Trestní oznámení

Od: Datum: 11.12.12 08:21 odpovědí: 13 změna: 07.01.13 19:52

Dobrý den,

jako každý človíček, který nemá zaměstnání hledá, kde se dá, aby si mohl přilepšit v dnešní době. Ano přiznám se naběhl jsem si ( 1000 Kč ) na podvodníka z Ostravi a jedná se o pána Denis Vinček alias Tomáš Velcl. Je známí ohledně plnění obálek propagačním materiálem. Dočetl jsem se až na Vašem portálu poraďte.cz, že je to podvodník. Asi nebudu jediný, který tento pán nám ublížil a zneužívá dnešní doby.

Ptám se je možný jako jedinec podat tresní oznámení na to ho to pána za podvod a jestli něco zmůži a nebo dát dohromady lidičky, které podvedl a dát skupinově trestní oznámení. Dále můži se pozeptat na živnostenckým a finannčním úřad ohledně informací na pána podvodníka. Nebo jaké kroky podniknout.

Děkuji Roman.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.12 08:29

Pokud znáte někoho, kdo ho podal, tak se dá připojit k jeho trestnímu oznámení. Pokud ne, dá se podat nové, ideálně zajít na místně příslušné SKPaV (Službu Kriminální Policie a Vyšetřování), vzít si ssebou veškeré podklady, emaily, dopisy, smsky apod. jsou to důkazy. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 08:44
avatar

Dobrý den Romane. I jako jednotlivec podat TO můžete. Zda Vám podají info na zmiňovaných úřadech, tím si nejsem jistá. No a jestli něco zmůžete, to Vám zde také nikdo s jistotou nepoví. V každém případě souhlasím s Vámi, že by podvod nikomu projít neměl. Nicméně četl jste toto?:

https://www.poradte.cz/vzkazy…i-k-diskuzim-tomas-velcl.html

Zde se dotyčný pán vyjadřuje k tomu všemu osobně a tvrdí o sobě, že je velmi poctivý. Za přečtení to určitě stojí již jen pro více informací, abyste byl lépe připravený. Přeji hodně štěstí, zatím se mu daří ohlupovat lidi dál...

doplněno 11.12.12 08:55:

V odkaze nabízí jeden pán možnost hromadné žaloby. Uvádí na sebe i kontakt. Tak pokud chcete, využijte toho a domluvte se s ním na dalším postupu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romaleromale*
Datum: 11.12.12 11:54

Ano přečetl jsem si obchodní podmínky, ale podle obchodních podmínek má stornovací poplatky a ty se rovnají 240 Kč. Tak si myslím, že rozdíl 760 Kč bych měl dostat, ale máto háček pán dělá mrtvého brouka. A co nyní.

Roman.

Od: ladaadal*
Datum: 11.12.12 09:05

Žalovat někoho pro 1000,-Kč, to se ti asi vysmějí, spíš bych se přidal k hromadné žalobě. I když ono se mu to nasčítá celkově. Problém spíš vidím v tom, že ten podvodník to dělá v mezích zákona. Nijak jsem to nestudoval, ale většina těchto podvodníků to má dělané tak, že je to nežalovatelné, ale to by posoudil spíš právník, který by při hromadné žalobě vyšel levněji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 11.12.12 09:55

B yl jste někdy někde zaměstnanej? Nikde kde vám chtějí dát práci po vás nechtěj peníze . Jak radí ostatní , přidat se k trestnímu oznámení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 11:19
avatar

Romane, jestlipak jste si při registraci a objednávce sady obálek pročetl dodací a obchodní podmínky, jež jste odsouhlasil?

Na webu Manualni-prace.cz je přesně popsáno, co pan Velcl nabízí. Výslovně tam stojí, že je spolupracovník nezávislý subjekt, a že se nestává zaměstnancem firmy.

Podle mne tedy nejde o podvod, nýbrž o nedorozumění nebo o neporozumění dodacím a obchodním podmínkám.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: romaleromale*
Datum: 02.01.13 11:20

Dobrý den, ano četl jsem obchodní podmínky a stornovací poplatek je 240,- Kč, tak si myslím, že částka 760,-Kč to mu to pánovi nepřísluší a měl by ji vrátit zpět na účet. Jelikož pán je podvodník a peníze si přivlastnil, tak tím to na pána podávám trestní oznámení a jakmile budu mít jednací číslo předám ho na poraďte.cz, aby další požkození lidé se mohli připojit k tresnímu oznámení.

S pozdravem Roman z Loun.

Od: kleskaj*
Datum: 03.01.13 07:05

Ale jde o podvod, protože Tomáš Velcl po inkasu nikomu práci nezajistil. To není nedorozumění.

Viz http://antivelcl.wz.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 11.12.12 12:02

Výskyt naivů je nekonečnýýý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.13 12:58
avatar

Romane, píšete to, jako byste objevil Ameriku. Přitom jména Velcl a Vinček už jsou profláknutá několik let. Nic nového jste neobjevil, je to stará vesta a budou hledat hejly ještě pěkně dlouho.

Co byste měl udělat předtím:

1/ Zásadně neposílat žádné peníze. Práci hledá každý člověk, aby si vydělal a ne aby klopil. Už to Vám mělo být podezřelé.

2/ Na výše zmíněná jména si najít recenze ostatních lidí, ostatních podvedených. Je jich tolik, že se divím, že se jimi ještě neucpal počítač. Kdybyste si o těch kujónech něco předem přečetl, co s nimi prožili ostatní lidé, jistě byste žádné peníze neposílal.

Teď můžete podat trestní oznámení. Bude Vám to ale asi houby platné. Oni v tom umí chodit, svalují vinu na lidi, že si nepřečetli pořádně podmínky a že chtějí něco úplně jiného, než jim bylo slíbeno.

Peníze zpátky nedostanete, to Vám garantuji. A znamená to jen jedno - příště si dát opravdu lepší pozor. Dokud bude dostatek troubů, kteří budou ochotni platit, bude i dostatek vyčůránků, kteří budou na jejich úkor žít. Asi tak. Jaga.*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romaleromale*
Datum: 02.01.13 13:13

Ano má te svatou pravdu, byl jsem moc najivní a na recenze jsem úplně zapoměl, ale pokusím se jim trochu znepříjemnit život.

Děkuji Roman z Loun.

Od: kleskaj*
Datum: 03.01.13 09:20

Na Seznamu hledejte antivelcl.wz.cz

Dole najdete kontakt na hromadné trestní podání

Tomáš Velcl se chlubí milionovým obratem na živnost.list.

Že by měl finanč.úřad v Šumperku vyjímku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kleskaj*
Datum: 07.01.13 19:52

Vše co jste dostal pošlete doporučeně zpět spolu se žádostí o storno.

Opis žádosti si ponechte, škodu musíme postupně vysčítat.

Čím víc postižených se přihlásí, tím větší bude suma. A tím lépe u soudu.

Kontaktujte se dole na http://antivelcl.wz.cz

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.