Holící strojek vs žiletka

Od: Datum: 04.07.13 21:56 odpovědí: 4 změna: 04.07.13 22:49

Ahoj, doposud jsem se holil žiletkou a přemýšlím nad koupí holícího strojku.
Chtěl bych jsem se zeptat na váš názor, zda preferujete více holící strojek nebo žiletku? A nakonec - v čem jsou vlastně nevýhody holícího strojku (jedinou větší nevýhodu jsem se dočetl, že holící strojek nedokáže oholit "do hladka").

Děkuji za dopovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.07.13 22:13

Krátká, praktická duskuze, a jak jsem již psal strojem neumí podráždit kůži, já osobně i kdybych si přejel svá stehna bez chlupů žiletkoui tak jsem na týden rak...

Nevím zda je to směrem růstu vousů ale mě strojek narozdíl od žiletky oholí "do hladka" ...

https://www.poradte.cz/spolec…ici-strojek-nebo-ziletky.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.07.13 22:31

U mě je každá, i sebedražší žiletka na jedno oholení. Použiji ji samozřejmě vícekrát, ale to už je krvavý příběh. Takže u mě elektrika, protože bych se nedoplatil. Žiletka je obvykle rychlejší, ale ani tohle u mě neplatí. Na druhou stranu si myslím, že kůže i vousy si zvyknou na pravidelně používanou techniku a částečně se přizpůsobí.

Datum: 04.07.13 22:46

Největší výhodou holicího strojku o proti žiletce je ten, že s holícím strojem se nepořežete a když dojde k lehkému škrábnutí, tak je to minimálně vidět. Nevýhodou holícího strojku je delší doba oholení a holící strojek občas tahá za vousy. A holící strojek do hladká oholí. Jinak doporučuju z vlastní zkušenosti frézkové holící strojky, protože planžetové aspoň u mě některé části od brady je krku odmítají úplně oholit.

Datum: 04.07.13 22:49
Po žiletce mám poškrábanou hubu.
Já proháním Philips a oholí do hladka a to i na mokro. Za tři minuty, neber to :-D
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.