Megarapid nefunguje stále!

Od: odpovědí: 7 změna:

Megarapid nefunguje. Nevíte někdo další informace s čím počítat?...*bum*

7 odpovědí na otázku

0x

Ale funguje!

doplněno 02.05.12 00:33:

Jen tam skočí Sharerapid,což je místo něj.

Pokud je Sharerapid místo něj, je pak i stejné uživatelksé jméno a heslo jako bylo na Megarapid. eu?

Ano,to je ono,proto jsem to sem napsal,že nefunguje.Kdyby fungoval,tak kredit,co tam každý má,by se připsal na stejné uživatelské jméno a bylo by to ok.Bohužel,ani toto nefunguje!

Psal jsem na Helpdesk Share-rapid stejnou otázku spolu s tím, že jsem měl na Megarapid.eu docela velký kredit a toto byla jejich odpověď:

Dobry den
litujeme, ale na sharerapid byla prevedena pouze domena megarapid.eu bez databaze uzivatelu, tzn. ze kredit megarapidu vam prevest nemuzeme a pohledavky musite uplatnit vuci puvodnimu majiteli domeny.

Tím je myslím řečeno vše. Takže vyjádření uživatele des® je sice obrazně správné, ale obsahově je zcela mimo mísu.

0x
Bohužel je to aktuální i teď. facebook.com/...
20 květen v 23:14
Na odstranění nefunkčnosti webu usilovně pracujeme

Nové informace zde: poradte.cz/...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]