Maturitu dálkově?

Od: Datum: 05.03.14 20:51 odpovědí: 2 změna: 05.03.14 22:14

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám ukončený čtvrtý ročník ekonomické školy, ale bohužel jsem neudělala maturitu z matematiky, a to ani na třetí pokus. Teď mám práci jako prodavačka, nerada bych o ni přišla. Ale taky bych ráda měla maturitu. Je možné dodělat si ji dálkově? Kvůli práci bych nerada na denní studium. čtvrtý ročník jsem dostudovala 2012.

Jsem z Jihlavska.

děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 05.03.14 21:04

Jistě, že je to možné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.03.14 22:14

Stačí zopakovat 4. ročník školy a můžete jít k maturitě. Velmi dobré by bylo najít si školu se stejným oborem, který jste studovala, a to v denní/večerní/distanční formě studia (vhodné při práci). Pokud by ve vašem okolí otvírali pouze denní formu vašeho oboru, tak se zkusit zeptat na ředitelství, zda by vám povolili zopakovat 4. ročník přes IVP (individuální výukový plán) kvůli práci.

Když půjdete na jiný podobný ekonomický obor (Ekonomika a podnikání, Obchodní akademie atd...) do 4. ročníku budete muset udělat rozdílové zkoušky z předmětů, které jste neměla.

doplněno 05.03.14 22:16:

uveďte jaký obor jste studovala a dám vám odkaz na školy z Jihlavska

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.