Vyjádření k diskuzím - Tomáš Velcl

Od: Datum: 20.11.12 11:49 odpovědí: 19 změna: 09.09.14 17:08

Dobrý den,

Rádi bychom se vyjádřili k těmto diskuzím. V prvé řadě chceme přispívajícím, kteří zde uvádí lživé informace a nemají jiný zájem, než pomlouvat a urážet naši legální činnost, že se tímto dopouští trestného činu dle zákona!

Naše podnikání je v souladu se zákonem a všichni zájemci o spolupráci jsou před registrací řádně seznámeni se všemi skutečnostmi. Na webových stránkách podrobně uvádíme, o jaký druh činnosti a systém spolupráce se jedná i co za požadovanou cenu přesně poskytneme. Není tedy možné tvrdit, že byl někdo uveden v omyl. Pokud někomu registrační sada nedorazí, např. vinnou pošty nebo špatně zadaných dodacích údajů, je nutné nás kontaktovat a vše bude zasláno opakovaně + na dodejku. Není možné tvrdit, že nic nezasíláme, naopak zasíláme vše, jak je uvedeno a dle dodacích podmínek. Částka, kterou požadujeme je vratná, a všechny námi poskytnuté služby jsou tak pro aktivní jedince zdarma.

Jedná se o zcela legální, ověřený a funkční přivýdělek, výplaty jsou pravidelně zasílány dle smlouvy a materiál je taktéž pravidelně dodáván zdarma podle potřeby. Aktivním jedincům jsou po dohodě podmínky spolupráce zvýhodněny. Máme spokojené spolupracovníky.

Jestliže někdo o spolupráci nemá zájem, nevidíme jediný důvod, proč by měl/a mít zájem opakovaně napadat naši činnost, o které nic neví.

Nesmyslné a nepřijatelné vyhrožování taktéž není na místě, v takovém případě budeme nuceni podniknout příslušné právní kroky!

Všem přeji hezký den a jsem s pozdravem,

Tomáš Velcl – manualni-prace.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nemec*
Datum: 20.11.12 12:00

drzost některých lidí mě udivuje - stejně tak lidi jako vy mají štěstí, že jsme tak vyměklá společnost, že jste za tu dobu ještě nedostal přes držku, což abych pravdu řekl, bych takovýmto zlatokopům z celého srdce přál..

http://www.oversito.cz/pozor-…velcla-a-manualni-pracecz-53/

hezký den vám nepřeju a s pozdravem už vůbec nejsem

Od: pt®
Datum: 20.11.12 12:18

Víte, že si takto děláte reklamu. Chcete Vaším článkem vzbudit zvědavost a nalákat lidi, ale to je proti pravidlům poradny. Odborně se tomu říká "skrytá reklama". - pt

Upozornění od sys clayman 20. 11. 2012 12:25:42
vyjádření k diskuzi a uvedení na správnou míru je možností každého
Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 14:09

Doteď jsem, Velcle, nevěděl, že existuješ. Ale po tvém entrée jsem se mrkl na strýce Googla a řeknu ti jediné: Doufám, že narazíš na stejnou potvoru, jako jsi ty sám.

P.S. A proč mluvíš v množném čísle o "společnosti"? Máš v kapse krysu?

Od: pt®
Datum: 20.11.12 16:13

"tomasgulas", no právě, já to vnímám, jako Vy. Napsal, aby se vědělo, že existuje, čili skrytá reklama. - pt

Od: miho*
Datum: 02.12.12 09:59

Pokud máte špatnou zkušenost s Tomášem Velclem, sdělte mi podrobnosti

a kontakt na Vás. Připravíme hromadné trestní podání. Zdraví Milan Horák

-
Ing. Milan Horák tel.&fax 317 779 251mobil 777 292 428
Mrač 94
257 21 Poříčí n/S. e-mail mihosoft@iol.czhttp://web.iol.cz/mihosoft
-
Od: zabu
Datum: 20.11.12 18:26

Páníček píše ve třetí osobě mn. č. Jakoby byl královského rodu. Jak Vás máme oslovovat excelence?

Datum: 20.11.12 19:26

*smich* myslím, že se mu tahle reklama moc nepovedla... spíš si utrh ještě větší ostudu... *ee*

Datum: 20.11.12 20:18

Pane Vecle, nedurděte se. Když jste tak solidní firma, tak jak je možné, že se zde, a to podotýkám, během několika let, nikdy ještě neobjevil ani jeden člověk, který by byl s Vašemi pracovními nabídkami spokojený. Ti, kteří Vám naletěli jenom nadávají a stežují si, jak jste z nich vytahal peníze. Já mám určitě někde v emailu také Vaši nabídku a ubezpečování o serióznosti Vaší firmy. Já Vám poslala jenom obálku s dvacetikorunou známkou a to, co jsem pak obdržela od Vás, mne rozesmálo na dost dlouhou dobu... Takže třeba mně dlužíte dvacku. No, nakonec ani ne, protože jste tu známku vlastně použil k tomu, abyste mi zaslal neskutečné koniny.

