Nespokojenost ve vztahu 2. Definitvní konec

Od: Datum: 10.01.14 21:48 odpovědí: 9 změna: 22.01.14 11:19

Ahoj, psal jsem sem zde jednou o vztahu co jsem měl. Můžete si přečíst zde: https://www.poradte.cz/spolec…ojenost-ve-vztahu.html#otazka

Teď k věci. Se slečnou jsme to dali ještě jednou dohromady. Celkem to šlo měsíc ale pak to bylo to samé. Hádky, urážení za nic, vyzvídání s kym si píšu a jestli furt nezlobim a že jí nemiluju, že jsem jen s ní kvůli sexu a že mam jinou určitě.
Bylo to furt dokola a já už jsem to začal ignorovat toto chování a neřešit ho. Což byla chyba a měli jsme si sednout a pořádně si promluvit a vyřešit.
Největší problém byl, když kamarádka (holka mého dobrého kamaráda ( ještě před tutim vztahama já a ta kamarádkama jsme měli asi dvě rande jen) měla maturák a já se s ní vyfotil a moje slečna udělala scénu a asi hodinu nebo dvě tam brečela a že miluju jí a at si za ní jdu. Já jsem tohlecto už neřešil. Ignoroval jsem to, ale pak jsem to s ní řešil tak hodinu.

Slečnu začal nabalovat nějakej kluk. Prý ho odmítla kvůli mě. Vánoce= prej jí píš krásné věci a jí se to líbí. Dostala od něj řetízek a nosila ho. Mě řekla, že je od kámošky.Ten den na Vánoce byla ještě s partou pít, kde byl i on a něco se stalo. Prý jen pusa. Koukl jsem se jí na FB a tam mu psala,že se to nemělo stát a že se to nesmím dozvědět a že to musí se mnou ukončit nejspíš. Pak den po Vánocích jsem nechtěl ject na jedno disco. Ona si vydupala, že pojede. Byl tam i on.

Ráno mi napsal budeš mi chybět a rozešla se. Další den mi psala jak jí chybím a že mě chce zpět. Po pár dnech se s nim pohádala, že je to děvkař a všechno posral.
14dní mě prosila, brečela, měla histeráky, že mě chce zpět, že musíme být spolu, že k sobě patříme a tak.

Nevzal jsem jí zpět. Přesně po 14dnech po rozchodu byla s partou venku a tam byl on zase. Dala mu pusu a dnes u něj spí (Takže asi víte jak to dopadne.)

Co si o tom myslíte? Musím vzpomínat na to jak jsme se poznali a jaký to bylo hezký, když to bylo fajn. Prostě první láska :(
Děkuju jestli jste to přečetli až sem a i to minulé.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.14 00:26
avatar

Zdravím. Neohlížejte se zpátky. Pro jedno kvítí, slunce nesvítí. Toho se držte a najděte si takovou, která bude vědět co chce a bude Vás mít ráda. A Vy ji. Na to hezké člověk může vzpomínat celý život, ale je třeba žít dál, nejen ze vzpomínek živ je člověk...Ona si poradí i bez Vás evidentně, tak proč se jí ještě zabývat dál? Přeji Vám děvče, jaké si skutečně zasloužíte. Užívejte si života...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: tajemnej*
Datum: 11.01.14 00:56

Souhlasím s kapkou.. Je to těžké, ale já bych jí zpátky už nevzal.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.01.14 06:55
avatar

Nechápu, proč pořád sám sebe týráte.Co je jednou pryč, je pryč. Sám vidíte, že to nejde ani na druhý pokus. S touto dívkou si prostě nikdy nebudete rozumět, už to konečně pochopte. Slepoval jste vztah a ten se znovu rozbil. Co z toho plyne - bič a pryč. A že si nostalgicky říkáte, že byla Vaše první? Bude jistě i nějaká druhá a třeba i další...

Ona vystupuje jako velice žárlivá a současně se sama kontaktům s jinými muži nebrání.

