Líbí se mi kamarádka, jí se líbí jiný

Od: Datum: 24.12.13 15:11 odpovědí: 13 změna: 25.12.13 23:24

Ahoj všichni

Viz. toto https://www.poradte.cz/spolec…psi-kamoska-a-libi-se-mi.html

a teď je tu takový problém s tou holkou už se jakoby bavíme zase víc takže jako v pohodě , o Vánocích jsem ji v pátek dal dárek (takovýho roztomilýho plyšáka) ze kterýho měla obrovskou radost ALE teď jsem zjistil že se jí líbí jeden kluk z jiný školy a v pátek jdou ona,její kámoška a on ven...Dneska jsem mu napsal a prý že ji nikdy neviděl ale podle fotky by s ní možná i chodil ... vůbec nevím co mám dělat všechno vypadalo aspoň maličko nadějně a teď se budu muset koukat na to jak budou možná spolu chodit ... zrovna takhle na Vánoce se pouštím do takovýhle věcí *nevi*

prosím poraďte jak se zachovat , na jednu stranu třeba ona se mu nebude líbit a budu u ní mít šanci , jenže to je 50:50.

Děkuji předem za odpověď , a veselé Vánoce

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.12.13 15:17

Ahoj. Lukáši, s tím nic neuděláš. Ona si musí ujasnit, co chce a kdo se jí skutečně líbí. To ovlivnit nemůžeš. Nekaž si Vánoce, nech tomu volný průběh. Ono se to nějak vyvrbí a naděje umírá poslední...

Ohodnoceno: 3x

Od: lukassos*
Datum: 24.12.13 15:37

děkuji moc za odpověď , a chovat se k ní mám tak jako doteď?

Od: kami95
Datum: 24.12.13 17:06

Chovej se k ní pořád stejně, tím snad nic nezkazíš..

Ohodnoceno: 0x

Od: kami95
Datum: 24.12.13 15:33

Tak pokud říkal, že jí nikdy neviděl, tak třeba ona kecá, aby se neprolátlo, že obdivuje tebe..třeba.. Jinak opravdu nevím, asi se s tím jen smířit, i když nevěř tomu, že by jim to klaplo když tobě z ať už z jakéhokoliv důvodu tvrdí, že ji nikdy neviděl..

Datum: 24.12.13 15:42

neviděl , ale uvidí a ona ho viděla na fotkách a jednou ho potkala ale to on neví .. ale taky děkuji za názor i podporu

Datum: 24.12.13 19:52

Holt je videt, ze jste jeste mladi. Taoveto situace k mladi patri a berte to jako fakt.

Od: todwd
Datum: 24.12.13 22:49

Smiř se hochu s tím, že ona tě prostě nechce. Zbytečně se trápíš a ztrácíš čas hledáním si jiné dívky. Nakonec se u ní ztrapníš dolejzáním. Hele, je to krutý - já vím. Ale s tím nic nenaděláš. Holky to vnímají jinak, než kluci. Prostě ji teď nech bejt - za pár měsíců nebo let, budete třeba nejlepší partneři. To nikdy nevíš. Jde taky o to, že holka, když vidí, jak ji nadbíháš a jsi "hodný", tak jí to jen dělá dobře, že má nad tebou moc, ale nic s tebou nechce mít, protože tě muže mít, kdy ona bude chtít. Holku většinou přitahují kluci, kteří jsou "nedobytní", rošťáci a ona se musí snažit, aby ho ukecala atd. To je pro holku zajímavé, protože ona má ocit, že ho dobívá a to jí baví. Dokazuje si tím, jak je žádaná a skvělá. Možná to nechápeš, ale takhle tá u náctiletých holek holt chodí. Postupem času taky změní priority a začnou přemýšlet jnak. Bohužel to ale chvíli trvá, než si uvědomí, že hodný kluk není jen slaboch.

Datum: 25.12.13 18:27
Dopadlo to přesně tak jak jste mě na to připravil:
,,Hele fakt promin...musi ti stacit ze te proste nechci"
Je vidět že umíte poradit , připravit na zklamaní aspon trosku dobře :(
Dekuju za vysvětlení dnešních holek
Datum: 25.12.13 00:44

Lukáši, odkud bereš jistotu, že bys mohl mít šanci, pokud se dívka dotyčnému klukovi nebude líbit?

Radost z dárku je něco jiného než láska. A kdyby o tebe dívka měla zájem, nescházela by se s jiným.

Říká se, že naděje umírá poslední, ale v tomto případě moc šancí nevidím.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.12.13 18:27
Dopadlo to přesně tak jak jste mě na to připravil:
,,Hele fakt promin...musi ti stacit ze te proste nechci"
Je vidět že umíte poradit , připravit na zklamaní aspon trosku dobře :(
Datum: 25.12.13 23:08
A myslíte že můžeme zůstat aspoň jako kamarádi?
Datum: 25.12.13 23:21

Lukáši, pokud k té dívce cítíš víc, než přátelství a ona Tě odmítla, myslím si, že nebude o kamarádství s Tebou stát. Možná za nějaký čas třeba ano, ale až ji přesvedčíš o tom, že Tvé city jsou skutečně pouze kamarádské..Dej si čas, aby sji dokázal vnímat pouze jako kamarádku. Někdo toto nedokáže vůbec a se dva lidé vzájemně raději vyhýbají. Nevím, jestli je to Tvůj případ, ale dle její reakce bych řekla, že jí na Tobě bezáleží ani jako na kamarádovi. Je mi líto, zapomeň a odpoutej se od ní, najdi si jinou kámošku a možná později i víc. Ale s touto ztrácíš jen čas a trápíš se...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.12.13 23:24
Dekuju moc , že by to mohlo bejt takhle špatný to jsem netušil , každopádně díky .. Pomohlo mi to moc

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.