Balík doporučeně a podací lístek?

Od: Datum: 25.06.13 12:13 odpovědí: 5 změna: 25.06.13 21:35

Dobrý den, posílám balík doporučeně. Osoba mi už zaplatila přes účet... Co mám napsat do podacího lístku za sumu? Vyplňuju Adresáta, odesílatele. Potom je tam Dobírka kč a udaná cena kč. Co vypisuju? A ještě něco? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.13 12:22

Adresát a Odesílatel (to jste vy), cenu dobírky, atd. to doplní na poště.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.06.13 12:42

Dobírku ne, když adresát zaplatil předem. Jen cenu balíku, to je kvůli pojištění.

doplněno 25.06.13 13:52:

kartaginec: posílal jsem i dražší balíky a nikdy to zapečetit nechtěli

Datum: 25.06.13 13:46

Při vyšší udané ceně (nad tisíc, nebo nad pětset? Spíš to první) je třeba balík zapečetit.

doplněno 25.06.13 20:02:

Ohneta: Po mně to chtěli, ale ne v poslední době. Mé informace jsou holt zastaralé, sorry.

Od: hop®
Datum: 25.06.13 20:12

Dobírka nula, už je zaplaceno. Cena balíku minimálně 500, to je bez příplatku, pokud má balík vyšší cenu, doporučuji připlatit na tomto pojištění, aby "cena balíku" byla vyšší než skutečná hodnota.

Datum: 25.06.13 21:35

Nedávno jsem to řešil, můžete se podívat, mělo by Vám to stačit..., když tak se ještě doptejte

https://www.poradte.cz/spolec…silani-baliku-votocvohoz.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.