Zánět dásní?

Od: Datum: 08.04.14 18:15 odpovědí: 4 změna: 08.04.14 19:56

Dobrý den, již 3-4 dny mě pobolívá dáseň na pravé straně nahoře. Na té straně nemůžu ani kousat. Cítím, jako bych tam měla bouličku, ale když se podívám nic tam není. Zítra se objednávám k zubaři. Myslíte, že by to mohl být zánět dásní? Jak se popřípadě léčí? Co mi zubařka bude dělat? Děkuji za rady:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 18:24

Neptala ses tu včera?

https://www.poradte.cz/spolec…t/29725-mam-jit-k-zubari.html

To, že tě bolí nějaká boulička v puse nutně neznamená, že je to zánět dásní. Nejjednodušší je si najít popis problému na internetu, o zánětu dásní tam toho bude víc než hodně a porovnat se svým problémem.

Ohodnoceno: 0x

Od: knifethrower*
Datum: 08.04.14 18:25

Někdy se stane, že se poraníte, například velkým zrnkem soli, nebo bonbonem a nepatrně se to zanítí, ovšem za několik dní by to mělo odeznít. Uvidíte věcí příštích.

Datum: 08.04.14 19:08

Zdravím, může to být dáseň, ale taky běžná odřenina nebo velký aft. Zkuste kloktat ústní vodu Listerine, mám s ní výborné zkušenosti, pokud mě něco bolí v puse.

Od: jm*
Datum: 08.04.14 19:56

Vyplachujte ustní vodou paradontax extra. Pokud to běhe pár dní nepřejde, vyhledejte stomatologa.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.