Maturita dállkově

Od: Datum: 06.03.14 20:20 odpovědí: 1 změna: 06.03.14 23:08

Dobrý den ,dělala jsem obchodní podnikatelskou školu v jihlavě. Prosím o poslání kontaktu na školy ,kde bych mohla studovat dálkově.Moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.03.14 23:08

navazujete na původní dotaz https://www.poradte.cz/skola/9894-maturitu-dalkove.html Příště prosím pokračujte pod původní otázkou a nezakládejte novou (je to nepřehledné)

Dálkově obor "Ekonomika a podnikání" Pelhřimov http://www.sspobratan.cz/ Jestli jste studovala trošku odlišný obor, tak budete muset dělat nějaké rozdílové zkoušky z předmětů, které jste neměla (nic náročného). Více možností dálkového studia ekon. oboru v kraji Vysočina nemáte.

Ještě mě napadá možnost zkusit se zeptat na původní škole, zda by vás nechali zopakovat poslední ročník přes IVP (že byste kvůli práci chodila jen na zkoušky)? Nebo se zeptat na individuál při práci na soukromé škole (jelikož se platí, tak by měli vyhovět) - našla jsem dvě s denním studiem, kde se můžete zeptat

Jihlava http://www.mg-akademie.cz/

Žďár n. Sáz. http://www.obchodskolazr.cz/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.