Od: tomasgulas
Datum: 20.11.12 20:32

Suzy, co jsi to, jejkote mankote, udělala? Teď se tento topic zaspamuje "reálnými" příspěvky od "čirou náhodou na poraďte se podívajících" lidí *haha* Bude to asik takhle:

První příspěvek - pan Velcuch je klasa chlap, nechápu, co prosti němu máte. Jeho podnikání dalo mému bídnému životu konečně směr, mimoděk vyléčilo mou matku z hanta viru. Je to kabrňák.

-

Druhý příspěvek - pana Zvencnula znám mnoho let, sloužili jsme spolu na galejích, na které jsme se dostali neprávem. Nikdy jsem od něj nezažil křivárnu a že údajně někomu sebral roubík do pusy zrovna v den, kdy se mělo pádlovat na rychlost 40 úderů, je čirá pomluva.

-

Třetí příspěvek - pan Trencle být móóc chodný pán, zaplatit za to mě, abych sem napsal, ale neřekl co...

-

Anebo přijdou výhrůžky.

Datum: 21.11.12 13:18

Nojo tomasgulas. Máš pravdu, jakmile jsem to odklikla, tak mi to také proletělo hlavou. Tak se omlouvám. *bzum**zed*

Datum: 21.11.12 16:01

Pane Velcl, troufam si tvrdit, ze tady to nikoho moc nezajima, (krom tech, kteri maji pocit, ze jim neco dluzite), a vas prispevek upadne v zapomneni stejne jako dotaz 13 lete slecny, jak ma najit kluka... Co je vsak jiste, vase prispevky ohanejici se soudy tady zustanou pro vyhledavace...
Rekl bych, ze dobry podnikatel se pozna podle spokojenych zakazniku... kdyz je ta vase nabidka takove terno, tak proc uz si to tady davno nedoporucuji maminy na materske... 11 tisic vydelek za 1200 obalek, nebo jak to bylo, je docela fajn reseni nejen pro matku samozivitelku...

Datum: 23.11.12 17:27

Nikdy jsem nenaletěla. Protože si vše ověřuji a hlavně díky Poradně jsem leccos pochopila.

Mohu říci, že neznám člověka, který by pro Velcla pracoval, dostával peníze a byl spokojený. Zato znám plno těch druhých: rozhořčených, rozzlobených, naštvaných. Kteří nalítli a nic jim nebylo poskytnuto.

Protože půjdu za chvíli hajat, ještě bych prosila, pane Velcle, tu o Červené Karkulce. Vidím, že jste na pohádky mistr. :D Jaga.

Od: kleskaj*
Datum: 01.01.13 18:32

Odpověď, asi plně výstižnou, jsem nalezla na http://antivelcl.wz.cz

Doporučuji všem.

Od: romaleromale*
Datum: 07.01.13 15:42

Nevím co tady píšeš za nesmysli. Do dnes jsi nevrátil peníze, které Ti nepatří. Píšeš, že stornovací poplatek je 230 Kč a zbytek máš vrátit. Dnes je 7. ledna 2013, kdy z 1000 Kč je rozdíl 770 Kč. A ty píšeš, že jednáš četně co ty si za člověka.

Roman

Od: tvelcl*
Datum: 07.01.13 17:46

Zřejmě jste si spletl firmu. Naše firma 1000 Kč nepožaduje u žádné služby, stornopoplatek v případě již realizované objednávky je 290 Kč, dle podmínek.

T. Velcl

Od: bax
Datum: 23.01.13 15:33

Vinčeku bydlíme kousek do tebe, často te vidáváme jak jdeš na poštu s hromadou obálek a vybíráš si hromadu šeku od najivních lidí, se divím že ti ješte nikdo nerozbil tu tvoji neostříhanou tlamu. Sve bmw si radši vyměnil v AAA auto za ojetou AUDI TT, každý víkend chodíš na diskotéku do bohemky v ostravě porubě, se opravdu divím, že nechodíš kanálama. Konečně sis prý našel babu, ta má zelené renault clio cos ji koupil, a proč to tady píšeme, no proto aby sis nemyslel, že si tak anonymní. Ještě jsme zapoměli . tvá matka pracuje na hlavní pošte v OV porube a prý se za tebe moc stydí, a ani se ji nedivím, mít za syna takové hovado jako jsi ty. Jinak asi tady vložíme tve foto, protože sme si tě jednou na poště vyfotili, jen at ti podvedení lide ví jak vypadá tupé hovado co okráda maminky na mateřské.

Od: karelnovotny
Datum: 06.04.13 09:18

no velcl, to tvoje "podníkání" je stejná frajeřina jako přepadávat starý babky v parku, prostě chudák, ale protože si mě nasral, tak ti slibuju, že po tobě pujdu. to mi věř.

Od: romaleromale*
Datum: 06.02.13 12:56

Dobrý den pane Velcl,

uhraď co dlužíš a potom rád napíši kladné hodnocení*smich*

S pozdravem Roman.

Od: simalaxa
Datum: 09.09.14 17:08

Drzost tohoto muže je opravdu neuvěřitelná

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.