Megarapid nefunguje stále!

Od: Datum: 02.05.12 00:17 odpovědí: 7 změna: 22.05.15 19:32

Megarapid nefunguje. Nevíte někdo další informace s čím počítat?...*bum*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 02.05.12 00:22

Ale funguje!

doplněno 02.05.12 00:33:

Jen tam skočí Sharerapid,což je místo něj.

Ohodnoceno: 0x

Od: gasi
Datum: 05.05.12 18:11

Pokud je Sharerapid místo něj, je pak i stejné uživatelksé jméno a heslo jako bylo na Megarapid. eu?

Od: peniskop
Datum: 06.05.12 11:45

Ano,to je ono,proto jsem to sem napsal,že nefunguje.Kdyby fungoval,tak kredit,co tam každý má,by se připsal na stejné uživatelské jméno a bylo by to ok.Bohužel,ani toto nefunguje!

Od: gasi
Datum: 09.05.12 21:20

Psal jsem na Helpdesk Share-rapid stejnou otázku spolu s tím, že jsem měl na Megarapid.eu docela velký kredit a toto byla jejich odpověď:

Dobry den
litujeme, ale na sharerapid byla prevedena pouze domena megarapid.eu bez databaze uzivatelu, tzn. ze kredit megarapidu vam prevest nemuzeme a pohledavky musite uplatnit vuci puvodnimu majiteli domeny.

Tím je myslím řečeno vše. Takže vyjádření uživatele des® je sice obrazně správné, ale obsahově je zcela mimo mísu.

Od: pavelx*
Datum: 08.07.12 00:11

Já taky přišel o dost velký kredit na Megarapid.eu.

Hm... ono to nejspíš bude tak, že novou doménu Share-rapid mají Ti z bývalého Megarapid.eu. Jenom už nechtěli mít na Megarapidu závazky ke původním klientům. Super fígl, jak zrušit kredity klientů a nemuset je vracet :(. Je to jen zlodějna.

Klasika českého podnikatele, stará firma se zruší i s pohledávkami a nová nemá se starou nic společného. Klient utře nos.

Jediná obrana je bojkotovat Share-rapid. No pokud nebudou mít klienty doménu zruší .

Od: des*
Datum: 08.07.12 10:59

Asi je to tím ,že jsem měl odjakživa kredit na Share,Megarapidu jsem nevěřil,proto o nic nepřišel.

Datum: 22.05.15 19:32
Bohužel je to aktuální i teď. https://www.facebook.com/MegaRapid.cz/timeline
20 květen v 23:14
Na odstranění nefunkčnosti webu usilovně pracujeme

Nové informace zde: https://www.poradte.cz/pocita…4908-megarapid-nefunguje.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.