Co mě ale nejvíc pobavilo a říkám si, jak je ta dívka troubovitá. Všechno, co mělo zůstat v tajnosti, vytroubí všem na FB. Tvrdí, že se to nemělo stát, že to s Vámi skončí a že se hlavně NESMÍTE NIC DOVĚDĚT. A pak ta slípka to dá na FB, ať si to její tajné každý může přečíst. To je, jako by něco, co se nikdo nemá dovědět přilepila na veřejnou vývěsku u městského úřadu.

PC má sice lidem pomáhat a taky to dělá, pro někoho je to ale zbraň, kterou zabije sám ebe. Záeží na jeho IQ. V případě Vaší slečny asi moc velké nebude. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.01.14 07:42
avatar

donře jsi udělal. S hysterkou se vyjít nedá, s tou se musí vyběhnout.

No a ještě se ti pokusím vymluvit jeden mýtus. S hysterkou nemá cenu něco řešit tím způsobem, že si s ní sedneš, abyste si pořádně promluvili. Taková promluva skončí pouze a jedině hádkou, jejím dalším hysterákem a tvojí depkou. Proto ti radím, nic si nevyčítej a najdi si nějakou klidnější známost.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: skvela
Datum: 11.01.14 11:39

Děkuji za rady.
Fakt už to nemá smysl jí nějak řešit.
Prostě mě jen štve to, že mi brečela na klíně 14dní a pak dá pusu jinému a včera u něj spala a je u něj přes víkend tak rychle. :( Takže asi víte jak to dopadlo v noci.
Na FB nic nedávala. Zjistil jsem to přes její zprávy, když jsem měl podezření opět.
Sice je to první láska moje, ale furt mam všude možně hezké vzpomínky. Asi jsem moc citlivej. + Ještě byla fyzicky, tak jak jsem si přál celou dobu co jsem chtěl mít holku.
Každopádně ted od vztahu klid si dát a užívat života. Musím se z toho dostat. Děkuju :)

Datum: 11.01.14 13:16
avatar

Co si o tom myslím? Ona je hysterka, která chce kluka vlastnit, neustále si vynucující pozornost záchvaty, vyčítáním, slzami. Doufám, že co nejdřív zjistí, že takhle daleko nedojde, a ty buď rád, že ses takové zbavil.

A ty jsi šmírák, co leze do soukromých zpráv, což se taky nedělá. Rozhodně mi ale přijdeš jako ten rozumnější, protože jsi jí neskočil na špek. Takže klidně vzpomínej, ale najdi si slečnu, co není hysterka a vyděračka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skvela
Datum: 11.01.14 15:08

Děkuju za odpověd.
Snad se jí to vymstí a narazí.
Vim, že se to nedělá prolejzat Fb zprávy, ale pokud ti slečna lže do očí o všem na co ty míříš u toho kluka a dárek od něj do poslední chvíle a máš k ní nedůvěru, tak jsem si to musel takhle zjistit. Vim je to špatný, ale jinak to nešlo. Zapírala vše na co jsem se ptal ohledně něho.

Od: skvela
Datum: 22.01.14 11:11

Prosím máte nějaká rady, jak nemyslet na tuto bývalou první lásku? Stále mě to k ní táhne (velká první láska) a furt musíme myslet na ní :(
Od včerejška je s tim klukem ve vztahu a já se zase cítim naprd.
Byl jsem za ní před týdnem, že všechno vím a lhala mi do očí stále a zapírala. Strašně se změnila. Nepoznávám jí. Falešná až to bolí.
Děkuji.

Datum: 22.01.14 11:19
avatar

Držte se od takové dál. Nestojí za žádné trápení. Najděte si jiné děvče, to je ten nejlepší lék na zklamání. Soustřeďte své myšlenky třeba na koníčky... Na zklamání moc rad není, musíte si to zkrátka odžít a přetrpět. V životě Vás to může potkat ještě vícekrát, než najdete opravdu tu pravou...Pokud je děvče falešné a neumí jednat narovinu, přejte ji tomu druhému z celého srdce. Hlavu vzhůru, děvčat po světě běhá mnoho...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.