Kde download free?

Od: Datum: 08.02.14 11:41 odpovědí: 12 změna: 11.02.14 14:00

Čauky, nevíte kde zdarma stáhnout díly Harryho Pottera (filmy), stačí od Féniova řádu? :) na uloz.to jsem to nenašla, kdyžtak pošlete prosíím odkazy, díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pest®
Datum: 08.02.14 11:55

možná víme, ale: !Pravidlo Z7: je zakázáno poskytovat návod k páchání trestných činů nebo nečestnému (podvodnému) jednání a také nelegálního šíření softwaru, autorských děl atd. *stop*

doplněno 08.02.14 12:04:

@ohneta nepředbíhám, jen rychleji klikám :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.02.14 11:55

Bohužel ti tu nemůžeme na tuhle otázku odpovědět, viz Z7 - poskytovat návod k páchání trestných činů mj. také nelegálního šíření softwaru, autorských děl atd.
Zdroj: https://www.poradte.cz/pravidla/

doplněno 08.02.14 11:56:

@pest nepředbíhej :-D

Datum: 08.02.14 22:32

Od kdy je stahování trestné? To je blbost, můžu stáhnout, nesmím šířit! www. stahuj.cz

Datum: 08.02.14 23:30

Rada, kde stáhnout, už je vlastně šíření

Ohodnoceno: 0x

Od: hm®
Datum: 08.02.14 23:36

Není. To byste nemohl ani říct "mají je v trafice u nás na rohu". Ani vyhledávače nebo odkazy na stránkách nejsou sdílením. O sdílení se jedná až tehdy, když skutečně z "Vašeho" (webová stránka, PC apod.) proudí (nebo mohou proudit) ty strašně tajné bajty.

Datum: 09.02.14 08:53

Ano, opět jsem se přesvědčil, že nekteří lidé jsou papežštější než papež. EU určí limity na vývoz cukru a my - pomazané hlavy zbouráme cukrovary a místo nich postavíme sklady. Naše potomci proklejí až EU skončí na smetišti dějin. Pozdravujte pana Jandu a jeho organizací OSA. To je taky žalostný příběh.

Datum: 09.02.14 11:13

Co má společného cukr se stahováním filmů? My jen nechtěli porušovat pravidla poradny náš názor na stahování filmů tu nezazněl. Tedy alespoň ten můj

Datum: 10.02.14 12:43

Co má společného cukr se stahováním filmů? Některé filmy jsou sladké... Na blbou otázku - blbá odpověď. Nemohu si pomoct. Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod...

Datum: 10.02.14 12:45

A jinak...Můj názor na stahování filmů tady taky nezazněl. Tak teda vyřešíme ty cukrovary?

Datum: 10.02.14 15:53

Já tu s těmi cukrovary nezačal a jsou mi celkem fuk. Ale jestli chcete, tak to můžete rozvést

Datum: 11.02.14 14:00

Viz. výše a mně je to taky egál...

Od: hop®
Datum: 08.02.14 22:34

@pest + @ohneta

https://www.poradte.cz/volna-…dkazy-na-filmy-ano-ci-ne.html

I náš Admin usoudil, že to asi pravidla neporušuje...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.