Proplacení multivitamínových doplňků

Od: Datum: 25.10.12 13:27 odpovědí: 5 změna: 25.10.12 14:42

Dobrý den!Před nedávnem jsem tu četl,že u nějaké pojištovny je akce,že vám multivitamínové doplňky apod. proplatí.Prosím kdo o tom něco ví,napište sem,nebo mi sem dejte odkaz na to příslušné téma.Mockrát děkuji!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.12 13:31

Dobrý den. Zřejmě myslíte toto vlákno:

https://www.poradte.cz/vzkazy…36-prispevek-na-vitaminy.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.10.12 13:34

ZP MV proplácí 211kč, pokud u ní jste tak rychle na pobočku vyzvednout papír na žádost, nejlépe koupit vitamíny a vyřídit to jednou cestou. Peníze přijdou na účet po schválení prý do 3 měsíců. Týká se to i plavenek a podobně,nejen vitamínů. Možná má akci i jiná ZP, koukněte na stránky vaši ZP.

Ohodnoceno: 2x

Od: tomas447*
Datum: 25.10.12 14:12

Moc děkuji za rady,ale já jsem bohužel u VZP. :-/

doplněno 25.10.12 14:12:

takže mám smůlu

Datum: 25.10.12 14:18

VZP proplácela doplňky podporující imunitu v červnu letošního roku. A předtím už nejméně jednou. Bylo mi doporučeno, že mám sledovat jejich stránky, tam prý se informace o všelijakých akcích objevují. (Ještě jsem se tam nepodívala, ale teď to udělám.)

Od: legoŽ
Datum: 25.10.12 14:42

Hlavni je ptat se u vlastni pojistovny zda neco neproplaci.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.