a nerekl bych ze je to nejak narusuje :), jaky by byl rozdil kdyby to delal nad normalne legalne zakoupenym pornocasopisem? :) :)

ale jinak vcelku souhlasim.. 15 je malo.. melo by to byt alespon od doby kdy uz nejsou na zakladni skole kde jsou porad brani jako deti i tim jak se k nim okoli chova.. precejen na stredni skole uz vam profesor rika "kolego" a vetsinou vam vykaji.. na zakladni skole jste ten smrad co zase neco udelal.. celkove ten system je spatne natavenej.. tak sakra bud jsou to deti a jako k detem se k nim chovame (sex urcite ne, drugy a koureni urcite ne restni odpovednost take ne) a nebo jsou dospeli a tak se s nima zachazi.. nechapu tohle neco "mezi".

 
Datum: 27.07.14 22:57
 
avatar

Nebezpečná jsou hlavně pornografická videa... Obrázky jsou obrázky, ale videa tohoto druhu jsou speciálně zpracována tak, aby probouzela v člověku nejprimitivnější pudy a vzbuzovala závislost (musí se to také prodávat, že). Mimochodem, na jedné přednášce na VŠ nám říkali, že pornografická videa obsahují v průměru největší množství podprahových reklam, přičemž dost nebezpečného kalibru - běžná je propagace nacismu apod. Skutečně si nemyslím, že je vhodné vystavovat mladé kluky něčemu takovému (když to má negativní vliv i na dospělé). :(

 
Datum: 27.07.14 23:07
 
avatar

hm, je fakt ze tomu bych i veril, protoze pornoprumysl.. to jsou prachy a kde jsou prachy tak tam neco smrdi.. takze by me to neprekvapovalo. ale to uz to zase probirame moc hloubkove... stejne jako s vyroji takovyhle negativum nejaky sexuolog by na tom urcite nasel i neco pozitivniho :)

 
Od: moto®
Datum: 27.07.14 23:04
 
avatar

Ehm, co bych za to v 15. dal, kdyby mne tehdy jako dítě zneužívala zralá zkušená ženská. *pusa*

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.