Od kdy spolu dva chodí?

Od: Datum: 28.12.13 23:05 odpovědí: 12 změna: 01.01.14 09:49

Ahoj, jak se pozná, že spolu dva chodí?..musí si to říct nebo už jenom to když se při vítání políbí nebo jak? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hanher*
Datum: 28.12.13 23:07

Chodíte spolu od doby, kdy si na tuhle otázku oba odpovíte ANO.

A pokud to dopadne, své ano si řeknete i za pár let u oltáře. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 28.12.13 23:09

Já myslím, že většina párů si to neříká, že spolu chodí prostě tehdy, kdy si řeknou, že se milují..Ale jistě ti, kteří mají rádi jasno tak si to řeknou, aby pak nedošlo k nedorozumění jako kdysi u mě, kdy jsem sebevědomě řekla, že přece spolu teť chodíme..a můj tehdejší milý zakoktal, a řekl že teda jo..přitom pro mě už to byla nějakou dobu samozřejmost..tak bacha ať nedojde k takvémuto omylu..radši si to říct a tím předejít nepříjemnostem a problémům..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.13 23:12
avatar

Ahoj. Pozná se to tak, že se dva k sobě chovají jinak, než předtím. Vyhledávají svoji blízkost, vodí se za ruce, nestydí se dávat svoji vzájemnou náklonnost najevo před druhými...

https://www.poradte.cz/spolec…okamziku-spolu-chodime.html#4

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 29.12.13 09:56
avatar

Dobrý den, kdysi jsem slyšel takovou definici, že je to od té doby, kdy se už nestydí jeden před druhým pšouknout. Nevím, zda to je to správné k vyzkoušení, ale nechám to na Vás.

Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.12.13 10:18
avatar

Pár známostí jsem v životě měl, ale nikdy jsem nad touhle otázkou nepřemýšlel. Ono se to tak nějak projeví samo. Když si třeba všimnu, že se ke mně protějšek najednou chová jinak, že sama a ráda vyhledává mojí společnost a nečeká na to, až přijdu já za ní. Že je nám spolu dobře, že se jí nechce ze schůzky domů, že mi dává přednost před ostatními (to neznamená, že by nemohla třeba jít někam s kamarádkami na pivo, že by se nemohla bavit s jinými chlapy (to samozřejmě v určitých mezích), že se nestydí držet se semnou za ruku, jít semnou do společnosti, políbit mě třeba na ulici... Ptát jsem se nikdy nemusel, vždycky jsem to poznal. Hlavně o tom moc nepřemýšlejte, když to přijde, určitě to nepřehlédnete.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: paw®
Datum: 29.12.13 10:31
Z vlastni zkusenosti je dobre se na tom dohodnout. Nebo se minimalne dohodnout na daty, od kdy je to oficialni. To predevsim v pripade, ze polovicka vyzaduje slavit vyroci seznameni. A nemusi ani vyzadovat, muzete sam prekvapit kvetinami
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.12.13 10:36
avatar

Jo, nejlepší je oba vyplnit předepsaný dotazník, okolkovat a nechat ho podepsat svědky. Abyste náhodou nepřinesl kytku jindy, než je to vhodné.

Proboha... *modla*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: paw®
Datum: 29.12.13 14:41
Prinest kytku jindy ne je to vhodne je zadane a nanejvys potrebne. Predevsim nosit kvetiny prubezne a nahodne, ikdyz neni pruser a neni treba zahlit. Potesi to. Ale urcenym datumem se muze predejit tiche domacnosti .
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 29.12.13 14:48
avatar

Paw: Sám píšete, že "polovicka vyzaduje slavit vyroci seznameni". To přece nemá nic společného s "oficiálním chozením".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: book
Datum: 29.12.13 11:41

Většinou se to pozná tak, že spolu nesedí, neleží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loretta*
Datum: 29.12.13 18:20

nevím, jak to kdo pozná, ale my jsme se s manželem poznali u kamarádky, začalo to lehkým otukáváním, pozváním na skleničku atd...kdy to začalo být "chozením" netuším, ale jako oficiální datum jsme tehdy stanovili ten den, kdy jsme se poznali...no a ted už je to náš svatební den

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hogreta*
Datum: 01.01.14 09:49

Asi by mi přišlo hodně vtipné začínat vztah slovy: "Tak co, budeme spolu chodit?" "Hm, tak jo." Tohle jsme naposledy dělali tak asi v páté třídě:-D.

Já bych řekla, že by měl člověk vycítit, kdy je už je to vztah. Já svůj vztah s přítelem počítám od doby, co jsme se poprvé políbili (líbali se - ne pusa při přivítání). Ale asi to nebylo způsobené jen tím políbením, ale taky tím, že po něm jsme se vídali prakticky každý den, volali si, říkali si hezká slova, svěřovali se, smáli se, plánovali budoucnost, sbírali společné zážitky... Nepotřebovala jsem se ptát, zda spolu chodíme nebo ne, protože jsem cítila, že ke mně něco cítí. Víc jsem vědět nepotřebovala:).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.