Mám za ní pořád chodit, i když nevím?

Od: Datum: 29.09.13 16:55 odpovědí: 5 změna: 29.09.13 19:14

Mám jednu kamarádku, ale ta chce zůstat jen kamarádkou. Nechce se mnou mít sex, dokonce mi to asi před dvěma týdny vysloveně řekla. Dál si ale píšeme. Teď zrovna chce, abych za ní jel asi hodinovou trasu, a díval se s ní doma na film No, u ní doma už jsem byl, a bez něhy je to s ženou trochu nuda. Navíc, když má jiné zájmy. Volala mi asi před hodinou, a já mám dnes několik problémů - vypil jsem už dvě piva, jsem ospalý, a také trpím nadýmáním, protože jsem jedl luštěniny.. Fakt se mi tam asi nechce, a nevím, jestli mám být tak neúnavný, i když jí mám rád..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ondrasek
Datum: 29.09.13 17:19

dej si ještě dva tři panáky a kašli na ni. Buď napíše jindy znova, nebo ne... však co o co můžeš přijít, když ti stejně nedá.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.09.13 17:24

Záleží na tom, co od takového vztahu očekáváte. Zda je pro Vás přijatelné být jen kamarád, nebo chcete vztah se vším všudy. Pokud toužíte po mazlení, sexu atd. pak si myslím, že je toto pro Vás ztráta času. Sám píšete, že se Vám za ní nechce. Všimněte si, že hledáte důvody proč za ní vlastně nechodit...Nudíte se s ní, tak proč to lámat přes koleno? Ale rozhodnutí je samozřejmě na Vás...

Od: davidp*
Datum: 29.09.13 17:44

Dobrý den, vzhledem k tomu, že nemáte naději dostat to, co čekáte, nemá smysl nikam jezdit. Slušně se omluvte a dejte si v klidu třetí pivko.

David

Od: vlasatec*
Datum: 29.09.13 17:44
Řekněte jak to je, že se vám nechce a proč, ale že to můžete překonat když dostanete to co chcete vy. Pak budete oba spokojení...

Od: instalater*
Datum: 29.09.13 19:14

Jet tam přes hodinu a dívat se s ní na televizi. Je to znuděná káča , která si z tebe dělá vola. Bych ji odpověděl , že mám doma taky televizi a může přijet ona dívat se u tebe. Chápu , že jsi asi delší dobu sám a možná i zamilovaný , ale tenhle vztah by k ničemu nebyl .Akorát by tě využívala. Jedna to na mně taky tak zkoušela .Udělat ji doma nějakou opravu a ještě koupit vínečko a pozvat ji na večeři . Tak jsem ji odpověděl že v bordelu mně to vyjde levněji a vím tam ne čem jsem a nemusím ze sebe dělat šaška. V životě je to asi tak , že na kamarády kašlem , protože když potřebujem tak nám přijdou pomoc . A nepřátelům lezeme do zadku protože se jich bojíme. Tenhle svět je nějakej divnej.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.