Bolesti nohou

Od: Datum: 14.05.13 15:28 odpovědí: 7 změna: 16.05.14 07:19

Dobrý den je mi 58let jsem svářeč a celých 8hodin jsem na nohou.Obsluhuji svářecí stroj a opravy svaru. Po skončení směny mne hodně bolí nohy. Dá se stím něco dělat? Koupit si něco v lékárně atd? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 14.05.13 15:40
Chce to dobře boty s klentbou. Také není špatná protiunavova rohoz na místo kde stojíte, toto všechno by vám ale mohl zajistit zaměstnavatel.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.05.13 15:47

Stejnou otázku tady už 2x pokládal skoro padesátiletý svářeč. Jste to vy? ;)

doplněno 14.05.13 15:50:

https://www.poradte.cz/spolec…nohou-ze-stani-co-pomaha.html

doplněno 14.05.13 15:54:

Oprava. Témě šedesátiletý. . .

doplněno 14.05.13 15:59:

https://www.poradte.cz/spolecnost/15260-bolest-nohou.html

Datum: 14.05.13 16:05

Viděl jsem několikrát v poslední době reklamu na Lioton 100000.Protože jsem ho na různé bolesti nohou vyzkoušel,i když reklamy rád nemám,mohu jen doporučit.

JABRAKA

Datum: 15.05.14 22:33

Já zase mohu z vlastní zkušenosti doporučit koňský balzám, je to takový zelený mentolový gel v půlkilové piksle a je opravdu skvělý na bolavé nohy.

Od: host
Datum: 14.05.13 18:49

Kvalitní boty jsou samozřejmost. A po práci nohy uvolnit, odpočinout, rozbýbat: někomu vyhovuje střídat teplou a studenou sprchu nebo jenom vlažnou. Lehce promasírovat od prstů přes kotníky, lýtka, kolena až po stehenní svaly, buď s použitím nějakého obyčejného mastného krému nebo oleje (nezamastit oblečení a povlečení). Ve vaně je dobré použít masáž normálně po namydlení a pěkně od kotníků až nad kolena, uvolnit ztuhlé svaly a šlachy, nehmoždit! Dřív lidé doporučovali francovku. Hodit si nohy na půl hodinky na hodinku nahoru a hýbat a rozhýbávat a pak se jít projít po pružném podkladu - louka, les, ne na tvrdé dlažbě nebo asfaltce. Prostě nohy uvolnit, prokrvit a rozbýbat jinak než jsou celý den v pracovní poloze.

Od: ivik®
Datum: 14.05.13 20:07

Já vím, že pro chlapa je to asi trapná rada, ale v práci jsem také celou směnu na nohách a tak v lékárně prodávají kompresní punčochy, stojí cca 300 Kč, jsou od kotníků až po zadek natahovací a stáhnou nohy tak, že když si je po skončení směny sundáte, tak máte pocit, že máte nové nohy a chce se vám tancovat.Pokud si je můžete natáhnout např.pod montérky, budete v pohodě.Doporučené krémy a masti pomohou jen dočasně a křečáky se jednou mohou stejně objevit...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.05.14 07:19

Dobrý den.S tím mám zkušenosti.V zaměstnání jsem nachodil kolem 20 km a 12 hodinové služby..Večer jsem nemohl ani vstát,když jsem si sedl.Je mi 58 .Už jsem s tím skončil.Máme na to také věk tak to dál nejde.Kupoval jsem si Arnikový krém v lékárně/60 Kč/ a mazal třikrát denně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.