Pangamin a zdraví

Od: Datum: 07.03.13 13:51 odpovědí: 4 změna: 07.03.13 22:28

Dobrý den je mi 58let.Četl jsem na internetu o pangaminu který je při užívání dobrý na organismus. Na trhu je velký výběr ruzné přichutě atd. Který si koupit v lékárně? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 07.03.13 14:27

Na příchutích nezáleží,obsah je u všech stejný :)Vitamíny B1,B2,B6,B12,kyselina pantotenová,pangamová a listová,niacin,biotin.Minerální látky-vápník,fosfor,draslík,hořčík.Stopové prvky-železo,měď,zinek,mangan.Bílkoviny.Probiotika-laktobacily a bifidobakterie-zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry,která pozitivně ovlivňuje celý imunitní systém a proces trávení.Jinak také pivovarské kvasnice.Obsah 200 tablet.Cena cca 75kč.*cteni*

doplněno 07.03.13 16:44:

Nezvyšuje,já naopak po něm absolutně hlad nemám,spíše žizeň*tuc*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.03.13 16:18

Je to úplně jedno, klidně si kupte ten nejlevnější, záleží na firmě, která ho vyrábí - a jakou si nastaví cenu. Pangamin je vpodstatě nejlevnější a nejpřirozenější zdroj vitamínu B a dalších látek. Jen si dávejte pozor - zvyšuje chuť k jídlu.

Datum: 07.03.13 16:32

https://www.poradte.cz/spolecnost/21098-pivovarske-kvasnice-uzivate.html;)

doplněno 07.03.13 16:34:

https://www.poradte.cz/spolecnost/21098-pivovarske-kvasnice-uzivate.html:D

doplněno 07.03.13 16:36:

Nechápu, proč odkaz nefunguje *sok* Zadejte do modrého vyhledávače výraz pangamin a poklikejte v archivu.

Datum: 07.03.13 22:28

Pokus o opravu odkazu:

Pivovarské kvasnice - užíváte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.