Bolení břicha

Od: Datum: 26.03.14 19:45 odpovědí: 3 změna: 26.03.14 22:19

Dobrý den, je mi 14 let a v neděli jsem měl menší zácpu a kapku nadýmání, ale přeslo to po cca dvou dnech. Ale od včerejška mě pícha v pravém podbříšku, někdy i v levém a někdy tam cítím menší nátlak. Zatím jsem to nebral jako nějakou vážnou věc. Bolest se nezhoršuje. V pátek, něděli, úterý i dneska jsme byli hrát fotbal. O tělesné výchově jsme byli běhat v dešti, takže je možné že je to třeba z prochaldnutí? Normálně stolici vyloučím a zatím jsem to neměl doprovázené s průjmem, nebo nečím takovém. Vím, že na mě kapku rýma leze, mám menší bolení v krku. Žádné teploty, zvracení to nedoprovází, prostě pouze to píchání. Poraďte prosím rychle jestli mám zajít k doktorovi, nebo jestli to nemusí být tak vážné...Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.03.14 19:55
avatar

Dobrý den, mám dojem, že se v tomto nějak hlídáte a "vyžíváte". Nedávno byl problém snad trochu opačný. Pokud to myslíte vážně, tak běžte už za lékařem.

A snad už se na tento problém neptejte zde (ovšem, jestli Vám to pomůže . . .).

Zdravím!

https://www.poradte.cz/spolec…870-me-zazivaci-problemy.html

doplněno 26.03.14 21:11:

Ale, já Vám přeci nechci ubližovat. Jenom je asi zbytečné stále se ptát přes internet na problém, který může být od nicotného až po závažný. Váš problém posoudí jen lékař a po vyšetření řekne, jak je to závažné nebo nicotné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.14 20:03

Budu upřímný, že když jsem psal tuhle otázku :D bál jsem se, že se ukážete a řeknete co jste řekl. Minule to bylo jiné právě, že to jsem se ztrachoval kvůli jedné řidké stolici a menší zácpě, která přece jenom přesla :D. Ted jde pouze o píchání ničím nedoprovázené.

Od: mahan
Datum: 26.03.14 22:19

Může to být i slepé střevo zítra se seberte a běžte k lékaři.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.