Kde koupit kvalitní flétnu?

Od: Datum: 11.03.13 17:03 odpovědí: 12 změna: 19.05.13 12:03

Dobrý den, dcera je od malička hudebně nadaná, od základní školy hraje na obyčejnou flétnu až po součastnost. Bude studovat muziku a ráda bych ji udělala radost. Poradili byste mi nějakou dobrou prodejnu v Praze kde mohu koupit kvalitní flétnu za dobré peníze? Děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: michalov*
Datum: 11.03.13 17:25

Nepíšete jakou flétnu a kolik dceři je. Doporučoval bych se poradit s nějakým znalým flétnistou či profesorem flétnistou. Dobré jsou např. příčné flétny Yamaha...v té nižší cenové kategorii jsou to např. Ashton...Je dobré,když nástroj někdo vyzkouší přímo v prodejně,takže i proto bych si k nákupu vzal nějakého flétnistu..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.03.13 18:16

Dceři je 15 let. Teď bohužel absolutně netuším co to je za flétnu, kterou má doma. Ale chtěla by právě tu příčnou flétnu. Zkusím se domluvit s její učitelkou, děkuji za radu.

Datum: 11.03.13 17:35

V každých hudebninách by měli mít dvě nejlepší a zároveň nejpoužívanější značky. (Aulos, Yamaha)

Já jsem profesionálně hrála na yamahu, stála asi 1 600 Kč. Jedná se o kombinaci dřeva -hnědá barva a plastu - krémová, má výborný zvuk a vlastnosti. Dá se na ni hrát opravdu naplno, aniž by utrpěla kvalita tónu. Cenově by dnes měla být mnohem dostupnější a i kdyby ne, opravdu se vyplatí těch pár stovek investovat, výsledek stojí opravdu za to.

Jinak jsem na ni hrála v souboru, kde byly i méně kvalitní flétny a ladila s nimi, ale sólově to byl balzám na duši :-D

Ohodnoceno: 2x

Od: hop®
Datum: 11.03.13 21:25

Kvůli muzice jezdím výhradně do Michle k Humlovi, jsou tam odborníci, kteří dokáží fundovaně poradit, mohu doporučit...

doplněno 11.03.13 21:25:

http://www.humlmusic.cz/

Datum: 13.03.13 17:49

hop: Děkuju za tip :) dnes mi kolegyně poradila prodejnu www.kytary.cz, zítra se jdu podívat do kamenné prodejny abych se aspoň orientovala ve výběru. Na co hrajete?

Od: hop®
Datum: 13.03.13 20:11

Datum: 15.03.13 15:57

Tak jsem se byla podívat v té kamenné prodejně v Praze - Modřanech a asi už máme vybráno. Příští týden tam jedem i s učitelem hudby tak snad nám ji schválí :)

Od: jedlicka*
Datum: 07.05.13 18:14

Zdravím, já sice nekupovala nic pro dceru či syna, ale doposud jsem neměla žádné problémy s prodejnou kytary.cz. Jestli uvažujete (jste uvažovala) o bazaru tak to bych moc nedoporučovala.

Od: pecalka*
Datum: 12.05.13 11:44

čáu, a co jsi tam kupoval? Já si teď vybírám kytaru, ale nejsem si moc jistá jakou a za kolik atd..

Od: jedlicka*
Datum: 16.05.13 20:57

Já jsem žena :D kytaru jsem si tam kupovala. Kolik by jsi do ní chtěla vrazit?

Od: pecalka*
Datum: 19.05.13 12:03

tak maximálně 7tis, jsem začátečník tak to prozatím nechci přehánět..

Datum: 16.05.13 21:00

Pokud jsi začátečník, tak doporučuji typ jumbo, s úzkým a dobře uchopitelným krkem.

doplněno 20.05.13 11:01:

Jo, ta vypadá dobře:) Na první roky kytara za 5 tis. stačí, ono popravdě já hraju nějakých 15 let určitě, první roky na španělu po mámě, ale deset let už mám taky jumbo, bohuže značku si z hlavy nezvpomenu, kytara je v práci, a víc jak 6 tis. nestála:) A drží se, hraje perfektně, na zábavy a posezení to úplně stačí:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.