Nejlepší kámoška a líbí se mi

Od: Datum: 29.09.13 23:30 odpovědí: 11 změna: 01.10.13 06:27

Ahoj

se svojí nejlepší kámoškou jsme si furt psali , chodili po škole ven ať už sami nebo s někým přes 2.měsíční prázdniny se to rozjelo do extrému a tímhle postupem jak si rozumíme a tak , mě napadlo že by jsme spolu mohli chodit. Před pár dněma jsem jí řekl že se někomu líbí a ona poté chtěla večer když jsme si jako vždy psali vědět komu se líbí tak jsem ji všechno o mě napsal a ona napsala ,,aha" a od té doby jsem s ní mluvil chvíli ale jinak se mnou prakticky uzavřela kontakt (vyhýbá se mi) , druhej den jsem ji pro jistotu napsal že klidně můžeme zůstat kamarádi jenže na to nereagovala a další den si mě i se svojí nejlepší kámoškou odebrali z přátel na fejsu (v pátek odpoledne jsem si toho všiml) , nevím co je to gesto a ani nevím jestli zítra ve škole ji mám ignorovat a čekat jestli se se mnou bude zase bavit (jsme v bavení a psaní spolu docela závislí :D ) nebo o co ji teď jde , nebo jestli nepochopila že to můžeme přejít a bejt kámoši jako dřív , nevím

předem děkuji za všechny rady :) :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 29.09.13 23:49
Vzal bych si ji stranou a zeptal se ji jestli si můžete promluvit jako dva dospělí lidé a normálně si to vyříkat. Fcb době ale tolik nerozumím.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.09.13 02:06
avatar

Nabídnout dobré kamarádce jiný vztah vždycky trochu trochu zavání průšvihem (kdyby měla dívka zájem o totéž, byl bys to poznal). Teď bych doporučila zachovat po několik týdnů odstup.

Dívce dáš čas, aby se přes to mohla přenést, a ty si dobře rozmysli, jestli do budoucna zvládneš kamarádství (jestli se po nějaké době nebudeš pokoušet dívku znovu získat).

Zjistíš-li, že kamarádství zvládneš, zkus si s ní znovu promluvit. Můžeš jí vysvětlit, že bys kvůli své nerozvážnosti nerad přišel o pěkné kamarádství, a měl bys jí slíbit, že se to už nebude opakovat.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 30.09.13 09:33

Chlap nemá kamarádky :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.09.13 09:42
avatar

Ahoj. Nemyslím si, že bys provedl něco tak hrozného, aby s Tebou přestala komunikovat bez jediného slova vysvětlení. Napsal jsi jí, co k ní cítíš a pokud se zachovala takto, nechala bych to "vyšumět". Její reakce se mi zdá nepřiměřená, ale na druhou stranu nikdo nemůže nikoho nutit, aby komunikoval, když nemá zájem. Nedožaduj se pozornosti, nedolézej. Snažil ses jí to vysvětlit, nabídl jsi jí dál jen kamarádství...Nereagovala, tak ji nech, ať si to srovná v hlavě a ujasní si, co chce. Pokud se ti vyhýbá, je to její škoda...

doplněno 30.09.13 20:28:

Ano, pozdravit jí a dále se věnovat jiným zájmům, či spolužákům..Nevnucovat se jí. Budeš vidět, zda se bude časem zase snažit najít s Tebou opět společnou řeč.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lukassos*
Datum: 30.09.13 14:57
Taky si myslím že jsem ji jenom vyjádřil city který k ní proste mám , takže jestli jsem pochopil nemám si jí moc všímat a čekat jestli se sama ozve? Mě take napadlo jestli si nemyslí že by jsme přišli o ten náš kamarádská vztah ve kterem mluvíme o čemkoliv , blbneme jakkoliv navštěvujeme se a jestli si teď nemůže myslet že tim že k ni něco cítím že by to bylo jiný
Od: pepr®
Datum: 30.09.13 10:40
avatar

To je ta samá NEJkámoška, jako v této otázce? https://www.poradte.cz/spolec…-jak-zpatky-ziskat-holku.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukassos*
Datum: 30.09.13 14:49
Ne to není , o Nejlepší kamošce o které zde mluvím je holka která mi i ráda pomáhala s jinými holkami ale nikdy jsem si nerozumněl s nikým víc nez s touto mojí nejlepší kamoškou resp.:holkou ke který jsem schopen cítit víc nez je v kamarádství nutné
Datum: 30.09.13 11:48
avatar

To je podobné jako můj problém. Ženy se toho někdy bojí. Možná je také problémem frigidita.

https://www.poradte.cz/spolec…orad-chodit-i-kdyz-nevim.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 30.09.13 12:47

Ahoj, některá děvčata se v takové situaci zachovají jako slepice, což se stalo i v tvém případě. Není jiné východisko, než nechat ji dospět, aby časem pochopila, že se zachovala hloupě. Nemá cenu to teď nějak lámat přes koleno.

David

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukassos*
Datum: 30.09.13 16:23
Jak jsem již psal jsme v bavení a psaní na sebe dost závislý zrovna jsem přišel že skoly a z venku , s kamosem že školy jsme uvideli tu mojí nejkamosku (tu holku) a její kamošku (v tomhle složení si často s nima povidam a děláme blbosti) a oni si nás zacali všímat jakoby že nás sledujou a nakonec mě můj kamarad přesvědčil že by jsme za nima měli jít . Nakonec jsme zažili super odpoledne :) myslím že je to s ní lepší nez dřív ale možna je to můj pocit jenom , k tomu co jsem ji říkal o ní jsme se ani nebavili takže asi zkouší jestli dokážeme byt proste kamarádi jako dřív :) všem děkuji za rady ;)
Datum: 01.10.13 06:27
avatar

povedlo se ti uvést ji do těžkých rozpaků, kdy ona sama neví, co dělat.

Až ji potkáš, řekni : Ahoj. Jestli jsem tě namíchmul, no tak se nezlob, no. Nemusíš se bát, že se ti pověsím na krk. Budeme si zase psát, co říkáš?

Uvidíš, že zareaguje pozitivně.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.