adopce v rodine

Od: Datum: 26.02.13 08:35 odpovědí: 4 změna: 13.04.13 16:22
Ahoj je mi 30 let,do adoptivni rodiny jsem sla v 7letech.Svoji maminku miluji nadrvse,dala mi zazemi a lasku.O adopci si nyni povidame otevrene,dala mii i papiry od soudu,rekla mi ze mam dalsi dva sourozence, meli by to byt dva bratri.Nevadi ji,ze mam zajem najit svoji biologickou rodinu,vim ze to pro mamcu musi byt tezke,ale mam sama 3deti a ani nevim jestli je v me biologicke rodine nejaka zavazna nemoc.A chtela bych hlavne videt sve sourozence,vim jen,ze ten nejmladsi zil,nebo zije u babicky (ze strany matky).Na jednu stranu mam i strach jak se zachova biologicka rodina,kdybych je kintaktovala.Otec (Ladislav Levik) bydli nekde v Biline a o matce jsem nic nezjistila(Jitka Levikova).Ani nevim jak mam postupovat pri hledani,abych nekomu neublizila,otec se totiz z matkou rozvedl a ma nejspis novou rodinu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 08:44

Dobrý den. Mrkněte do této diskuze, kde se toto řešilo. Možná to pomůže...:

https://www.poradte.cz/spolec…k-najit-sve-prave-rodice.html

doplněno 26.02.13 11:36:

Můžete zkusit zapátrat po bio rodičích i touto formou:

http://www.chybismi.cz/

doplněno 26.02.13 11:48:

Není zač, rádo se stalo.

Ohodnoceno: 5x

Od: 0410*
Datum: 26.02.13 11:44
Dekuji jste moc mila a hodna,ze jste mi poradila.
Od: wamp®
Datum: 26.02.13 08:50
Zdravím.Zcela jistě znáte pořad "Pošta pro Tebe,"že?Tak tam se přihlašte,je to krásné,jak se tam lidé hledají,sbližují a milují
Ohodnoceno: 3x

Od: 28788
Datum: 13.04.13 16:22

Ahoj,mam informace o tve rodine.Jestli mas zajem o nich vedet neco vic, tak klidne napis

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.