Realitní makléřka

Od: Datum: 23.08.13 10:09 odpovědí: 5 změna: 23.08.13 22:29

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli někdo nemá zkušenosti s prací realitní makléřky, jestli je v dnešní době vůbec oč stát a jestli se do něčeho takového hrnout? Spíše se mi zdá, že těchto služeb už je možná nadbytek na trhu, lidi maj čím dále méně peněz a jak je to mimo Prahu v chudším regionu, tak je to ještě těžší. No nevím..

Co mám nabídku, tak je to na ŽL (taky žádná hitparáda, třeba kvůli mateřské atp..), nějaký základ a zbytek z provizí, což pak ale může naskočit celkem významně, když se ude dařit. Je to lepší, než žádná práce, to jo, ale možná budu mít i jinou možnost (administrativa ve školství), tak nevím..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.13 13:49
avatar

Dobrý den. Mrněte do diskuzí, které zde na toto téma již proběhly. I to Vám může pomoci, udělat si bližší úsudek o této práci.

https://www.poradte.cz/spolec…makler-je-to-dobra-prace.html

https://www.poradte.cz/spolec…95-realitni-makler-prace.html

https://www.poradte.cz/spolec…st/18935-realitni-makler.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: enfr
Datum: 23.08.13 18:22

Vy podle mě nechcete dělat realitní makléřku, to u nás nedělá skoro nikdo. To jsou lidi, co levně kupují a draze prodávají nemovitosti a vydělávají na tom. Vy chcete dělat realitní agentku - to jsou lidi, co vodí lidi do bytů a ukazují jim interiér a snaží se je přesvědčit ke koupi. to se provozuje skoro vždy jen na ŽL a to proto, protože realitka nechce platit nikomu, kdo nic neprodá, takže vám budou dávat jen provize z uskutečněných prodejů

Realit se teď prodává málo, realitek je moc, takže už to není takovej vejvar, jako býval. Podle mě to dá dost dřiny vydělat si aspoň průměrnou mzdu. Jestli něco umíte, tak dělejte to co umíte. Realitní agent je docela opovrhovaná a vlastně nekvalifikovaná práce, nic k chlubení...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 23.08.13 22:16

Asi je to tak, jak píše enfr, ale docela bych se ohradil k tomu - opovrhovaná a nekvalifikovaná práce - mám dva kamarády realitní agenty nebo makléře, každý má různé názvy. Docela jsem poznal jejich metody, jeden působí osobním kouzlem (docela pěkný chlap, jestli to mohu posoudit, a ten druhý ty lidi doslova ukecá). A oba jsou docela úspěšní. Je fakt, že na mě by neměl vliv asi ani jeden, ale lidé jsou různí. A že je teď bída, je fakt, ale prý se to začíná zvedat. Takže rada zní: Zkuste to a třeba v sobě objevíte nějaký skrytý talent.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: essi
Datum: 23.08.13 18:27

Realitních agentů je dnes mnoho,pokud jste mamina na mateřské tak se nedivím,že nemůžete sehnat jinou práci(nic ve zlém)...ale..no nic..Makléřů je nadbytek a žíjí pouze z nízkých provizí.Nedoporučuji!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 23.08.13 22:29

Pokud to nezkusíte, nepoznáte. Umíte jednat s lidmi, ukecat?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.