Holicí strojek nebo žiletky?

Od: Datum: 02.06.13 22:23 odpovědí: 7 změna: 26.08.13 23:17

Dobrý den,

chtěl bych se poradit, nyní používám na holení žiletky. Uvažuji o zakoupení holícího strojku.

Chtěl bych se zeptat jaký je mezi tím rozdíl? Co očekávat od strojku?

Kdysi jsem měl strojek za 600Kč a nemohl jsem se s ním důkladně oholit.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.06.13 22:33

Když jsem se poprvé holil elektrikou, tak mě vždycky po holení pálila huba :) pokožka si musela zvyknout, což trvalo pár týdnů, pak už pohoda. Pokud to myslíš s holením vážně, tak si kup to nejkvalitnější, na co ti stačí prachy - strojek za 600, z toho koukají jenom věčné problémy.

Já to mám za sebe vyřešené tak, že už 30 roků nosím fousy jak rabín :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.06.13 23:37

Tak je tu hlavně třeba řešit co vše má strojek holit, já osobně použít žiletku tak pak týden vypadám jak puberťák...

JInak se strojkem holím prakticky každý den a krom holátka nic víc není...

Strojek stál téměř 2 tis. czk ale jednak je plně omyvatelný a ve vodě použitelný, za druhé má baterii která vydrží nabitá cca 2 měs.

phillips.

Datum: 02.06.13 23:45

já ve svých 20 letech to jednou týdně zastřihnu na 2 mm a je to pro mě akorát, i okolí to chválí. Když se oholím žiletkou, je to pro mě strašně nepříjemné a vypadám na 13 *smich*

mám jakýsi zastřihovač (je to primárně na vlasy) za 600 Kč, má to i vestavěnou baterku a za ty prachy si nemůžu stěžovat.

Od: pearmonik*
Datum: 02.06.13 23:58
Nejlepsi jsou ty co maji v kadernictvi, vydrzi urcite moc kdyz tam s nimi oholi desitky lidi denne takze dat za nej 4000 se urcite vyplati,pristi si takovy chci koupit,to jen jednou prejede a je to hladke jak detska prdelka

Datum: 03.06.13 07:31
Strojkem na holení trvá déle, ale určitě se neriznes. Musíš se holit pravidelně, dlouhé vousy už nepobere a pak občas nějaký vynechá. Holím se jednou v týdnu, takže první to musím vzít částí na zastrihavani, tím to dostanu na 1mm a pak už to jde :-D

Od: bently
Datum: 04.06.13 11:47

Tak děkuju asi si koupím ten strojek jak našetřím.

Datum: 26.08.13 23:17

Mě osobně el. strojek nevyhovuje, protože neholí důkladně. Používám holicí strojek na žiletky a nemůži si to vynachválit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.